@Kwoky (18.04.2014 18:32): Zkoušel jsem ke spouštěči udělat davkoví soubor na parametry zadal jsem tam všechno možný: -w 1028 -h 768 -defaultresolution -autoconfig -defaultconfig, a nic. Parametry mě asi nenávidí a nechtěj se aktivovat, navíc nevlastním v počítači steam, stáhnu ho a zkusím se podívat do tý knihovny, nebo tak něco. :D
@Coldplaz (01.03.2014 20:11): Xen bude až po přepracování stávající části (prej jim ta hra vyjde ofic na steamu i jako retail takže to budou předělávat), takže bych ho tento a asi ani příští rok nečekal :)
Potřebuji pomoct, Ve hře se mi změnilo rozlišení a monitor ho nedokáže zobrazit (jednoduše píše input not suported), nevíte náhodou jak rozlišení změnit? naslepo to fakt nejde, zkusil jsem reinstalaci a spustit v rozlišení 800x600 (hned se to vrátí zpět) a nezabralo, ještě mě napadlo najít nějakej config soubor a tam to přepsat nebo spustit v okně (což jsem taky nenašel).

Díky za případnou pomoc.
Docela zajímavý developer commentary od týpka, co dělal Surface Tension uncut do BM. Prostřihává to se záběrama z HL1 a vysvětluje jak změnil design k lepšímu.

Musim uznat, že na tom modu odvedl kus dobré práce, Black Mesa je s tím hned lepší.
@Coldplaz (01.03.2014 15:23): Docela ho lituju, je jasné že kdo s tím nemá zkušenosti, tak na crouch-jump jen tak nepřijde - je to hovadský mechanismus a hra na to dostatečně neupozornuje (dá se to snadno přehlédnout).
Boha jeho, jak v původním HL, tak i tady jsou žebříky udělané úplně hrozně. Před chvílí jsem hru rage-quitnul, protože už jsem to nevydržel. Začínám litovat, že jsem si nainstaloval mod Surface Tension uncut, zrovna ta část je kurevsky těžká a je tam spousta žebříků :)
Nemáte někdo představu o tom, kdy by mohl být dodělanej zbytek Black Mesy?
@Crash (14.12.2012 10:15): Rozumíš tomu naprosto správně. Ten portál ovšem dál způsobuje portálové bouře odehrávající se před začátkem HL2 a vlastně způsobil sedmihodinovou válku tím, že umožnil jednotkám Combine rychlý přesun na Zem. To Gordon trochu po*ral.
@Karasman (14.12.2012 09:56): No zas úplně kovanej v příběhu nejsem. Nicméně někde v průběhu HL 1 ti někdo sdělí, už nevím jestli věděc nebo strážný, že Lambda Team potřebuje na orbitě satelit, který by jim pomohl zlikvidovat následky té rzonační kaskády, jestli tomu správně rozumím tak vlastně uzavřít portál, kterým sem proudí ti vetřelci. To se ale vlastně nepodaří kvůli Nihilanthovi, který portál udržuje.

A teď jsem zvědavej, jestli tomu rozumím dobře :-)
Otázka pro lidi kované v HL příběhu - vzhledem k tomu, že už je to přes deset let, co jsem HL dohrál, rozehrál jsem teď BM. Může mi někdo říct, jakej význam měla ta raketa, kterou Gordon odpálil? Co jsem si pamatoval, tak kixnul experiment, armáda do BM poslal vojáky, aby všechny vystříleli, aby se to nikdo nedozvěděl, ale ta raketa mi nic neříká. Díky.
Kwoky: Je to jen blbost, ale k Vánocům 99 si Durona 700 určitě nedostal :D
Walome - Jen abychom si rozumněli, reagoval jsem na to "dostat od života přes držku" :)
@H34D (04.11.2012 11:40): "od života jsem dostal teda rozhodně víc, než většina lidí okolo" - tak to se máš fajn :)

@pipboy (04.11.2012 11:37): aha aha... tak věř té Chuckově verzi, že se jedná o panáčka z Falloutu - já teda nevim, proč si H34D vybral zrovna Tebe, ale myslím, že to mohl být kdokoli z nás :)
Jo, nejdřív jsem se Pipboye zeptal, jestli si z něj můžu vystřelit, řekl, že "záleží na tom, jaký vtip", načež jsem si to rozmyslel a postnul komentář tak jako tak. Myslím, že člověk s patřičným nadhledem a smyslem pro humor se tím nemůže urazit, zvlášť když je JASNÉ, že je to čirá fikce, protože o pipboyovi nevím vůbec nic. Bohužel pipboy má trošku moc velké ego a naopak malý smysl pro humor, mazat svůj "vtip" však nehodlám, ledaže by mě o to požádal admin. Jinak úspěšně jsem dokončil nejen základu, ale i VŠ a od života jsem dostal teda rozhodně víc, než většina lidí okolo, ale to už je jiná kapitola :) Takže ostrému humoru zdar, klidně mi to oplaťte, kdo chcete...
@Walome (04.11.2012 11:18): kdyz uz se zepta, ma se toho drzet. Me to zas tak humorny neprijde, krom toho ze je to humor na urovni 13 letyho smrada, muzu jeste podekovat za pripomenuti veci, ktery bych uz par let docela rad zapomenul.
Teda, zeptat se, jestli si muzu dovolit vtip na moji adresu, necekat na odpoved a nasledne ji ignorovat neni zrovna neco, co bych povazoval za vrchol slusnosti. Stejne tak bych necekal podobnou uroven humoru od nikoho, kdo uspesne dokoncil zakladku, ale ne kazdy asi dostal od zivota dostatecne pres drzku.