Project: Eden's Garden
16 talented participants enter the game. Only 2 will walk out alive. Don't let history repeat itself. Break the cycle.

Project: Eden's Garden will be a Free-To-Play video game inspired by the popular visual novel series known as Danganronpa. While this game will be heavily influenced by the property, it will be an original story with diverse characters and gameplay experiences.

Vypadá to hodně dobře.
Proto tomu vůbec nevěřím :)
@Solidor (08.06.2019 13:44): Death end Re Quest je docela povedeny a kupodivu tam jisty odklon od zavedene linie jejich her je, hlavne to nejsou ujecene holcicky ale pomerne solidni mysteriozni thriller o virtualni realite. A plno lidi by jiste ocenilo i to ze co se tyce souboju a rozvoje postav nejde uz o stovky moznosti ale je to spis story driven hra. Me se to dost libilo. Druha rovina hry mimo VR je cista vizualni novela, coz by te mozna mohlo i zaujmout. I grafika je vyrazne lepsi nez u nich byva zvykem. Dalsi zmena je taky to ze ta hra nefunguje uz stylem ze mas nejaky hub odkud vyrazis na mise a za pribehem, jak to vetsinou mivaji, ale postupujes nejakym svetem podobne treba jako ve FF13 ci FF10. Podle me ta hra ma daleko vetsi produkcni hodnoty nez jejich hry predtim. Snaha o zlepseni jejich zavedeneho stylu tam je znat vic nez kdekoliv jinde.
Varnir vypada docela hezky a ma nadhernou sberatelku, ale to bojovani v horizontalnich rovinach ..no nevim. Ale urcite ho vyzkousim.
@Charllize (08.06.2019 13:37): Idea Factory hry už snad nemůže pořádně hrát nikdo. Podívám se na Death end re;Quest a už ani nevím jestli jsem to hrál nebo ne, protože to je všechno stejné. Podobně nový Dragon Star Varnir. Dejme tomu, že námět by mě i zaujal, ale ten gameplay feel bude pořád Neptunia.
@Charllize (08.06.2019 13:21): To už je ale něco jiného. Třeba dávat plnou cenu za Neptunie nebudu už jenom proto, že třetina hry je většinou recyklována z předchozích dílů. Stejně tak většina těch "budget" Vita/PS4/PC jRPG, které dnes vycházejí si day one nezaslouží.
@Solidor (08.06.2019 13:18): On je problem ze ty ruzne japonske hry se pozdeji spatne shaneji krabicove, pokud se clovek chce vyhnout objednavkam ze zahranici. Samozrejme na PS storu jich maji vzdy dostatek, ale kdyz nekdo holduje krabickam a chce si usetrit pak otravne prolezani aukci a objednavani ze zamori je lepsi to koupit hned.
@Drolin (08.06.2019 08:01): Proto si myslím. že nemá smysl se zajímavým hrám, co mají teprve vyjít, nějak extra věnovat. Každý rok vím o 3-4 hrách, které si koupím při vydání a zbytek beru nahodile. Časem se ty jejich kvality projeví, když se o nich mluví. A finančně je to mnohem únosnější :)
@Solidor (08.06.2019 00:16): Tak to si na tom ještě dobře :)).

Ono si to chce vybrat jen to, co člověka zajímá opravdu nejvíce a věnovat se tomu více systematicky. Nicméně když vycházi skoro každý měsíc několik zajímavých her, jsou překládány vizuální novely a objevují se porty, jde těžko stíhat i jen čtvrtinu toho, co trh nabízí.
@Charllize (08.06.2019 00:23): Protože tehdy nebylo co hrát a měl jsem kopu času celý den. To bylo príma. A DQ 11 je dobrá hra. U těch, jak je známo, má čas tendenci prchat :)

@Solidor (08.06.2019 00:16): Vidiš, i přes tvou schopnost nemůžeš přešíst všechno co chceš. Ted co má dělat žebrák, kterýmu dělá problém ránu vstát z postele? :(
@Solidor (07.06.2019 21:44): Máš recht. Docela by mě zajímalo, kde na všechny ty knížky bereš čas. Možná si rychločtenář, ale mě třeba jedna průměrně dlouhá novela leckdy zabere i několik týdnů.
@Solidor (07.06.2019 16:06): Obecně nejvíce chvály na Steamu a nějaká zajímavá videa. Působí to, že tam bude nejvíce humoru. Minulý rok padla Zero Escape série, takže začít (pořádně) Dangan bude obecný výhled.

Nicméně pokud vyjde Ciconia i v té angličtině... :)).
@Solidor (komentář): Solidore, jak má jeden smrtelník všechny ty vizuální knížky přečíst? Když jsou tu lidé, jako ty, kteří napíšou komentář a já si řikám "sakra, to bych si chcel přečíst" ale pak se podívam ta všechny ty resty a věci, které máM rozehrané doposud a nadšení je v háji :( Kéž bach se mohl naklonovat :D