@Jab (26.04.2021 16:59): nema cestinu ... muj system nezna vubec cestinu ... bohuzel .. a uz jsem to upravil .. projel jsem znovu celej text a opravil par chybek co jsem nasel ...
@Jab (26.04.2021 16:46): jako prase myslis kvuli preklepum ? to se omlouvam ... vdycky si to po sobe prectu a mnozstvi jich upravim pac pisu v textaku na svym pocitaci a pak kopypejstuju uz hotovej text sem .. zes' mi dal + a pak jsi ho stahl jsem si vsiml .. rikal jsem si proc (zrovna ty) ..
@RomcaT (31.10.2020 21:54): Objevil se Ti po zabití Wardena vedle Barnabase Emissary? Vidíš při otevření mapy herního světa (klávesa M) severovýchodně od Burrwitch Estates dosud neaktivní brány s otazníky nebo ne? Pokud v obou případech platí ne, pak máš nainstalovanou pouze základní hru bez DLC. Po zabití Loghorrean, the Voice of Ch'thon se buď pokračuje stávající obtížností dle aktivních DLC, případně v základní hře obtížnost zvýšíš.
@rtguti (31.10.2020 13:57): tohle jsem zabila už 2x s naprostým klidem, to nebyla ani výzva ;o))) nicméně zadne video po tom nenasledovalo a to mám úkoly splněné.

@Karasman (31.10.2020 16:24): ty jo a ty jsi zvládl to poslední peklo? Já teď nemám další ten spesl klíč protože jsem si všimla že mi chybí najít nějaký tajný poklad pod těmi poli u Homestadu a našla jsem tam taky tu trhlinu, a v ní zase spesl dveře na univerzální klíč takže jsem si ho vyplýtvala a návrh mě tam zabili ;o))))
@RomcaT (31.10.2020 13:39): Ja si myslím, že si hru dohrala a tá lokalita za dverami je len nepovinná. Základná hra končí zabitím tejto potvory:
respektíve rozhovorom s inkvizitorom Creedom vo Fort Ikon po jej zlikvidovaní. A vzápätí začína prvý datadisk vidosekvenciou.

Áno. Petov majú len niektoré povolania: šaman, nekromancer a okultista, prípadne sa dajú vyvolať pomocou itemov.
@rtguti (31.10.2020 09:38): koukala jsem že už se mi odemkla možnost hrát za Elitu, která se otevírá jen když se dohraje hra na normal nebo veterána. Takže to mohu brát tak, že mám splněno ;o) každopádně dneska se ještě hecnu a zkusím to ještě jednou

Ještě se zeptám, hra nabízí možnost hrát za dvě povolání? Já to celé odehrála za jedno a až teď jsem si zvolila i to druhé. Nicméně na videích jsem viděla, že spolu s hračem chodí o nějaká jeho družina. Předpokládám správně že to je při povolání které umí vyvolávat nějaké příšerky?
@RomcaT (30.10.2020 23:53): Ak hovoríš, že si použila Skeleton Key, tak to bola pravdepodobne len nepovinná roguelike lokácia. Čisto v príbehu ho tuším ani nikde nepotrebuješ (na 100% neviem, druhý datadisk som ešte neprešiel). Prvý datadisk končí v klasicky prístupnom dungeone.
tak jsem se propracovala na konec hry. Tedy konec toho DLC jestli to dobře chápu. Udělala jsem most ze 40 ks kovového šrotu, vlezla do té brány kde nejde udělat portál. Otevřela jsem si dveře univerzálním klíčem a prošla 2 patra celkem ok a ve třetím mě zabili. Dle videa to má pak ještě jedno patro a na konci je nějaký ohnivý boss..no takhle, jako nechce se mi do toho. Mám poslední univerzální klíč a představa, že to musím vše znova projít je šílená.... Takž asi hru dám zase na nějaký čas k ledu. Ale jinak to byl příjemný zážitek ;o)
přátelé, nepamatujete si náhodou někdo v jakých místech získám nejvíce kovového šrotu? Pro pokračování potřebuji 40 ks kovového šrotu a zatím mám jen 20....
@Jab (01.10.2020 19:29): To je trochu dražší a sám bych to nekoupil, nicméně pokud o tom přemýšlíš, tak směle do toho, je to fajn. Nehrál jsem teda ta DLC, ale i samotný základ jsem měl na 28 hodin, takže to komplet bude nálož na minimalně 50h určitě.

