@Ross (29.01.2024 15:47): Level 30 na střední obtížnost. Popravdě jsem jej ještě neprojel, dokázal jsem projít klíčovou skákací pasáží nahoru díky gamepadu, na klávesnici jsem to nedal, ale pak jsem skočil nahoře přímo do střely a když mi to tam tak akorát vyšlo do ní pokaždé vletět i na po desáté, tak jsem si dal pauzu, musím se k tomu někdy zase vrátit:-)
@Ross (28.01.2024 10:24): Musel jsem přejít na gamepad, dají se na něm věci dělat rychleji, bez něj jsem nebyl schopen proskákat jednu pasáž, kde se rychle musí měnit směry při výskocích a záchytné body ve vyšších místech byly v podstatě přesně na jeden na pixel dosažitelné.
Též se vám při hraní začaly motat klávesy a děláte kvůli tomu zbytečné chyby? :D
@Zx Atari 500 (08.01.2024 00:37): Třeba Factorio se prodávalo výborně. Ale tam to je spis tím že tam přicházejí neustále nějaký updaty což u piratsky verze bývá často problém. U takové hříčky jako Bzzt to je k ukradení ideální jelikož to stačí tak jak to je. A fakt si nedělám iluze ze to plno lidí ukradlo a vůbec to nemusí mít nic společného s temi 115k návštěv.

Ale nadávno jsem někde četl ze nějaký vyvojar prohlásil ze kdyz se někomu hra zdá drahá ať si ji ukradne. Už nevím co to bylo za hru. Takže vlastně se nic moc neděje, je to takový standard. Ono to kolikrát tomu malému studio udělá stejnou reklamu, jen mají bohužel prázdnou peněženku. U velkých věci jako Witcher 3 který taky byl bez ochrany se těch par desítek tisíc ukradených kopii ztratí a reklamu to udělá stejnou, tak jim to možná za to i stojí a ještě dostanou praise od lidi co nekupuji hry s DRM.
@Kwoky (07.01.2024 23:39): Kolik z tech 115K navstev, asi bylo juknuti z fronty doporuceni?

Uplne vidim to nadrzene piratsvo, lovici tuhle hru po torrentech a nedockave parici... tim nerikam, ze je spatna. Ale potencial, na nejake masove prodeje, takova indie hra dneska na steamu nema.
@NikoCZ (02.01.2024 09:34): Slo ciste o to, ze jsem ja nebo jini pak srovnavali hodnoceni her. Typicke "jak muzes hodnotit tohle tak, kdyz tamto jsi hodnotil jinak" atd. Proste jsem to z rozmaru vsechno smazal s tim, ze budu vic psat komentare, ktere jsou pro hodnoceni preci jen mnohem lepsi. Z toho nakonec take seslo predevsim proto, ze proste neumim psat kratke ctive komentare k veci. :) I presto jsem si zase dal predsevzeti, ze je psat zacnu (posledni muj koment je uz pres 10 let stary!), tak uvidime. :)
Tak si zkousim nektere dalsi precision plosinovky ve stylu Bzzzt, jmenovite Celeste a Sunblaze, a je to prave ve srovnani s nimi kde vyjde najevo jak skvele Bzzzt vlastne je. Celeste mi nevyhovuje vubec, nemam rad tu mechaniku kdy se muzete pridrzet na stene a celkove je to na me prilis pomale. Sunblaze mi sedi vic, ale take jsou tam veci v designu, ktere to tempo zbytecne narusuji, predevsim plosinky a zachyty, ktere naprosto zbytecne vyzaduji doublejump i presto, ze nejsou vubec soucasti klicoveho bodu obrazovky. Bzzzt je skvele designovana, uzasne plynula zalezitost kde je radost delat ty time trialy a trofeje. Ne, to hodnoceni zde fakt neni jen protoze jde o ceskou hru, flaknul bych tomu 90 take, kdybych hodnotil, naprosto si to ta hra zaslouzi.
Supr mala zalezitost. Obtiznost v pohode (pro me nejtezsi level vzdy prvni v danem biomu, predevsim prvni level v dzungli a prvni level na mesici), rozhodne to neni zadny Supermeatboy nebo Blackhole (casto zminovanou Celeste jsem nehral). Prekvapive ten level s utikanim pred laserem v pohode, stejne jako kdysi utikani pred vodou v Blind Forest. Ja vzdy trpim u jinych levelu nez jini. :D Ted jeste posbirat vsechny trofeje.

Na Fanaticalu muzete hru mit za 7.50E pokud vas zaujme jeste jina hra v bundlu (dve za 14.99). odkaz
23. úroveň v stylu Ori and the Blind Forest a prchání před vodou (tady prchání před laserem). Asi na dvacátý pokus projito. Následná úroveň taky projitá, teď si dám před 25 úrovni oddechovou pauzičku. Jinak si teda netroufám na víc než je střední obtížnost.
Jsem teprve v úrovni 14 a ta obtížnost se mi zdá pekelná teda. Ale nádherné to je.
To sbirani sroubku me bavi snad vic nez novej Mario. A to jsem od ty hry nic necekal. Za me fak super prekvapeni.
O tuhle hru se tady nikdo nezajímá? Že ještě ani neexistoval profil... vyzkoušejte demo na steamu, mě přijde, že to bude fakt pecka. Ovládání je *chef's kiss* a já se teď docela těším na českou a trošku lehčí Celeste.