Nainstaloval jsem po pár letech Steam verzi Fallout 3 GOTY a mám takový divný problém. Pustím hru a launcher mi napíše, že detekuje nastavení hry pro můj hardware. Následně nastaví vše na Ultra. Když pak kliknu na Play, znovu se objeví ta detekce a takhle pořád dokola (takže hra nejde pustit).

Našel jsem radu, že mám fallout3.exe a launcher spouštět v režimu kompatibility s Win XP SP3 a k tomu nainstalovat GFWL. To jsem udělal, ale nepomohlo to. Nesetkali jste se s tím? Za jakoukoliv radu děkuji.
@Coldplaz (07.03.2016 21:41): Ano, videa pri ktorych mozes zabit nechtiac desiatky hodin ;) Nic to nemeni na fakte, ze ten rebricek nema ziadnu vypovednu hodnotu (i ked myslim, ze oni nechvaju ludi hlasovat co by tam malo byt, ale nakoniec to mozno ukladaju podla seba). Podobne ako "react" videa, pri ktorych sa zacinam citit az privelmi stary :) Je to ten najnizsi stupen "zabavy" :)

Treba vsak povedat, ze i ked s poradim by som nidky nesuhlasil (a Diablom ;)), tak celkovy obsah toho rebricka je slusny.
@Vurhor (07.03.2016 16:43): Koho zajímá Wach mojo? Dyť je z Kanady :D Pokud dají do top 10 Fallout 3 a Borderlands. Ani první Neverwinter Nights (ve své době španě hodnocené jako nedůstojné navázání na BG) a Diablo 2, kde byly neutuchající spory o tom zda to RPG je a nebo ne, načež vznikl termín "diablovka"? Pokud někdo vytvoří takovýhle žebříček je pro mě na úrovni topstar magazínu a netřeba se tím zabejvat.
Tak Fallout 3 je podle Wach mojo top 10 listu nejlepší RPG všech dob. Pokud se nepočítají japonská díla.

Že nejsem jedinej, komu to přijde jako největší hovadina všech dob?
Dohrál jsem, The Pitt.Mám si vyzvednout, původní oblek.Nevím u koho, či kde.
Někdo zdatný a poradí?
Tak dohráno.Ani jsem o tom nevěděl, dokud jsem se nepodíval do návodu.
Nák jsem se zamotal do vedlejších úkolů a do DLC a bylo vymalováno.
Co jsem si nechal je The Pitt a spousta neobjeveného.Mám objevovat a Pitta si nechat na konec? postava lvl 25
Mám otázečku.Lze narazit na úkol z hlavní linie? a lze ho udělat? či je to nesmysl?
Někdo, kdo moduje?
Hodila by se minimapa
Něco jsem našel, ale raději si nechám poradit co a jak.Kdyby bylo i víc fíčurek" co ulehčují, neustálé mačkání pipboje" a zastavení " hry, budu rád :))
Stačí informační " modíky.Postavy,úkoly, zatím ne..
Verze Muve.cz
Díky, vlku.

Potřebuju šaty otroka.Jsem u nějakýho týpka a posílá mě, pro ni.Už jsem tam byl, ale nepamatuju si cestu.Když jsem čelem k němu, jdu vlevo, či vpravo? :))
@Mirus (18.12.2015 14:07): Tak to se ti myslím ani nemá zobrazit. Nedávno jsem to podruhé dohrál, co si pamatuju tak u toho androidího úkolu se nejdřív ptáš lidí, jestli o tom něco neví (ptal jsem se na něj i u doktora v Megatuně), pak tě časem jednou navštíví nějaká ženská, že prej se moc vyptáváš na androida - teprve tady se ti zobrazí naváděcí šipka.

