Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Danganronpa V3: Killing Harmony

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
26.09.2017 PCPS4Vita
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://danganronpa.us/v3/
Titul japonských vývojářů Danganronpa V3: Killing Harmony je podobně jako předchozí dva díly z let 2010 a 2012 (Danganronpa: Trigger Happy Havoc a Danganronpa 2: Goodbye Despair) 2.5D vizuální novela s prvky adventury, kde hráč musí pomocí stop a výpovědí svědků zjistit totožnost vraha. Samotné odhalení probíhá pomocí tzv. Class Trial, který je v podstatě souhrnem několika různých miniher. Zbytek času je rozdělen do "School Life" a "Deadly Life" částí, ve kterých probíhá interakce se spolužáky a řešení problémů či investigativní činnost.

Tentokrát se vžijeme do role studenky střední školy Kaedy Akamatsové, která je unesena o probouzí se v Ultimátní akademii pro nadané mladistvé. Není však sama, a v této izolaci potká dalších patnáct "spolužáků", kteří mají různá nadání (Kaeda je například ultimátní pianistkou). A podobně jako v předchozích dílech, i zde půjde o život. Monokuma, robotický medvídek, totiž vznáší přesná pravidla a jejich porušení má neblahé následky pro ty, kdo je poruší.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.