Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

7 Days to Die

66
9 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Nehotová verze
13.12.2013 PC
28.06.2016 PS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://7daystodie.com
7 Days to Die je unikátním mixem open world hry, akce z první osoby, survival hororu, tower denfense a nechybí ani rpg prvky. Stejně důležitou roli jako jen boj, bude hrát i prozkoumávání herního světa, crafting nebo vývoj postavy. Ve své podstatě výrazně připomíná mix her DayZ a Minecraft a na ně odkazující především zombie, hra pro více hráčů, tažení či voxelová grafika.

Hra se odehrává v blízké budoucnosti, po třetí světové válce, kdy se Země ocitá v troskách. Neznámý virus navíc začíná měnit zbytky přeživších na armádu bezmyšlenkovitých věčně nenasytných zombie. Hráč se ocitá v kůži jednoho z přeživších, v oblasti Navezgane County Arizona a vaším úkolem bude, jak jinak než přežít a vypátrat pravdu ohledně nebezpečného viru.

Samotná hratelnost, jak již bylo naznačeno, pramení nejen z putování zemí, která nabízí hory, lesy, města, pouště, ale i ve vytváření surovin nutných ke přežití. A je nutné mít na paměti, jakou důležitou roli hraje prvek času. Ve dne jsou zombíci víceméně neškodní, během noci ale vypukne nefalšované peklo, takže budete muset velice pracně chránit svoje území. Prostředí je navíc plně zničitelné a zombíci vnímají i pachy nebo vibrace, což ale můžete použít i proti nim.

7 Days to Die běží na enginu Unity 3D a na rozdíl od vzpomenutého Minecraftu disponuje přece jen vyhlazenější grafikou. Hru bude možné hrát nejenom v singleplayeru, ale i v kooperativním módu či klasickém multiplayeru. Ten dokonce nabídne i možnost hrát za zombie, chybět nebude ani generator map.

Hra je aktuálně v Alpha fázi a postupně do ní přibývají různé prvky a vylepšení.


Poslední diskuzní příspěvek

přemýšlím, že bych hru koupil. recenze na steamu a celkově jsou nadprůměrné, ale zajímá mě, jestli někdo ví zda-li se na hře stále pracuje…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.