U toho kluka - tady se rozhoduješ co s ním, buď ho prodáš do otroctví v Paradise Fall (zlá karma) nebo ho odvedeš do River City (nejdřív je potřeba se zeptat jedné ženské, co se tam stará o ubytování, zda se ho ujme - dobrá karma)

S těma mutanty nevím co to bylo, každopádně doporučuji navštívit stránku http://fallout.wikia.com/wiki/Portal:Fallout_3, zde se detailně rozebírá každý úkol...
@Wolverine (18.12.2015 14:00): No, mám najít androidího robota, zlikvidovat mutanty, aby bylo čisto v oblasti / potkal mě táta a řekl, že to mám udělat / najít bydlení pro kluka, kterej je někde v domě a čeká, že mu najdu bydlení..
V pipboyovi, chybí zobrazení lokace, pro úkol.Jak se mám pak pohybovat :/
Dám úkol, kliknu na zobrazení lokace a chybí, otečkovaná cesta či naváděcí šipka.Co dělám špatně..?
Robot v domě pí.Handerson, zabil onu osůbku.Byl to úkol.Nemohu se dostat ven.Dveře jsou zamčené a nemám klíč.

Jak se vůbec, vybírají kapsy? vzal jsem si perk kradmost/ zloděj a v režimu wats, dostanu nabídku? neřešil jsem to.Potřebuju prachy na lístek / přeprava lodí/ a ten vůl, je má drahý :D tak
mu asi ukradnu, nebo zátky..

Vše vyřešeno
Nějak se, začínám nudit..furt dokola.I mám pocit, že krom lock picku, si postava, dělá co chce.Level 10 asi se to rozjede, ne.. :/
Chvapci a je i možné, že to hází BSOD, když to hraju bez DLC ? či jen doměnka? a nebo jsou tam i konfigurační úpravy? je to možne?
@Mirus (06.12.2015 20:50): Ja som to rozohral s. Je jasné vidieť, čo sú DLC a neísť ich riešiť na nízkom leveli + dlc zvyšujú level cap, umožňujú hrať po dokončení hlavnej hry a asi to rieši aj nejaké bugy a veci... (v TES to tak bývalo...)
Nikomu to nikdy, nehodilo bsod ? po pár minutách a asi dál nezahraju :/
Jiné hry ok.
Nemůžou to dělat kodeky? jaké používáte?
Dá se hudba deaktivovat?
Díky moc.Ta oprava, dává smysl.Vůbec by mě to nenapadlo.
Na tu loď, se nemohu dostat :/ u břehu, jsou dva čumilové s krávou.Nějaký doktor s babou a říkaj, když nebudou problémy, vše ok a chodí po okolí.To, asi nebude ona..:/ pak je tam chudák, co chce vodu.Už jednu dostal.
Ta lod, je obrovská, že jo..budu to muset, asi někde sakra obejít.
Ach ta chůze, asi porodím hrábě..:/ je to zdlouhavý..
Jo a navíc, začala hra, házet BSOD :D
@Mirus (27.11.2015 00:31): Tusim, ze v Rivet City (to je ta lod na jihovychode mapy) je zenska, ktera si ho k sobe vezme.

Vec opravis stejnou veci. Kdyz chces opravit Loveckou pusku, musis mit v inventari dalsi loveckou pusku. I kdyz nekdy to myslim neni tak uplne prisne. Napriklad automaticka brokovnice jde opravit i jinou brokovnici. Znovu, nejsem si uplne jist. Pak je tam myslim jeste perk, ktery ti umozni veci opravovat i s pomoci veci uplne jinych.
Úsměvné je to, že kdejaká pakáž / nájezdníci / bez toho, aniž by věděli, kdo jsem, tak pálí z kilometru.Kdyby aspoň, někdo zařval, že to a to území, je moje a vypadni..:D a né to hned, řešit násilím.
@Tulareanus (19.06.2015 19:58):
Tak jsem včera na Muve.cz koupil GOTY.Ve slevě za 139,-
Na začátek, jsem tomu dal pět hodin v kuse.Špatný to není...
Taková spíš střílečka.
Prozkoumávání příbytků, je sranda.Na jak dlouho, že..:)
Vďaka za honest trailer, Bodkine! Asi ho repostnem, toto sa musí šíriť. ^^