@Eru (13.12.2012 23:35): Možná jsem se nevyjádřil úplně přesně. Funguje jako klasický quicksave/quickload, tj. např. F6 save, f9 load a objevím se přesně na místě savu? Protože mi není příliš jasné, co mysleli tím "still in process", protože danou větu chápu tak, že daná vlastnost pořád úplně nefunguje.
@Majkee (13.12.2012 09:40): Pokud takový patch, o kterém se tu mluví, opravdu funguje, pak bych si tu hru střihnul znovu taky. Teda ovšem za předpokladu, že se v tom povrtám a rozeběhnu to pod 64 bit Win.
@Chuck (13.12.2012 08:53): Jj, přesně, dodnes na to vzpomínám a to jsem tu hru hrál a dohrál jen jednou, někdy v roce 2004. Chtěl jsem si dát repete, než se na Vánoce pustím do trojky, ale tohle moji chuť zopakovat si tohle dílo spolehlivě zabije. :) Dvojku vypustím, pokuď nejsou schopní upravit ty nesmyslné respawny, tak nemá smysl, abych to vůbec zkoušel.

Ještě jednu perličku, tento tehdejší technologický zázrak jsem rozjel na střední detaily plynule na mém tehdy dosluhujícím Duronu 800 Mhz,1GB RAM, GeForce 2(datum koupě sestavy - prosinec 2001)
Hlavně ty šílený checkpointy byly brutální. Kolikrát jsem si je snad i vymodlil.
Jsem asi jedinej, ale mě mutanti nevadili:) Přinutili mě změnit taktiku, spíš mi to hru zpestřilo:)
Jé teď koukám, že jsem dal hře 100%. Je to už nějakej čas co jsem to hrál naposled.... 100% se mi zdá moc. Budu si muset osvěžit paměť, zahrát si to znova a pokusit se dohrát!
To já to mám přesně naopak, v devadesáti procentech se s ČSFD shoduju, 7/10 mýho top 10 je z 200 oblíbených filmů na ČSFD a když se chci na něco kouknout tak jedu podle žebříčku dolů, maximálně podle žánru přeskočím. To neznamená že se nepodívám třeba na far cry, viděl jsem na youtube odkaz tak sem se kouknul a dal v hodnocení výš než ostatní.
@Red (09.10.2012 12:57): Já prostě nechápu, jak se někdo na základě jakýhokoli průměru hodnocení může rozhodovat o tom, co bude/nebude hrát nebo na co se bude/nebude koukat - dyť každej má jinej vkus.

A konkrétně já jsem hodně mainstreamovej a i přesto se neshodoju s 90% hodnocení na csfd. U her vesměs j jo, ale z nich je zážitek míň subjektivní, podle mě. Když je tam bug, tak sere nás všechny. Když někdo hraje mizerně ve filmu, na to se každej neshodnem.

Btw novej komentář k FC celou hru poměrně dobře vystihuje :-D
Proč blázni. Pokud by šlo nějak objektivně zmeřit podle čeho hodnotíme my tak bychom se asi sami divili.
@kristmeister (17.09.2012 20:07): Len nezačínajme debatu o tom, že priemerné hodnotenie uživateľov na ľubovoľnom filmovom serveri určuje kvalitu filmu :D Ale za seba musím povedať že ma Far Cry pomerne bavil a neprišiel mi na Bolla až tak zlý. (a priznajme si, dejovo ani hra nie je žiadna sláva)
mimochodem, Tunnel Rats neni jeho nejlepsi film, jeho nejlepsi fiml je Rampage, ktere ma na CSFD 66% a podle meho profesora matematiky je to uz nadprumer a spatne hodnoceni to nema ;) je blbost tenhle film odsuzovat jen proto, ze je od Bolla
@Danny (16.09.2012 23:49): da se rict ze Uwe Boll nema spatny napady...ale spis spatny prostredky....ja mam rad filmy od Uwe Bolla a jestli jsem kvuli tomu debil, boze lidi tak jsem kvuli tomu debil ;) me je to fuk, je to jen otazka nazoru :) kdyby vsichni meli stejny nazory, diskuze by preci nebyly potreba :)
@kristmeister (16.09.2012 22:06): Tak tady jsi hodně mimo :-) Myslím, že to bude jakýsi Uweho syndrom. Jelikož je to tak mizerný režisér, lidé mají pravděpodobně tendenci zkreslovat si představu o jeho filmech, když natočí dvakrát lepší brak než obvykle. Bohužel nula krát cokoliv je a vždy bude pouze nulou.
Boll je znamy ako Ed-Wood tretieho tisicrocia takze co ste ako cakali 10 Oscarov?

Videl som len jediny film od neho a udajne ten uplne zdaleka najlepsi. Tunel rats a bola to nezmyselna zlatanina , takze ak je toto jeho zdaleka najlepsi film tak potom naozaj vobec nepotrebujem starcat cas tymi este horsimi srackami co vyrobil.

Ale ako v ramci recesie sa to mozno da pozerat vedla takych nezmyslov ako Robot Monster a podobne.
@Clorky (16.09.2012 21:57): To máš fuk, stejně by si tu licenci nikdo jinej nekoupil... a upřímně, jiný filmy podle her nejsou taky nic moc, se hrou mají společného tak 50%, někdy ani to ne. Ale u tohodle filmu viděl stejnou kvalitu, jako vídám v odpoledních seriálech na Nově (StarGate, Čarodějky apod.)
Uwe je vypatlaný kokot, který chtěl zjebat i Warcraft film, někdo by si ho měl podat...
šmarja, ten Boll je fakt magor. Film je děsnej, příšernej, tragickej, nemám slov... nejsem žádnej FC fanda, ale takhle mizernej film si ta hra nezasloužila.
@Isair (23.08.2012 13:35): Budu si muset vygooglit, jak se to dá "obejít". Přece jen je to jedna z her, které bych chtěl ještě okoštovat a zjistit, jak dalece jsem ve svých hráčských schopnostech pokročil. No... ;-) Stačí, že jsem díky Win 7 přišel o LEGO Racers a raději jsem ani nezkoušel instalovat Max Payne.
V tom by neměl být problém, DX 11 jsou zpětně kompatibilní. Je to pravděpodobně opravdu jen vinou (neopatchované) demoverze, páč se stejnou grafickou kartou (a na stejném systému) mi plná hra bez grafických chyb funguje.

Zde je to koneckonců potvrzené:) (latest drivers + patch pomohou, případně starší grafické ovladače bez patche).

U té české verze je zmrvená akorát instalace na 64-bit systémech (je už jedno, jestli používáš XP/Vista/7), to se však dá "obejít" přes příkazový řádek a samotná hra pak již funguje.
@Isair (22.08.2012 23:45): Pravda, po tom neúspěchu mojí české verze (teď nevím přesné číselné označení), kterou nerozchodím vůbec, jsem vyzkoušel pouze anglické demo a v něm mám problém ten, že hru sice spustím, ale vše je pokryto jakýmsi světlemodrým oparem. Něco jako kdybych měl u Splinter Cell na očích termovizi. A nejede FC pod DX 9.0b, který možná moje karta nepodporuje?
Ono to totiž vůbec není vinou operačního systému, ale to jsme si přeci Chucku předtím vyjasnili.

Ta plná anglická verze by snad i fungovat měla (s trochou úsilí funguje i ta česká), pročež není třeba propadat panice.