Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH Masters 2020 - 5. turnaj

Míče, auta, raketové motory... Poslední letošní turnaj DH Masters se odehraje v rychlém tempu.

Poslední turnaj DH Masters v roce 2020 je před námi. Po čtyřech offline turnajích si dáme jeden online nářez.

O co se bude hrát?

Pro pět nejlepších jsou připravené ceny v podobě kreditu na nákup her na Steamu ve výši 30, 20, 15, 10 a 5 euro.

Další organizační informace (letos zjednodušené) najdete v Pravidlech DH Masters 2020.
Zúčastnit se může každý registrovaný uživatel Databáze-her.cz.


Hra pro pátý turnaj

Hra pro pátý turnaj DH Masters 2020 je známý fotbal s auty Rocket League.


Hra je ke stažení zdarma přes Epic games store.

Budeme hrát pětiminutové zápasy 1v1 na hřišti "Utopia Coliseum".

Turnaj proběhne o víkendu 28. - 29. 11. 2020 podle klasického schématu - v sobotu základní skupiny, v neděli play-off. Turnaj budu tradičně streamovat, takže vždy založím herní místnost a připojíte se na mě. Pokud mi pošlete screenshoty nebo replaye z odehraných zápasů, budu rád (nejsou povinné).

Do turnaje se zaregistrujete tak, že mi nejpozději 27. 11. 2020 23:59 napíšete soukromou zprávu zde na Databázi her.

Pro připojení na server bude potřeba jméno a heslo, které účastníkům včas pošlu.
Postup pro připojení: Play - Custom games - Private match - Join private match


V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat přes DH poštu.

Za dva týdny to rozjedem! :)

Kwoky

Chcete, aby byl na DH blogu uveřejněn i váš článek? Pošlete nám ho na e-mail clanky@databaze-her.cz.


Diskuze ke článku

@Gordon (01.12.2020 07:26): Tak například tohle je jeden z mnoha postů, který by ti mohl posloužit jako důvod, proč si sypat popel na hlavu. :)

Ty nadávky, na které jste při hře narazili samozřejmě normální nejsou. Společnost zatím neumí správně nakládat s komunikací na internetu, měli bychom směřovat k tomu, aby se chování online sjednotilo s chováním v osobním životě a ne naopak tyto šílené rozdíly označovat za "normální součást internetu".
@Kwoky (01.12.2020 17:08): Cože :O? To čtu prvně, proč? To je jako hrát ligu a v závěru říct týmům hele kucí, hráli jsme pro radost a šampión není, všichni jsme vítězové :).
@musa (01.12.2020 17:05): Letos se turnaje nebodovaly a o celkové pořadí nehrálo. Ale v souhrnném článku o letošní sezóně to spočítám a titul letošního mistra neformálně udělím. Článek vyjde, až vyjde :)
@Red (01.12.2020 01:45): Já to s tebou myslel dobře, abys nemusel každý nákup vytahovat občanku, ale na druhou stranu tě asi těší, že tě považují za 17 letého :)

K těm trolům. Jak píší ostatní, běžné to asi je, ale normální určitě ne.
@Zx Atari 500 (01.12.2020 12:25): tihle od steva asi nebyli, to byl jenom jeden jiný a ten nebyl vulgární vůbec. Tihle 2 jsou podle mě úplně cizí, jen narazili na stream. Doufám tedy, že to není nikdo z DH nebo od někoho z DH.
@Gordon (01.12.2020 10:30): to není to co jsi napsal.

Nikdo netvrdí, že se to na netu neděje. Ostatně jsem si jistý, že s podobnými výkřiky a poznámkami se človek potká i v reálu. A upozorňovat na něco nevhodné je ok. Obzvláště když to je tady a nestává se tak z toho troll feeding... Oh, wait.
Já nevím, já jsem chvílema nechápal ani ty posty těch kamarádů protihráčů. Už jsme holt jiná generace, pro ně asi jiná dimenze. A to musím v Albertu každý nákup ukazovat občanku:D
Že je mi padesát a měl bych stavět barák, to jsem jedním okem zachytil :) A místo kickování jsem si raději užil poslední exhibici.

V průběhu streamu ty hlášky byly náhodou dost vtipné :)

Btw jdu vyplácet výhry.
@Marci (30.11.2020 21:54): to byl velkej zoufalec, osobně jsem tipoval odrostlé děcko kolem patnácti. ve výsledku bylo dobře, že přišel úplně na konec a nikdo na něj nereagoval. Každopádně to bylo na kick.
Super turnaj, užil jsem si to. Velký dík všem a hlavně Kwokymu, který tomu věnoval hodně svého volného času, byl to i zábavný stream v moment, kdy jsem nehrál a jen sledoval. Až na pár blbečků, kteří si tam přišli zanadávat, super. Troubama si to nenecháme pokazit :)
Hezký, já ani nevim, že tam Deimos hrál nebo že byl na Streamu... :-) Ale i tak mu patří dík, protože takhle aspoň nejsem poslední... :D
A já si užil 13 hodin streamů, byla to paráda a zábava na celý víkend a bylo skvělé fandit svým oblíbencům a kamarádům. Super turnaj, skvělá organizace.
Jinak kdyby jste si někdy chtěli se mnou zahrát tak písněte tady na DH, steam mám většinou vypnutý. Občas jsem hrál s Victorem a Pajmičem.
@Kwoky (29.11.2020 22:04): Díky moc za organizaci:)

Moje zápasy byly vždycky o nervy a moc napínavý. Karasman, Stripp788 a Rikuhahl, všechny zápasy mohly dopadnou úplně jinak. Nepočítám tedy zápasy s Jakovelem a Cubou, to jiná liga a bylo to patrný od prvních okamžiků:)
Je mi ctí po dvou dlouhých a náročných dnech vyhlásit celkové pořadí letošního posledního turnaje.

