@Streamline (komentář): Těch sedm let je samozřejmě dlouhá doba, ale ve srovnání s konkurencí na této hře pracuje velmi malý tým. Pády FPS i na nejvýkonnějších grafických kartách jsou způsobeny odlišným vykreslovaním světa. Zde je vykreslen téměř celý svět na vzdálenost dohledu. Mnohem horší je nestabilita serverů. Hrajeme to s kamarády čas od času, spíše ve dnech volna.
K tomuhle bych se chtěl někdy vrátit, ale jak normálně nedám na grafiku či stylizaci, tady mi to přijde neuvěřitelně odpudivý. Tohle a Salt and Sanctuary prostě nedokážu překousnout.
Koukám, že se tu objevil teprve první komentář. Hra je parádní i v singlu, ale musí člověk vědět co a jak. To poprvé není vlastně možné. Doporučuju na YT zkouknout několik tutoriálu a hned se lépe ke hře postavíte. Hlavně na začátku člověk pořádně neví, kam všude rozdělit zkušenostní body.

@Matlajs (13.06.2018 14:24): Na hře se pracuje neustále, aktuálně je k dispozici alpha verze 17, která tu hru úplně překopala. Vypadá jinak, zkušenosti se rozdělují jinak, zombie se chovají jinak.

Já zůstávám stále u alpha 16.4, protože jsem se v téhle verzi ještě pořádně neohřál. Pokud budeš mít rozjetý svět v 16.4., nepůjde ti spustit v 17 a naopak.
přemýšlím, že bych hru koupil. recenze na steamu a celkově jsou nadprůměrné, ale zajímá mě, jestli někdo ví zda-li se na hře stále pracuje nebo se na to vykašlali. přeci jen 22 eček za nedodělek, to se mi zas jít na blind nechce.
No, s tou lepší grafikou jsem to přehnal, spíš realističtější, ale taky to není žádná sláva.