Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@Jack_Dark (18.09.2016 22:14): S tím souhlasím, pořád jsem měl virtuální dalekohled a vyhlížel, kdy a ze které strany ta hra konečně dorazí. :-) A navíc jsem si na ty nedokonalosti, které jsou navlas stejné u předchozích dílů, vcelku zvykl, i když nepopírám, že mě i tak sem tam neštvaly.
@Wolverine (28.08.2016 21:40): Oni tady celkově nepřátelé na podobné situace reagují tak nějak nevyzpytatelně, takže kolikrát je lepší podobné lsti moc často nevyužívat. :-) Jo, AG není zrovna nejdotaženější, ale mně se hrál fakt velice dobře, takže jsem ho musel trochu nadhodnotit. :-) Jen se obávám, že podobně laděným hrám je na dlouhou dobu konec. :-((
@Chuck (29.06.2016 12:12): V té policejní stanici - podařilo se mi tam najít jakýsi jistič, který způsobí výpadek proudu po celé policejní stanice (nebo alespoň v tom patře). Někteří se půjdou schovat do kanceláří, ale někteří naopak zase začnou pobíhat po chodbě jak splašený :-)
Takže jsem byl ve výsledku na tom podobně :-)

Jinak ta hra mi taky nepřišla tak špatná, rozhodně není podprůměrná. Jsem rád, že i v dnešní době takovéto "stealth" hry vychází.
@Neelixx (05.07.2016 17:05): Jo, myslel jsem Absolution, který mě fakt zklamal. A pokud jde o ty dva tituly, které zmiňuješ, tak oba mám nainstalované. Ovšem co s nimi bude dál, to pořád nevím. :-)
Tolikrát jsem si ten komentář po sobě četl a stejně jsem dneska našel chyby. Příště ho radši krapet zkrátím. :-)
@Wolverine (29.06.2016 12:23): Na něco takového jsem taky pomyslel, ale nepřišel jsem na to, a abych se Ti přiznal, moc se mi to nechtělo hledat. :-) Kupodivu ale stačilo odrovnat jen 3 lidi, což je ještě v mojí stealth normě. :-)
To mám opravdu vyvraždit polovinu policejní stanice jen proto, abych odtud odnesl tělo? Tak tomu říkám stealth hra! :-) Zdráhám se uvěřit tomu, že by se to obešlo s minimem obětí.
@Chuck (23.06.2016 09:19): Už je přes měsíc, co jsem to hrál. Ale myslím, že prostě najedeš na okénko a zobrazí se ti symbol (když myší odjedeš zas zmizí). Takhle projedeš několik okének a vždycky klikneš na dva stejný symboly.

Další věc je otevírání zámků.

Někde v tom návodu nalezneš i to spojování obvodů. Jeho videa se ti budou hodit i v případě, že se někde zasekneš. Jediným záporem je, že to hraje na gamepadu :)

Nebo napiš a já snad budu vědět jak dál. Je to dost béčková a zapomenutelná hra, ale pořád to mám v paměti.
@Neelixx (22.06.2016 20:59): Přesně to jsem si ze začátku myslel, ale ten systém mi přijde nějak zamotanější. Nicméně jsem to před chvílí dal, ale moudrý z toho pořád nejsem. Navíc jsem zjistil, že jsem to vlastně vůbec dělat nemusel, jelikož to nevyřešilo konkrétní úkol, který to vyřešit mělo. :-)
@Neelixx (22.06.2016 13:54): Podobnou odpověď jsem čekal. :-) Kdyby ses mi to nějak pokusil vysvětlit (jde o to spojování jakýchsi obvodů), bylo to přece jen o něco lepší, jinak by platilo to, co napsal Bodkin.
Je na mně hodně znát, že nehraji adventury. Nejhorší jsou pro mě na téhle hře různé hackingy. Nepočítám odemykání zámků, ale hlavně trezorů a momentálně hlavně jakési spojování obvodů. V jedné z misí jsem to udělal víceméně náhodně, ovšem teď se v tom plácám a snažím se v tom marně najít nějaký systém. :-(
Tak jsem se po několikatýdenním herním půstu do toho pomalu znovu pustil a musím říct, že mě to poměrně chytlo, a to hlavně proto, že si ten gameplay zachoval svoji původní tvář. Grafika se mi líbí, i když to zlepšení není zas tak výrazné. Jediné, s čím jsem bojoval, bylo otvírání trezorů, které jsem otevřel spíš náhodou, než abych pochopil skutečný princip. Takže po delší době zánovní hra, se kterou jsem zatím spokojen, přestože jsem dneska začínal teprve třetí misi. :-) I tak s tou tragickou recenzí, s níž jsem se tu seznámil, dost nesouhlasím!
Dohráno, není to tak hrozná hra, ale je to určitě horší než předchozí díl Death to Spies. Pro fanoušky série (i Hitmana) ale doporučím, pokuď zrovna nemáte co hrát. Cena na steamu (40 e) je příliš vysoká a neodpovídá nižším produkčním kvalitám hry, kterou evidentně dával dohromady menší tým s omezeným rozpočtem. Koupeno na G2a za nějakých 12 euro.
@M.a.t.t. (25.04.2016 15:33): Jo takhle, já měl na mysli, asi stejně jako Ty, 100. hru, kterou bych v životě dohrál. ;-) Hodnocení AG nebude určitě maximální, přestože zas tak hodně daleko od stovky nebude. Ale raději nepředbíhejme!
Tak jsem sice jen v úvodní misi, ale zatím bez problémů. Je to pořád ta samá piplačka, která ale dává slušný prostor pro individuální postup hrou. Jsem rád, že autoři nechali možnost libovolně ukládat do slotů a nezavedli checkpointy, které by pro takovou hru byly peklem.
Jako fanda Hitmana a prvního Death to Spies jsem chtěl tohle zkusit, ale recenze WTF ? Může někdo potvrdit, že ta hra je fakt špatná ? Na steamu to má 70 procent, což není zas tak hrozný.
Asi bych to ještě nezatracoval. Sice bych očekával, že se to kvalitě DtS vyrovná, ne-li i ho překoná, ale po zlevnění bych i tak do toho stejně šel.
@c4llix (22.12.2015 08:56): Nevím, jestli Death to Spies 3 je opravdu alternativní název hry, jak je v profilu uvedeno, ale jsem rád, že ten název tam je. Stejně té hře budu tak říkat. :-)

@JohnCZ (22.12.2015 19:52): Takže jdeš do toho taky? Uvědom si, že máš jen jednu variantu odpovědi. :-)

Mimochodem, jak je to s tou absencí ceny? Jaký je důvod? Jinak bych si to už určitě předobjednal.