Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1. oficiální DH sraz (část 5. - review)

Poslední článek z naší série nemůže nic jiného, než rekapitulovat samotný sraz. Jak nám bylo? Dozvíte se v krátkém povídání z pohledu pořadatele, z fotek a jejich popisků od Saye a příště i od samotných účastníků v jejich reportech.

V pátek 26. srpna nastal Den D(H). Skoro měsíční všemožné přípravy na sraz vyvrcholily brzkým ranním odjezdem (ve složení Memphis, Fg, Falagar a simisek) na místo činu a jeho následnou úpravou do obyvatelné podoby. Tyto nezajímavé činnosti jako například "admin vymetání pavučin" popřípadě vysvětlování místním domorodcům, že papírové DH cedule jejich pozemkům opravdu neublíží, asi nemá cenu popisovat. My samotní už jsme v napětí očekávali první účastníky, kterými se po drobných problémech s parkováním na "chytře" zvoleném vysokohorském DH parkovišti stali Danny, Javor a Eru. Po seznámení a prvních nesmělých rozhovorech se pomalu začali trousit i další účastníci - mimo jiné ViRus a zábavná dvojka Karasman se strougym, kteří začali barvitě líčit zážitky se svou zřejmě ne úplně chytrou navigací, která je přátelsky provedla sadou moravských vesniček namísto pohodlné cesty po dálnici. Někdy toho času už naše sličná hosteska simisek šikovně stahovala do nedaleké hospody všechny, kteří vypadali, že by mohli mířit na podobnou akci (a také mířili), což vyústilo v následný příchod masivní skupinky uživatelů, kteří průběžný stav zabydlených katapultovali nad polovinu. To už byl na cestě 50 litrový sud Svijanského Mázu 11° a předtucha, že páteční večer by se mohl vyvíjet zábavně...

DoomCZE přichází, Fg ochutnává Svijany a Javor s Flowerpotem vyhlíží.

První seznamovací chvilky. Z leva: Karasman, Flowerpot s Javorem, sedící foxter a Falagar.

Falagar dohlíží, z posledních příprav zchvácený Memphis zaučuje Hannah, jak V.I.P. býti. Musa jen přikyvuje.

Ugraugra se strougym koštují pivo natočené Simiskem. Zády stojí pipboy a Indian.

Javor, Simisek a Indian s pipboyem.

Virus s Dannym, Paulio naslouchá.

Fantastická čtyřka z Brna dorazila v Deimosově nablýskaném autě, vzadu doráží opozdilci z Prahy.

Už se nesou do tábora... Z leva: Vic, Paulio, Garion, Fg, MCZ a Hamster.

Karasman, Marles, Garion, musa a Hannah.

Po příjezdu posledních nahlášených (kromě Ajantisovy výpravy, zaseklé na D1) bylo naplánováno oficiální zahájení v podobě úvodního slova, které si připravil Fg. S jeho sepsáním si dával práci celou předchozí noc, avšak přiznal se, že už mu nezbyl čas na jeho naučení a ... spánek. :) I přes tento handicap vše proběhlo plynule, v humorném duchu a až na nepříjemné opomenutí ugraugry při představování V.I.P. uživatelů i bez chyb - dodatečně se znova omlouváme, máme tě pořád stejně rádi, ugro. :) Po skončení tohoto představení mohla konečně začít volná zábava v podobě vášnivých debat (někteří kvůli nim i zapomněli jít spát), pití všemožných (ne)alkoholických nápojů (Indianova tequilla "Červovice" už se začínala stávat pojmem) a především DH táboráku, který se odehrával na příznačně pojmenovaném místě Silent Hill.

pipboy, Karasman opravující kvíz, Hannah, Deimos, popkec a foxter.

Fg s Memphisem řeší docházku, přčemž Fg zjistil, že si uvítací proslov moc nepřipravil a tak spustil...=)

Simisek s Indianem naslouchají. V pozadí se pro pivo natahuje hvezdosvit.

Z leva: DoomCZE, Simsiek, Indian, Memphis, Paulio, Falagar a Marles.

Ovace si Mempshis očividně užívá=)

Ano. Pivo s námi také byl a dostal jmenovku jako každý jiný. Fg s ním pak válel. Hádejte, čí jsou to sandále? Plakát Mafie schytal pár podpisů.

Z leva: Paulio, Falagar, Vic a Danny. Zády k nám z leva sedí Eru, Jumas a Marles.

hvezdosvit s ugrou vzorně opékají, obklopený MCZ se seznamuje a mezitím foxter štípe špalky na oheň.

---oheň---

---oheň 2---

Jestli jste si v průběhu srazu mohli na něco vsadit s jistotou výhry, bylo by to to, že najdete strougyho s Indianem kempovat u bečky piva. :) Společně s bečkou se tedy poslušně stěhovali k ohni i oni, a drtivá většina účastníků tak přebývala na Silent Hillu, kde za poslechu foxterových kytarových rytmů společně debatovali a opékali nakoupené tuny masných výrobků. To už se uvnitř pomalu rozjížděla taneční párty ve znamení electroswingu, divokých skoků a smetáku. Zábava až do brzkých ranních hodin tak byla zaručena a až upadla i ta, nezbývalo několika neunavitelným účastníkům, než navštívit místní nonstop. Už v tuhle chvíli muselo být dost lidem jasné, že tento víkend toho moc nenaspí.

