@kristmeister (07.07.2013 22:04): No jenže to v češtině nedává moc smysl. Něco buďto jde zkazit, nebo nejde. A film prostě zkazit jde. Už tím, že se udělá blbě. Nelze točit film tak, aby se nedal pokazit. Film se točí a buďto se natočí blbě nebo ne.

Věta: "Snad na tom nepůjde nic zkazit" nedává smysl. Jde zkazit scénář, režie, dramaturgie, hudba a další.

Uvidíme, jak se s tím poperou. Reynolds je dobrá volba, obzvlášť, když ho ustanovili jako Deadpoola už ve X-Men: Origins. Ale hodit to na režiséra, co má za sebou nějaké tři dokumenty, z toho nemám dobrý pocit. A uvidíme, kolik na to dostane peněz.
Tim Miller...no uvidíme, zatím nic pořádného neudělal, což většinou bývá špatně. Ale tak může to být slušné.
tak budou dělat Deadpool the Movie :) režie: Tim Miller a hlavní roli Deadpoola si zahraje Ryan Reynolds (3:15 zemřeš - George Lutz; Blade trinity - Hannibal King)
@marwel (06.07.2013 19:09): Hral jsem na tom X360 i hry, ktere nemaji zadnou podporu pro gamepad, protoze lze bez problemu emulovat kvalesnici a mys, takze bych to tak tragicky rozhodne nevidel. Navic her, ktere bych chtel hrat na gamepadu a ktere vysly v roce 2004 ci drive opravu prilis neni.
tak už se mi to podařilo rozchodit, předtím se to asi nějak žvejklo na inputu a nešlo nic dělat. will see...
@marwel (06.07.2013 19:09): Já mám Logitech F510 a žádná mrtvá zóna tam není, i když u některých her tam je, ale to už je chyba konfigurace her. Když člověk otevře Logitech gaming software a zobrazí si vizuálně polohy analogů, tak reagují už na minimální změny při drobném zatlačení do strany.
@Garion (06.07.2013 18:42): Ke starsim hram (z dob pred xbox 360) je ti xboxovy gamepad k nicemu. Nejlepsi volbou je tak teoreticky Logitech F serie, ktery umoznuje rezim xinput i directinput, ale co jsem slysel tak ma na analogovych packach neprijemne dead zony.
Ono stačí nějaký z novějších (asi do 5 let starých) gamepadů s podporou XInput, tam snad téměř nikdy není problém, tváří se a funguje stejně jako X360 ovladač. U starších gamepadů s DirectInput je možnost malého X360 controller emulátoru, který se jen vloží do složky se hrou, fakt jednoduché, Google najde i s návodem hned. Akorát může nastat problém, kdy jsou potřeba zadní dvě analogové spouště, ale fyzicky starý gamepad má jen dvě digitální (sepnuto/rozepnuto) tlačítka (což je třeba případ Alpha Protocol při hackovaní).
@Garret (06.07.2013 16:42): Takovej blbej dotaz, ale otocil sis pravou packou kameru? Jeji pohyb je automaticky jen zcasti, ty s ni muzes rotovat, jak chces. Ja to hral na X360 gamepadu a naprosto bez problemu (samozrejme orig Steam verze).
No na klávesnici je hlavně ten boj na blízko nějakou zvláštní variací ručního uspokojování, ale zas to není žádné zlo.

Jsou hromady her, které se na klávesnici ovládají hůře. Takový Alone in the dark je proti tomu nacismus.
Hraje se to celkem slušně, ale pak to ztrácí dost tempo a začíná to být nuda.
Tak to je bomba... Zatim sem zahrál první část a docela sem se smál... Chvílema mi ukápla slza smíchy...:D Deadpool tlačí hlod za hlodem... A hraje se to fakt dobře i přes to podivný ovládání...:D
@RNDr. Gunár Pavel (26.06.2013 19:37): Když jsem zjistil, že to vydává Activision, tak jsem si hnedka řekl, že se asi pořádné slevy jako u ostatních her na Steamu nedočkám. Jsou jako Blizzardi, až na to, že Blizzard si dá na svých hrách záležet a nevadí mu vydání o pár let posunout.
@kristmeister (26.06.2013 19:31): Na druhou stranu dělá Activision všechno proto, aby Deadpool nebyl úspěšný, inzerce je taková, že se o hře krom hardcore hráčů a fandů komiksů od Marwella nikdo nedozví a na PC tato hra na rozdíl od konzolí nevychází na DVD, což je manýr z USA, kde čím dál víc her nemá fyzické vydání. Při ceně hry na evropském Steamu (50 Eur=1250Kč) si tak PC verzi v Evropě skoro nikdo nekoupí. Bravo Activisione!

Očekávám, že tohle bude labutí píseň High Moon studia a za pár měsíců je Activision zavře, jako to od r. 2005 postupně udělal cirka patnáctce svých studií, co mu nenesla jako Infinity Ward/Treyarch.
Ač to zní naprosto neuvěřitelně, kristmeister má asi docela pravdu, ač takhle vysoko s hodnocením nejdu. Hra je zatím docela dobrá a docela vtipná. Škoda jen místy hnusné grafiky a trochu krkolomného ovládání.
Na tohle se těším, ačkoli si nemyslím, že by ve hře bylo bůhvíco objevného. Deadpool je zárukou hlášek a naprosto střeleného příběhu. To mi stačí na 65% samo o sobě :)