Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crimsonland

2003
15.07.2014
19.08.2014
08.10.2014
03.03.2015
25.03.2015
14.10.2015
10.11.2015
24.11.2017
kompatibilní
60
19 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Pointa Crimsonlandu je jednoduchá a stokrát viděná jinde, rozdíl je v tom, že zde je podávaná v profesionální formě - jste sám a ze všech stran se na vás hrnou masy nepřátel v čím dál větším počtu. Absolutní odreagovačka, kde se nekonají žádné vizuální 3D orgie, vše je pěkně 2D, s pohledem kolmo shora.

Kromě hromady rozličných nepřátel a zbraní, které se vám postupně otevírají, tu máme i systém perků, něco jak známe z Fallout, ale uzpůsobeno potřebám této na myšlení nenáročné hry.

K dispozici též zdarma na MyPlayCity, avšak musíte počítat s reklamami.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Jak se můžete dočíst v popisu, Crimsonland je stokrát viděná arkáda, jen v trochu profesionálnější podobě, ale opravdu jen trochu.

Celé hraní je v podstatě o držení myšítka a vyhýbání se různé havěti, kterou se snažíte zabít pomocí vcelku velkého množství zbraní, které jsou bohužel vesměs stejné. Liší se od sebe jen dobou přebíjení, počtem střel či sílou, ale nakonec je vám stejně skoro jedno co máte zrovna v ruce, protože z těch pěti variant brokovnic a pěti variant raketometu atd. stejně nic nevyčnívá, jelikož je všechno na jedno brdo v podstatě. Mimo hlavní kampaň za kterou dostáváte perky apod. je k dispozici ještě pár modu na score, ale je to tak stereotypní, že se mi po dohrání už s nikým předbíhat ve score nechce.

Zvuky jsem vypl po prvním questu, ne že by byly extra otravné, ale tohle je prostě typ hry ke které si pustím podcast nebo nějaké album a chci si odpočinout. Tady nastává asi největší problém, protože za takovou hru nechci dát 14 eček. Musím se pozastavit nad jejich cenovou politikou. Pokud hru nabízí zdarma na webu s reklamami, tak by verze bez reklam měla být oceněna podobně jako to mají mobilní hry, tedy za dolar "premium" a ne ji ocenit na takovou pálku. Osobně jsem hru vyhrál a doporučil bych ji tak za dolar v bundlu.

Klasický koncept flashové arkády vhodný k nějaké jiné činnosti jako doprovod na pozadí. Pokud jste se těchhle blbostí nahráli na základce tolik co já, tak z toho moc nadšení nebudete a Crimsonland tak představuje jen průměrnou zábavu. Ostatní to třeba zabaví víc.
+11