Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Teaser: Epizoda 6 - Návrat ObCastu?

Nakupte energy drinky a profoukněte klávesnice. Tohle bude chtít hodně připomínek.

Jak asi víte, před mnoha a mnoha lety vyšlo několik dílů ObCastu, herního podcastu Databáze-her.cz. Jednalo se o velmi zajímavá a přínosná videa, která mi do hlavy nasadila otázku, o které jsem nepřemýšlel jenom já: „Proč zde nejsou další díly, když jde o formát, který měli autoři tak rádi?“

Tato troufalá otázka by však velmi rychle zase odešla, nebýt jednoho uživatele, kterému se začala v hlavě rodit neméně troufalá odpověď:

„Natočím si další díl sám!“

A jak už to u podobných šílených nápadů bývá, začal jej kolem sebe šířit a poté co se mu nepodařilo na svou víru obrátit rozumnější, dostal jsem se do jeho hledáčku já. Ostatně jeden z jeho evangelizačních pokusů si můžete prohlédnout:
Jak jste asi z video poznali, tím uživatelem nebyl nikdo jiný, než

Pokud vám pak jako důkaz nestačí toto video, můžete nenápadné náznaky jeho plánů odhalit také v diskuzi na jeho profilu.
Z těchto náznaků pak nejen zkušení hráči logických puzzlů dokáží vydedukovat, že pilotní díl se již blíží.

Zůstává však mnoho otázek: „Podaří se tento nekromantský pokus?“, „Nejde jen o nostalgický pokus jednoho Boomera připomenout si mládí na DH?“ a hlavně „Proč Victor nenapíše raději komentář?“  

Snad se již brzo dočkáme odpovědí...

STAY TUNED


Diskuze ke článku

Zdravím Viktora, toho jenž mě uháněl na hraní Dračí Hlídky. Doufám že se k tomu přes zimu dostaneme. Tak alespoň už vím jak vypadáš. :)
Pěkné, těším se, doufám, že se do té doby naučí kameraman točit na šířku a ne na tatranku ;)