Z leva: Hamster, Indian, Memphis, musa, Flowerpot, Paulio, Alien, Danny, mžourající Javor a Jumas.

Indianovi Svijany očividně zachutnaly=)

Falagar, Garion, Hannah a Karas čekají na špekáčky.

Alien s yennem probírají filmy, Javor nevěřícně poslouchá. MCZ hledá zapalovač.

foxter se ujal hraní, Indian, Simisek, Deimos a Memphis se pustili do tance. Ajantis se svojí drahou polovičkou Soňou.

Duo Indian & Memphis. Electroswing jim rozproudil žíly a jejich kreace na soundtrack k No One Lives Forever vejdou do dějin. :)

Fg rozdává propisky na kvíz, Deimos se těší z výhry v Lasergame, Indian opéká a ViRus si pochutnává.

Z leva: ViRus, Falagar, divící se musa, Hannah, Alien a pipboy. MCZ pokuřuje. Zády sedí Eru a hvezdosvit.

Danny vysvětuje hvezdosvitovi a foxterovi, jaké to je V.I.P býti, popkec naslouchá a Eru sleduje někoho u vchodu.

Jumas, Simsiek a Indian. Tančení topka.

Ještě spící účastníky v sobotu zaručeně musel vzbudit hlasitý smích, který se linul z hlavní místnosti, ve které Fg rozjel jednu ze svých nachystaných her. Tahle spočívala v tom, že každý zúčastněný dostal štos papírků. Na horní napsal jméno libovolné hry a předal štos svému sousedovi, který papír se jménem vložil na spodek a měl danou hru nakreslit, nejlépe nějaký její charakteristický prvek. Další v řadě měl zase za úkol napsat název hry z obrázku, který se snažil dešifrovat, a tak dále. Na konci se tyto výtvory a proměny her prezentovaly ostatním, což byla, dle reakcí, opravdu zábava k popukání. Ono, když se vám Gothic přes Age of Empires promění až ke Spider-manovi, načež je to tradičně zakončeno všudepřítomnou Mafií, nezbyde než se smát. Mezi populární hry se zařadil taky Minecraft, nesmrtelné Call of Duty a došlo i na překvapení v podobě Viva Piňata. A to ani nezmiňuji incidenty, kdy autor z obrázku "vyčetl" hru, která v životě nevyšla. :)

Ranní hra, u které se všichni výborně bavili. Kdo by to byl řekl, že s Witchera se vyklube Jurrský park?=D

Fg se chlubí pizzarohlíkem. A všichni závidí.

DH se přesunuje na laser game. Barumka se zrovna rozjížděla.

------------------"-------------------

Z leva: Jumas, Vic, Danny, foxter, musa, Hannah a Fg.

------------------"-------------------

Garion s DoomCZE, Paulio s Vicem, MCZ s yennem.

------------------"-------------------

Fg, Danny a V.I.P. manželé.

Eru, Paulio, musa s Hannah.

Následoval hromadný odjezd do Zlína na Lasergame, té se nakonec i přes četné potíže s koleny zúčastnila drtivá většina přítomných a s přehledem si v ní vystřílel vítězství Deimos, následován Hamsterem a AlieNem. Po poměrně zdlouhavém obědě v podobě pizzy už nás ve městě nic nedrželo, navíc se začalo proslýchat, že je na cestě další sud piva. Návrat na chatu byl tak nevyhnutelný, stejně jako naražení zmíněného sudu. To už jsme však byli bez ViRuse a pipboye, kteří museli sraz opustit kvůli jiným povinnostem. Při čekání na herní kvíz rozjel Fg druhou ze svých plánovaných her, tentokrát jakousi variaci na pantomimu, opět s docela velkým úspěchem. :) O samotném kvízu si přečtete úplně na konci tohoto článku z pera samotného tvůrce, Karasmana.

Indian s ugrou vs. Strougy s Fg, hvezdosvit dělá rozhodčího.

Vic s Jumasem si dali duo, Deimos nahlíží. Derhaa cvičil do trestaneckého tábora a mezitím to vřelo u stolního fotbálku.

Fg objevil Maria. Vidět fungující Win98 bylo pro mnohé také prohlídkou muzea.

Garion s Karasmanem se koncentrují na laser game.

Návrat na chatu. Fg s Falagarem nás vítají. Nebo se snad loučí?

Say

popkec, ugra a Marles čekají na kvíz.

Paulio, foxter, hvezdosvit a Deimos žhaví propisky.

Ceny pro vítěze kvízu.

Ceny pro vítěze laser game.

Fg boss & Don Memphis.

