Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Do čtvrtého roku s očekáváním

3. výročí DH; ideální příležitost zahltit vás nudnými statistikami a dlouhými odstavci, ve kterých budeme bilancovat nad uplynulým obdobím. A nebo ne? :)

Naše databáze roste každým dnem. Pro někoho možná pomalu, pro jiné zase příliš rychle. Někteří by chtěli rapidní růst její uživatelské základny a celkového povědomí o webu, ostatní zase upřednostňují svým způsobem domácké prostředí, kde narážejí na známé "tváře".

Uživatelská základna na DH je dle mě velmi specifická. Na podobnou nenarazíte na obyčejném herním webu, herní fanstránce, ani na rozličných diskuzních fórech. A právě vybudování místa s podobnou základnou, která možná není obrovská, ale na web se ráda a pravidelně vrací a vyvíjí všemožné aktivity, které stránka umožňuje, považuju osobně za největší úspěch za tříletý provoz mého vysněného projektu. A že rozhodnutí, které tohle všechno mohly ohrozit, nebylo a asi ani nebude málo.

V minulých článcích jsem měl dost často tendence rekapitulovat. Dnes, když píšu tento článek, mám více než kdykoliv jindy nutkání dívat se dopředu. Dost možná nás čeká nejzajímavější rok v provozu tohoto webu. Na konci srpna nás čeká první oficiální DH sraz (další info již brzy v samostatném článku), který doufám internetové soužití zdejší komunity (nebo alespoň její části) posune zase na další úroveň.

A v první řadě dojde ve čtvrtém roku provozu k uvedení dlouho očekávané DH 2.0. Nová verze našeho webu bude mít zase vyšší ambice a vkládáme do ní mnoho úsilí a zkušeností, které se dají nabrat právě jen časem stráveným se správou podobného projektu. Jestli 1.0 byla nejistým a trochu nesmělým krokem do neznáma, 2.0 bude sebevědomým vykročením vpřed. Nezbývá než doufat, že to bude krok správným směrem a naši snahu oceníte...

Upřímně se na další rok těším a doufám, že i nadále budete na DH rádi trávit svůj čas. My už dohlédneme na to, aby stále bylo proč.

Úspěšný čtvrtý rok Vám za celý DH tým přeje
Memphis


Diskuze ke článku

To už jsou tři roky, toto letí. Ale byl to příjemný čas strávený na DH, už se těším na sraz a přeji hodně štěstí do dalších let.
Tak teda aj sa poďakujem za to, že tu DH s nami je a zároveň mi to nedá nespomenúť, že práve vďaka DH som získal späť chuť k PC hraniu, či už oprašovanie osvedčených hier alebo vyskúšanie nových na základe odporúčanií.

DH forever!
Gratulace! Všichni jste na tomto projektu provedli skvělou práci a patří Vám můj dík. DH je jedna z mála stránek, na které se s radostí vracím (doslova) každý den! Hodně úspěchů do budoucna, DH ftw! Už se těším na v2.0!
Nebudu chodit kolem horký kaše... gratuluju celýmu týmu DH za to že na nás tak krásně dohlížejí a přeju samozřejmně všechno nejlepší do dalších let! :-) DH navždy!
DH je skoro pokaždé první stránka, na kterou lezu po zapnutí prohlížeče. Všechno nejlepší.
Hodně štěstí, úspěchů a spokojených uživatelů do budoucna! Těším se na 2.0 :)
Za ty dva roky je DH mnou nejnavštěvovanější stránka. Takře congratulations.

All Your Base Are Belong To Us!
Jsem tu sice nováček a něco jsem už řekl i v PM, ale i tak - díky za stránky, díky že existuje něco takového (co není tak amatérské jako ostatní české databáze, ani tak nabubřelé jako zahraniční stránky).
Pevně držím pěsti a budu doufat, že tu s vámi všemi ještě vydržím. Když ne kvůli hraní, tak i jen tak.
Tak to ovšem grose gratulace, mnoho roků před sebou a z pozitivním pocitem a natěšením na verzi číslo 2.0, CHEERS :-)