@M.a.t.t. (21.12.2014 18:37): Je ale zvláštní, že častěji se v žebříčcích objevuje první, nebo i druhý, díl a třetí je trochu upozaděnější.

@Isair (21.12.2014 18:48): To je taková pětice hráče adventur-labužníka :). Ještě bych to doplnil Harvesterem, ale ten už jde koncovou kvalitou trochu níže.
@Matthias (21.12.2014 18:36): Nevím, jak podle Drolina. Ale za sebe mohu jmenovat třebas I Have No Mouth, and I Must Scream, The Cat Lady, Bad Mojo, Sanitarium možná i ten DreamWeb, ty více méně podobnější adventury Gemini Rue jako třebas Resonance či Primordia. To jsou jen ty, co mě jako první napadly, jinač jich bude asi mnohem více a rozhodně je doporučuji minimálně vyzkoušet (pokud jsi již tak neudělal).
[neexistující komentář]: "ale má hloubku a tou se moc velký počet adventur pyšnit nemůže"

No nevím, ale mít hloubku (pokud myslíme to samé) je jedním z hlavních předpokladů kvalitní adventury. Tedy určitě to není tak ojedinělým prvkem :).
User47: Toho som si vedomý, ale i ten musel nejaký budget do toho vložiť a hra jedného človeka, aby mala seriózny dabing, s tým sa nejak často nestretávam. Napr. jednu rolu si tam strihol aj Francisco Gonzalez, tvorca série Ben Jordan, takže to asi nebudú až takí profesionáli...
Tulareanus: Ten dabing je dobře zvládnutej proto, že se o něj (stejně jako o hudbu) postaral vydavatel.:)
Je to pravda, "there are two variations in my ending... one seen here (in my opinion the better one, more emotional and lengthier), and the other in which I have to talk to Epsilon 5 without checking the computer"
Droline myslel si tou "vysokou znovuhratelností" v popisku něco (třeba lehce jiný vývoj hry podle voleb v dialozích) nebo to je jen blábol? :) Moc jsem to nezkoumal, ale příjde mi že volbou odpovědi se nic nezmění, tudíž tu znovuhratelnost nikde nevidím.

Ale jinak zajímavá hra.
Teda pozeral som si hry na wadjeteyegames.com, ale ako na to, že sú to hry v AGSku a pomerne malé projekty, chcú za to pomerne veľa peňazí.
Demo docela fajnové, plnou verzi rozhodně zkusím...:)
Jen Azriel má HROZNÝ účes....