Resonance

19.06.2012

Resonance je point and click adventura, která zaujme svou vizuální stylizací připomínající klasické adventury a možností hrát současně za 4 postavy. Inovativní herní mechanika využívá paměti různých postav k odhalování minulosti a přispívá tím k netradičnímu luštění hádanek.

V celém městě se začnou dít divné věci. Nejprve vypadne proud, pak dojde ke zničení místní laboratoře a to právě v okamžiku významného objevu. Vydáváte se na cestu, na jejímž konci snad zjistíte, kdo za tím stojí a o co mu jde.

@code (30.08.2015 13:31): Na začiatku to aj mňa bavilo, ale potom ma štvala náročnosť, občas som fakt nemal poňatie, že ako čo spraviť a hra ma príbehovo posielala niekam, ale reálne som predtým potreboval ísť inde, aby som sa vôbec dostal tam, kde ma postavy posielajú + príbeh bol trocha moc ku koncu prekombinovaný.

Solidni oldschoolova adventura s nekolika prekvapujicimi zvraty a zajimavym koncem. Uz hodne dlouho jsem nehral hru, ze ktere bych mel takovou radost pokazde kdyz se mi podari rozlustit dalsi postup :).

Pro: idealne nastavena obtiznost, grafika, kvalita dialogu, puzzle mechanismy

Proti: mohlo byt delsi