Ač teda Torchlight 2 bych možná doporučil o špetku více a jde to sehnat levněji. :) Dokonce to snad bylo i zdarma na Epicu.
Teď mně gog nabízí Definitive Edition za 19,19 eur. Mám tedy prý pár dní na rozmyšlenou. Ale tedy u čtyři roky staré hry, která navíc není úplná hitovka, by to mohlo být i lepší. :)
Zatím mám odehráno přes 180 hodin a s pomocí kolegů z multiplayeru finišuji levelení postavy a sběr gearu. Pokud máte někdo nějaké věci na AAR build pro Mage Huntera a byli byste se ochotni podělit, rozhodně bych to víc než uvítal. Nebo i pokud byste si nekdo chtěl zahrát. Mám všechna DLC.
@DEU (10.07.2019 14:23): Dá i bez DLC, já kupovala rovnou i s nimi, tedy s následujícími dvěma.
Ashes of Malmouth zvedají lvl cap na 100 a devotion cap na 55, přidávají nové 2 class masteries (Necromancer, Inquisitor), vanity pitominku Illusionist - NPC, u kterého si můžeš transformovat vzhled vybavení.
Forgotten Gods přidávají class mastery Oathkeeper a rune augments.
Obojí samo přidává nějaké nové constellations + pochopitelně nová story line + nové prostředí.

Crucible je jakási aréna, na to jsem se vykvákla.

Ale dá se to v pohodě hrát i jen se základní hrou, DLC nejsou nezbytná, spíš takové hračky navíc.
Vcera jsem koupil tuto hru ve vyrazne sleve na Steamu. Lze ji hrat obstojne i bez DLC, nebo se jejich koupi nevyhnu? Pripadne ktera DLC mam poridit?
@účet smazán (13.10.2017 14:05): Pôvodná hra stojí 24€ na Steame, tento datadisk, súdiac podľa kapitol, obsahuje polovičku pôvodnej hry + stojí pod 20€, teda podľa známej rady "never give more than 20€ bucks for a videogame" - až tak veľa mi to nepríde, je trochu drahší, ale nie predražený.
Ahoj, mám dotaz. Když dokončím poprvé hru s jedním charakterem na obtížnost veteran, mohu pak s jinými charaktery rozjet hru rovnou na elite nebo se s každým charem musí ten veteran projet zvlášť a na elite se dá hrát jen ten jeden se kterým jsem hru dokončil? Za odpověď předem děkuju.
Asi HODNE divnej dotaz pro lidi co tu hru mají v maličku: Ma hra nejaký konec - tedy, hra mne už dal nepusti, byl jsem v jakemsi pekle, pobil "bosse" a nyni je svet otevreny a mohu si behat kde chci. Tak nejak mi tam chybi to CONGRATULATION - prave jsi dohral "campan" na zakladni obtiznost a svet je ti dale otevren. :)
@pipboy (18.03.2016 07:59): Jj, to je největší průser tý hry, na první průchod je strašně nudná. Enemáci jsou tam jenom vata, která zdržuje, ale moc neublíží. Boss jenom sem tam. Taky jsem to dohrál jen s vypětím všech sil.

O to větší překvapení pak bylo, jak se hra proměnila na Elite obtížnost a s vyšším spawnem bossů, který potkávám teď každou chvíli, občas i víc pohromadě, a dokáží pěkně zatopit :) Padají zajímavější předměty plný passivů, znamení už jsou taky na vyšším levelu jak u mě, tak u petů. Ale věřím, že spoustu lidí ten první nemastný neslaný průchod hrou prostě odradí.
No, na muj vkus mala variabilita nepratel + jich je tri prdele vsude a v podstate jen zdrzujou. Nez se prosekam k necemu zajimavemu, uz me to obvykle neba. Diablo2 i Torchlight2 imo urcite lepsi. Cimz teda nerikam ze je to blbe, ale most na zapad uz asi opravovat nebudu.
@GodOfTheSick (15.03.2016 09:50): Žádný save/load tam není. Hra si pořád pamatuje cos sebral/vyleveloval a když ji vypneš, zapneš tam zase začneš v začátečním campu. Respawn je když vypneš/zapneš hru, během jedné seance IMO neproběhne.
@Pride4u (komentář): "z jeho místy téměř pohádkové barevnosti až kýčovitosti (v porovnání s dvojkou)" Měl jsem podobné pocity... v roce 2000 ze dvojky, v porovnání s prvním dílem. :)
@Pride4u (komentář): Pro mě taky nakonec super diablovka. Jen pořád nechápu tu nemožnost volby obtížnosti na začátku hry. Takže jsem musel doslova přetrpět jeden průchod hrou, aby to teprve na Elite obtížnost začalo být zajímavý a opravdu zábavný. Spoustu lidí to asi odradí.