Má tu někdo zkušenosti s instalací a spouštěním modů do hry? Stáhnul jsem si jich pár, ale vždy to spadne na stejném problému.

I když mod hodim do složky Sourcemods, tak po spuštění na Steamu mám bílou obrazovku, slyším hrát hudbu a pak to vyhodí hlášku: "Can't find background image materials/console/startup_loading.vtf"

Koukal jsem do souborů každého modu,ale takový soubor tam skutečně chybí. Přitom nainstalovaný by to mělo být správně - podle návodu. Mám verzi hry Orange Box, takže je to se všmi epizodami. Možná se tam něco změnilo a proto to nejde. Nevím... Nemáte někdo nějaký tip, jak to zprovoznit? Díky :-)
Druhá najviac hodnotená hra na databáze a Mafia má stále takmer o 300 viac :D
@Walome (15.07.2013 13:02): Když to zkazí zážitek ze hry, tak je to pochopitelný. Ale ve chvíli kdy někdo dá hře absurdně nízké hodnocení jenom proto, že ostatní jí vychvalují do nebes bych střílel (samozřejmě nemyslím tento případ)
@pajmič (komentář): Tiež si trochu rýpnem :) Aká je logika v tom, že dáš hre 70% napriek tomu, že by si dal o 10-15%, keby nebola prehypeovaná? Keď si podľa mňa hra zaslúži 80%, tak dám 80%, nie? Prečo by som mal brať do úvahy celkové hodnotenie?Mafia je podľa mňa preceňovaná, ale dal som jej "až" 90%, pretože to odzrkadľuje vysokú kvalitu hry v mojich očiach, ale nedám jej 80% len kvôly tomu, že je preceňovaná. Ak to ľudia berú takýmto spôsobom, potom vôbec hodnotenia postrádajú nejaký význam.
@pajmič (komentář): Hezký komentář, ač normálně neřeším - extrémní nedostatek interpunkce (příliš dlouhé souvětí neoddělené čárkami) a v Portalu 2 žádný Wesley nebyl (ten byl ve Wanted), ale Wheatley :D
A taky bych netvrdil, že je to nejpřehypovanější hra. Ne na dnešní poměry, kdy ti každý průměrný hráč řekne, že každé nové CoD je best...

@Matthias (14.07.2013 18:59):Díky, chápu že někoho ta pasáž opravdu mohla bavit. Třeba ta scéna s vrtulníkem byla fajn. Ale neuškodilo by kdyby ty trasy nebyli tak dlouhé.
Máš pravdu s tim vývojem enginu ale to neomlouvá vývojáře za tu lenost v oblasti designu :)
@pajmič (komentář): "Po dohrání Mafie, Kotorů a Mass Effectu si umím představit dobrý příběh, věřte mi."

Tohle mi dalo vskutku zabrat, než jsem pochopil, že je to jen hořká ironie. Aaa...

"To se za těch 7 let vývoje opravdu valve"

nech mě hádat, matiku jsi rád neměl, co?
@pajmič (komentář): Dávám ti za komentář +, protože jsi svoje výtky dobře vysvětlil a podložil. I když třeba ta pasáž, kde jedeš buginou, postřílíš vše, pokračuješ dál a zase střílíš mě - přiznám se - dost bavila :))

"Neřekl bych ani popel kdyby na té hře nedělalo valve TAK DLOUHO. " - a tady bych zase řekl, že ta délka nebyla investována do vývoje samotné hry, ale hlavně do jejího engine, který nebyl důležitý jen pro HL ale i pro další hry :)
Teda některý momenty jsou fakt extrém. Jedním skokem si krátí hru o deset minut.
Jsem nechápavě koukal na celé video, jsou to fakt machři .. tu hru musí znát i poslepu :-)
@Can (01.04.2013 18:31): Nechápu jak je to možný, ale mám tam najednou český titulky, paráda jdu na to po pár letech znova.... Jsem zvědavej jestli to bude pořád tak dobrý...
Neválí se někomu na disku kopie tohoto kultu? Pokud ano a myslí si, že hru už nikdy neudá neb ji všichni dávno vlastní, věz člověče jež se můžeš stát dobrodincem, že znám nemajetného studentíka, kterému by udělala velikou radost. Děkuji.
Prosím, nevíte někdo jak nainstalovat češtinu do Half-life 2 která by fungovala? Děkuju
Prosimvás hlavně nikdo nejásejte, až se zítra na steamu objeví HL3 :-D
Chápu, právě že mi přišlo, že mohou někteří sledovat jen některé epizody.