Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1. oficiální DH sraz (část 2. - teaser II)

Zdravíme Vás přátelé. Přinášíme pár dalších informací a vězte, že pomyslná mlýnská kola jsou již delší dobu v pohybu!

Velmi jste nás potěšili enormním zájmem o 1. oficiální sraz našeho webu, o takovém počtu se nám ani nesnilo. Pozitivní reakce jsme se dočkali od více jak 30ti souputníků, s příslibem účasti i bratrů za pohořím Beskyd a dokonce něžného pohlaví. Z tohoto počtu bylo asi 20 uživatelů pevně přesvědčeno o budoucí účasti.

Toto vyústilo v okamžitou reakci a již nyní známe místo a termín konání. V drtivé převaze zvítězil druhý termín, sraz se tedy bude konat 26. – 28. srpna/augusta 2011. Začínat budeme v pátek v odpoledních hodinách a končit v neděli dopoledne. Za pomoci několika úplatků a špinavých práciček jsme našli absolutně perfektní místo pro naše potřeby ve Zlíně-Malenovicích (místní část mezi Zlínem a Otrokovicemi) s dostatečnou kapacitou a prostorem splňujícím naše požadavky. V některém z dalších článků snad bude "sneak peek" s několika fotkami z dané lokality. Chata je na kraji lesa, takže budeme mít absolutní klid a soukromí, o okolní prostor se budeme dělit jen s lesní faunou a flórou, maximálně s několika nadšenými víkendovými zahrádkáři. Nepanikařte, není to nikde na samotě u lesa (elektřina je samozřejmostí) - kousek je obchod, benzínka, hospoda i zastávka MHD, se kterou se případně do 15ti minut dopravíme přímo do Zlína na nějaký ten event.

Předchozí článek byl nástřel zájmu o takto větší akci, v tomto Vás opět o něco požádáme – potřebujeme znát již konkrétní jména těch, kteří se závazně zúčastní (mimo jiné pro vypočítání nákladů na jednotlivce - ty by v tomto počtu mohly být opravdu pohodové). Do diskuze pod tímto článkem (případně DH poštou přímo Memphisovi) tedy prosím napište své celé jméno, město, odkud pojedete (to pomůže vám samotným s případným cestovním seskupováním) a zda budete mít nějaký doprovod. Takže jednoduše například "Jan Novák (Praha)". Postupem času updatujeme tento článek o (případně vložíme do dalšího) seznam všech účastníků.

Na programu se již pilně pracuje a máte se na co těšit. Včas se Vám zase ozveme s dalšími informacemi, moc se na Vás těšíme!

S pozdravem a vidinou zábavného víkendu,
Fg & Memphis


Diskuze ke článku

Ahoj Načálstvo: Fg a Memphis aj Pařaní a Pařanky...budu v,,Prostoru,, a Díky za pozvání: Rád se hlásím do ,,Akce Malenovic,,od Pátku do Neděle...Marcel Kudlvasr PRAHA é Prágl, jo na Móravu je spoleh...To sa mi Ta Móravská Spanilá Panská Jízda hezky završuje a kulminuje...ještě jedmou Díky Všem, kdo přiložili/y ,,Polénko do Vohňa,,...Přikládám To svoje a vynasnažím sa Pobavit, Zapoudat i zaPábiť é Ukecat Vás na chajdě do bezvědomí, hej. Marcelzvon, též Ogden a Marcel od Zvonu.
Kdo si hraje nezlobí...Pod Modrou Oblohou.
Ajantis (Praha)

Doprovod sice ještě není na databázi registrován, ale hry hraje (Civilizace, FIFA, UT, L.A. Noire...). Zatím jsme se však s konečnou platností nerozhodli, jak dlouho se zdržíme.
Bohužel se nezúčastním, poněvadž v sobotu 27. 8. bude kamarád slavit 30-tiny. Snad někdy příště. Dobře se bavte...
Zkusim se tam dostat, ale nevim jestli to zvladnu. Pracuju ted i o vikendu a Gottwaldov je trochu z ruky. Kdyz to nevyjde, urcite bych zasel na pivo v Praze na podzim, jestli nekdo pujdete a budete chtit partaka na pokec, dejte vedet.
Termín je u mě zatím v pohodě, tak bych se na nějaké odpoledne možná taky zastavil.
Určitě přijedu.

