Jsem si včera opět dohrál Deadpoola a jen tak ze srandy jsem se mrknul za kolik se prodávají klíče. 6500,- nejlevnější :D jsem zvědavej, jestli Microsoft obnoví licenci až bude Activision pod nimi.
@leebigh (24.04.2019 16:09): Jen si gamepady pořádně vyzkoušej aby ti co nejvíce seděl. Osobně mám nejradši DualShock tedy PS ale že má malou podporu na PC tak jedu na gamepadu Xbox 360 ale ten už neseženeš (proto stále kupuji nová tlačítka a páčky a stále ho držím při životě :) ani není špatný Xbox one.
@Korbitch (12.11.2017 10:50): Activision neprodloužil licenci. Už se to jednou stalo, ale k příležitosti premiéry filmu se to na Steam zas vrátilo, takže se nedá vyloučit, že až vyjde dvojka, udělají to zas, ale nesázel bych na to.
@M.a.t.t. (18.05.2016 10:52): je to mozna i castecne muj osobni problem - bezmyslenkovity mlaceni generickych panaku s nulovou ai uz me proste nebavi, ozvlast kdyz se odehrava v tak enormne hnusnych nudnych lokacich (stoky, genosha). Ale skript supr, ne ze ne.
Takže film nakoniec urobil hre medvediu službu. :) Ale nedivím sa. Čím viac som sa bližil ku koncu, tým menej som sa bavil.
Já jsem si hru koupil ,ale nejde spustit ani na mém notebooku a ani na stolním pc nevíte čím to je?? Děkuji za odpověď.
Jsem koukal na ty nejlepší momenty ze hry a to je fakt šílenost. :-)))
Co myslíte, kdy oznámí dvojku? ... určitě se budou chtít přiživit na úspěchu filmu
@Zx Atari 500 (26.09.2015 23:08): ...když o tom tak mluvíte: Před asi rokem a půl jsem si pořídil Dishonored z G2A, kde nebylo nadepsáno, že jde o ruský kód, hra normálně funguje, jen ve Steamu má v závorce 'RU'. Hrozí mi zato něco?
@Strady (26.09.2015 22:47): Ja driv taky kupoval mimoevropsky klice,jeste nez to steam zatrhnul a dal tam blokaci. Pouzivat VPN primo na steam je fakt uz riziko. Jina je pozivat VPN na ruzny shopy a eliminovat VAT a kurzy tam je to ok,ale primo na steam bych si to nelajz. Ale jak pises,kdo se boji.....a ja se bojim :) No,ale uz jsme asi dost ot, muzem podebatovat ve Vseobecnejch :)
U mne za 13ecek,kdo ma zajem tak PM. Koupim to jako gift a poslu vam to na steamu a vy me castku na PP - plati i pro jine veci so ci vyberete do cca 20e.
Paráda, že je to znovu na Steame. Takto je vačšia šanca, že sa k tomu možno niekedy dostanem :)
Měli jste u hry taky tak neuvěřitelné problémy se skákáním? Deadpool se občas jakoby zasekne, narazí na nějakou neviditelnou bariéru... Je to neuvěřitelně frustrující. Přemýšlím, že kvůli tomu hopsání v kanálech pod vězením zapnu nesmrtelnost.
Už jsem hodil gamepadem a možná i vzal boží jméno nadarmo. A zatloukal ho palicí ho krku High Moon :(
@PRIVATE MARTIN (25.01.2015 19:02): no já si původně nechal kvéčko a éčko pro melee a na myši střelbu. Ale jak jsem zvyklej z Darksiders, tak jsem furt knipsal na myši....tak jsem si dal na levý hard attack, napravý střelbu a na kolečko míření. No a zas knipsam to levý, když chci střílet :D
Hele chlapci je to lepší na gamepadu nebo na klávesnici? Já to hrál chvíli na klávesnici, což jako nebylo tak hrozné, ale ta kombinace bouchaček s těma mečema je dosti na prd.
Ha, tak je to asi úplně jináč, takže jsem se trochu ukvapil. To však nemění nic na mém názoru na A moloch.
@RNDr. Gunár Pavel (01.01.2014 23:11): Já se už ani nedivím bo konglomerát A si myslí, že si může dovolit vše a je snad horší než EA, rozumím tomu, že práva na komiksové hrdiny mají právě oni. Ale nechápu proč to nechtějí prodávat, kor když to nejsou asi zrovna levné značky.
@marwel (07.07.2013 22:24): Asi otázka zvyku, mně tam absolutně žádné mrtvé zóny netrápí a řekl bych, že tam nebudou úplně zbytečně. Starý Rumblepad 2 mám už hromadu let, takže tam ty analogy jsou už uvolněné a když se spustí vibrace, tak začnou ty analogy bláznit, začne to létat i ve hře a to je na prd. Já X360 ovladač zkoušel taky a prostě mi celkovým tvarem, tvarem spouští a rozmístění analogu totálně nesedl, i když ty spouště byly alespoň měkčí. Ale zase jsem četl nějaké negativa ohledně problémů s nastavením v emulátorech, tak jsem jej zamítl. F510 byl také zrovna ve slevě, tak vycházel levněji.
@Garion (07.07.2013 00:40): Ja nekolik takovych her mam a s xboxovym ovladacem a znacnou nechuti emulovat klavesnici (mam pocit, ze to pro xboxovy ovladac neni tak jednoduche jako pro DI) jsem tak stale tyto hry nezahral. Jmenovite jde o trilogii Prince of Persia, kde minimalne v jednom z dilu je s gamepady vseobecne problem a pak treba Resident Evil 4 a Devil May Cry 3, kde se mi ani v jedne z techto her nepodaril rozjet ani DI gamepad od Saiteku natoz xboxovy.

@KRoman47 (06.07.2013 19:24): Chtel jsem F510 jeden cas koupit, ale v diskusich casto resenym tematem byly prave dead zony na analogovych packach.

Xboxovy gamepad nema naprosto zadne.