1. Jakovel
2. cuba144_CZ
3. marCEO
4. bukrrCZ
5. Steve
6. jojkos
7.-8. rikuhahl
7.-8. Dainty
9.-12. Red
9.-12. Drekt
9.-12. strip788
9.-12. Eru
13. Kunick
14. musa
15.-16. Karasman
15.-16. Vojtěch
17. Deimos

Vřelé díky za vaši vstřícnost při operativních změnách. Občas jsem do toho musel sáhnout dost narychlo, ale snad jsem to zvládl komunikovat k vám. To, že jste sledovali stream, mi hodně ulehčilo život :)

Po sportovní stránce to byla velká jízda. Viděli jsme zápasy jednoznačné i napínavé a i nějaké to prodloužení se našlo (i když jsem jich čekal trochu víc). Dali jste do toho maximum, nikdo neodcházel z rozehrané hry a dohrávali jste až do konce. I za to vám patří můj velký dík.

A musím také smeknout před uměním těch nejlepších. Jste mimozemšťani, fakt :) Váš skill mě naprosto ohromil.

Zítra vám ještě napíšu a snad i dořešíme výhry.

Tak to by bylo ode mě vše :)
Pokud mohu použít slova klasika, popřál bych jimi jakovelovi "já ti teda gratuluju, ale moc ti to nepřeju
teda, sis to vymačkal všecko".

Turnájek sranda, asi se budu účastnit častěji :) Steve a jeho banda pobavili i v chatu, takže za mě velmi povedené.
@musa (29.11.2020 13:23): Ti, co v playoff prohrají druhý zápas, vypadávají z turnaje. Zápasy o pořadí plánuji jen od 8. místa výš.

Seznam hráčů na 13. až 16. místě bude znám asi v 16:20. Jestli chcete, můžete to odehrát "bokem" sami a pak mi jen poslat výsledky.
@musa (29.11.2020 13:36): tak já myslím, že by nám Kwoky mohl hodit aspon rozpis kdo by měl hrát s kým o další místa. My bychom pak mohli sami za sebe se rozhodnout kdy to odehrát. Klidně hned.
Tak tyhle side zápasy si mužeme odehrát na vlastní ose a Kwokymu jen hodit záznam
@Kwoky (28.11.2020 23:12): evidentně nejsem plně v obraze. Když v PO prohraju první zápas, jdu do větve poražených, tam prohraju druhej zápas a končím, ti co vyhrají pokračují v boji o deváté místo. Nebo se hraje o jednotlivá umístění (např. desáté, dvanácté místo atd.) dál? To by bylo zábavný, páč bych si to mohl rozdat z dalšíma lamákama třeba o napínavý třináctý či patnáctý flek :). Nicméně množství zápasů by bylo značné.
Jsem si říkal, že toho stripa bych mohl dát, když mi to jméno nic neříkalo. A ona je to ze streamu ta velká zlá dodávka jménem Padouch:(

@Kunick (28.11.2020 22:30): A ty předchozí DH masters turnaje jako Warsow kde jsi mě zostudil jsou co? Jako jo, asi to platí i u Drekta, ale musím být realista:D

@rikuhahl (28.11.2020 22:26): No u tebe to platí dvojnásob, já si myslím, že zrovna ty vs Steve by mohl být nejvyrovnanější zápas. Ale vsadil bych si na Steva, to ne že ne.

Jinak jsem autor nejpomalejšího gólu, jaký Kwoky viděl:)
Děkuji všem účastníkům za super první den turnaje. Pracuji na rozpisu na zítra. Až to bude, dám vědět. Počítám, že tak v deset by to mohlo být.
@Steve (28.11.2020 12:25): Myslím, že replaye to budou natahovat více. Trvá to zhruba 17 vteřin od vstřelení gólu do doby, než se začne znovu hrát. Nejrychleji se dá dát gól za 2 vteřiny. Čili pokud by zápas skončil 150:0, trval by 42 minut. :)
Malá technická, je nutná mapa Utopia Coliseum? Teď si uvědomuju, že je mi dost nepříjemná, přes pásy trávy tam nejdou ani vidět pořádně ty boostíky a dost to barevně řeže do očí :D
Ajaj, no co vás tak poslouchám, tak se to možná dost protáhne. Při remíze se hraje nekonečné prodloužení dokud někdo nedá gól, tak snad se dostanu i já někdy na řadu :D
@musa (28.11.2020 10:59): Já dal asi před měsícem pár zápasů s Victorem v týmu takže mám vysoký level i vím jak se hra ovládá. Na pozici útočníka a bouchače jsem měl i celkem dojem, že mi to šlo, duel je ale trochu jiná disciplína... Včera jsem to zkoušel a při stavu 0:6 můj náhodný turecký protivník přestal hrát a místo toho mi začal vysvětlovat jakým tlačítkem se skáče a jakým přidává boost, zřejmě pod dojmem moje bezradného motání se kolem míče:D
Průběžné výsledky můžete sledovat zde: odkaz

Nebudu zadávat výsledky, ale rovnou body. Tak jen aby vás to nezaskočilo, až tam uvidíte 2:1, když to ve skutečnosti bylo 5:4 :)