btw. sice ještě nevím, odkud bych vyrazil, budto Praha nebo Jihlava, tak pak bych dal dopředu vědět, že bych mohl vzít až 3 další pasažéry s sebou ;-)
Teď jsem na to koukal a asi máš fakt pravdu, po dálnici by to byla pohoda. Na druhou stranu aby to byla cesta nejrychlejší, tak bych to musel jak říkáš oroštovat a to by ekonomický nebylo. V mém autě když jedu 120 (nedej bože víc), tak už to žere jak tank.
To nejspíše ano, ale je to rozhodně nejrychlejší cesta cca 4h, a když to nebudeš roštovat tak i nejekonomičtější.
Známku mám, to je to poslední, co by mě trápilo... :-) Myslíš jako že bych jel do Prahy a pak dálnicí do Brna? To bych si zbytečně zajel.
Karasman: Tak pokud bys měl plné auto (4-5 lidí) dá za známku každý 50/65,- za týdenní a dojedeš po dálnici skoro až na místo.
Ty vole, teď koukám na mapu a to je jako pěkná dálka... :D No pokud pojedu autem, což zatím neslibuju, tak bych to viděl přes Boleslav na Hradec, Litomyšl a Olomouc, ale to se pak když tak domluvíme.
Martin Papež (Hradec Králové) potvrzuje účast bez doprovodu. Pojedu asi autobusem, ale pokud by jel někdo autem a projížděl přes Hradec, tak se domluvě bránit nebudu.

Jinak když byla řeč o těch deskových hrách, tak já mám jen Dostihy a sázky, ale pokud bude zájem, mohu je vzít s sebou.
Tak sme dneska podnikli s Memphisem obhlidku nasi prazdninove lokality a DH utociste po 2 dny - myslim, ze jsme vybrali spravne :) Uz se tesime na burtiky! :P
montana? ta rikala ze neprijede predtim, ze max poskytne herni plakaty :)
musa, jak už nadhodil say, autem z jeseníku, cca dvě místa volné:)

say: s domluvou počítám:)
Say: se neboj zajdu dneska, zítra taky a v sobotu na Pivní slavnosti... díky, že se o mě tak staráš ;-)
Say (Olomouc)

Beru sebou karty Bang! a SW TCG. Pokud to stále platí, tak se svezu autem s Musou, který pojede z Jeseníku.
Memphis & Fg: Docela by mě zajímalo, kdy se tu objeví nějaký orientační plán akce. Něco přece musíte mít v hlavě už teď :-)
Pokud by se našla nějaká dobrá duše, co by byla z Plzně, nebo Plzní projížděla na cestě do Zlína, klidně bych jel. Kdyžtak PM, pokud by někdo takový existoval.
Viděl bych to tak na konec července, ale samozřejmě nahlásit se někomu později asi nezabráníme a stejně ho rádi uvidíme, ale čím dříve bude znám alespoň orientační počet lidí, tím lépe.
Martin Krejčí (Brno)

WOW TCG sebou :) Předpokládám, že LOTR TCG nemá cenu brát.
Michal Kefurt (Praha)

Marcus: Ber všechno, to platí i pro ostatní. Tyhle deskovky mě nějak minuly a rád bych si je zkusil.
Chtel bych na srazu prodat Bioshock(PC) v puvodnim baleni, pokud by mel nekdo zajem, napiste mi tady do posty a domluvime se na nejake te "cene" ;)

Memphis: ja tam chtel mit svuj avatarek :( :D
Marek Andráši (Praha-východ) potvrzuje účast, možná s doprovodem. Zruším jen pokud se stane něco extra nečekaného.
Pokud bude zájem, může připravit nějaká papírová RPG (WoD, FATE, případně spousta jiných herních systémů) nebo i nějakou tu přednášku pro zabavení...:)
A můžu donést deskovku "Arkham Horror" - pokud mi slíbíte, že mi ji nerozbijete...:)
Daniel Kopel (Dolní Lutyně, okr. Karviná), potvrzuje účast. Asi pojedu autem, tak by se mi hodili cestující, Ostrava a okolí, nebo pokud pojede někdo jiný z této oblasti, tak se rád přidám.
Ok, pro ty co z nějakého důvodu nechtějí uveřejnit své jméno, můžete to posílat i DH poštou přímo mně, ve výsledném seznamu bude pouze "nick (město)". :)