Assassin's Creed III – The Hidden Secrets Pack

23.04.2013
29.03.2019
21.05.2019

rozšíření

První singleplayerové DLC do Assassin's Creed III, které přidává do hry tři nové mise. První mise s názvem Lost Mayan Ruins (Ztracené mayské ruiny) přidává novou lokalitu, ve které Connor pátrá po ztraceném pokladu kapitána Kidda. Druhá mise, The Ghost of War (Duch války), přidává do hry další námořní bitvu, jejímž cílem je potopení lodi Leviathan i s významným templářským velvyslancem. V poslední misi, A Dangerous Secret (Potopené tajemství), musí Connor zničit bitevní loď Dartmoor nesoucí tajemství, které by ohrozilo průběh revoluce.

Dále DLC přidává dva obleky pro singleplayerovou část - Captain of the Aquila uniform (uniforma kapitána Aquily) a Colonial Assassin outfit (oblek koloniálního asasína) a dvě hratelné postavy do multiplayerové části – Redcoat (Červenokabátnici) a The Deadly Sharpshooter (Ostrostřelce).

Mise, které nabízí toto DLC, nás zavádí do nových končin kdesi na moři. Mayské ruiny se hezky vyvedly a námořní mise předčí i ty z původní hry. DLC sice vychází z dnešního standartu, kdy hráč platí za maličkosti hodně peněz, ale nemůžu říct, že by se nevyvedlo.

Pro: Nové vydařené mise

Proti: Staré časy velkých datadisků pomalu mizí v dáli