Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grim Dawn: Forgotten Gods

27.03.2019
80
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Forgotten Gods, v pořadí druhé velké rozšíření pro izometrické akční RPG Grim Dawn, přináší novou kapitolu, která hráče zavede do oblastí nacházejících se mimo hranice říše Erulan. Hráčova postava v ní navštíví sluncem vyprahlé pouště, opuštěné chrámy, lávové jeskyně, okázalé paláce, oázy a jiná prostředí plná bájných příšer a lidmi zapomenutých božských bytostí probouzejících se ze svého spánku.

Podobně jako předešlý datadisk Ashes of Malmouth i Forgotten Gods představí spoustu novinek. Stávajících osm povolání doplní zběsilý válečník Oathkeeper, jehož lze samozřejmě nakombinovat s dalším povoláním, což rozšíří hru až na 36 různých kombinací. Další novinky zahrnuje nekonečný mód odehrávající se v rozpadající se realitě Shattered Realm nebo speciální runy, jež lze vsadit do medailí a které umožní postavě používat nové bojové pohyby. Přibudou 4 frakce, 9 hvězdných konstelací, arény, úpravy obtížností, stovky unikátních předmětů a desítky nových druhů nepřátel a bossů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.