Po brutálním herním kvízu, při kterém naříkali i ti nejotrlejší hráči, následovalo vyhodnocení a předání cen nejlepším střelcům z Lasergame a herním znalcům z kvízu. V tom zvítězil foxter, těsně před yennem a Marlesem. Indian se strougym opět hlídali výčep, aby se mu náhodou něco nestalo, a v zákulisí už se začal připravovat (pro některé) hlavní bod programu - ukázka DH 2.0. Lehce nervózní Memphis neustále zmiňoval svou nulovou přípravu, zatímco MCZ docela v klidu popíjel Svijany. Po lehkém zpoždění se nakonec prezentační místnost propadla do tmy, ze které vystupovala jen záře plátna, na kterém se po škádlivém protahování přece jen nakonec objevila (za potlesku přítomných, wow, to byl pocit!) kýžená 2.0. Minimálně pro její tvůrce to byly pěkné chvíle, když mohli konečně ukázat plody své skoro roční práce, představit hlavní sekce a přijímat až nečekaně velký počet kladných ohlasů. Díky za ně! Plánovaných 20 minut se i s dotazy protáhlo na skoro hodinu, už do pozdní noci.

yenn a Ajantis se Soňou.

Shromáždění lidu DH na vyhlášení vítězů. Z leva jak hlavy jdou: Deioms, Vic, Danny, Jumas, Flowerpot, derhaa, Javor, Strougy, popkec, Marles, Hamster, MCZ, Eru, ugra, Paulio, DoomCZE a hvezdosvit.

Z leva: Memphis, Karas, zakrytý yenn, Ajantis a Soňa, Hannah, musa a Indian.

Fg předává cenu Hamsterovi, na vše dohlíží Karasman. Deimos se stal vítězem laser game.

Vítězové kvízu. Marles, yenn a foxter.

Fg s Memphisem balí svých pár švestek po výborné prezentaci DH 2.0.

Fg a jeho proces pojídání červa.

I takto se dá "tančit" na electroswing=D

Do svých rukou to pak ale vzal Falagar a ukázal nám, jak na to.

Event večera. Vyměň svou identitu.

Zábava se opět začala rozjíždět na plné obrátky a blízké okolí mohlo slyšet (ať už chtělo či ne), že hráči počítačových her, tedy minimálně uživatelé DH, to umí pořádně rozjet. Spuštěn byl také sociální experiment "Vyměň si svou jmenovku", po kterém se potvrdilo, že už ty jmenovky stejně tak nějak nejsou potřeba, všichni se už poznávali - a o to tak nějak šlo. Stejně jako předchozí noc, celá tahle mašinérie jela až do ranních hodin a na slunce si ještě před spánkem pohlédlo pěkných pár duší. Nad přiloženými fotkami můžete kroutit hlavou, ale ano, opravdu se to dělo... :)

Admistrátorské bratrské duo, Jav... tedy Say a Hannah=)

Hamster a Strougy, Deimos podávající fixu a debatující Danny.

Adminovi chutnají Svijany=)

Ranní zbytek účastníků. Z leva: Flowerpot, Indian, Jumas, Hamster, MCZ, Strougy, ugra caesar, foxter, Vic a Alien. Čapějící Fg, Memphis a Falagar.

Odpolední a zasloužený odpočinek organizátorů.

Vic doporučuje!

V neděli ráno začalo ohledávání škod (které naštěstí nebyly trvalého rázu) a postupné loučení s odjíždějícími účastníky. Pro pořadatele začal asi nejnamáhavější den, ale to už tak nějak není důležité. Důležité je, že se to dle mě celé náramně povedlo a kdo přijel s alespoň minimální tendencí se bavit, tak se zabavil, což považuji za úspěch. Za rok nashledanou!

Memphis

P.S.: Reporty uživatelů najdete v dalším článku. ;)

Další fotogalerie:

AlieN, Deimos

Účastníci, díky!

pipboy, Karasman, ViRus, Danny, DoomCZE, Indian, ugraugra, Marles, Garion, Say, strougy, Vic, musa, Hannah, Jumas, popkec, MCZ, Eru, hvezdosvit, Ajantis, Soňa (Ajantisův doprovod), Deimos, yenn, Javor, Hamster, foxter, Flowerpot, AlieN, Paulio, derhaa, Velký Tučňák, Falagar

hosteska: simisek
pořadatelé: Fg, Memphis

A nyní pár slov od tvůrce herního kvízu, Karasmana:

Na DH sraz jsem se těšil jako malý Karas. Potkat se s lidmi, které znám několik let pouze virtuálně bude určitě zajímavá zkušenost, říkal jsem si. A byla. I když jsem nestihl pořádně pokecat se všemi, drtivá většina lidí, na které jsem během srazu narazil, jsou naprosto skvělí lidé a pokud se v budoucnu uskuteční další sraz, určitě si ho nenechám ujít.

Zážitky mám tedy pouze a jedině pozitivní, stejně jako většina ostatních účastníků, o čemž si můžete přečíst v některém z reportů od ostatních účastníků. Můj úděl byla příprava DH kvízu, kterým se zpestřil sobotní podvečer po náročné Lasergame. Shromáždili jsme se okolo ohniště, rozdaly se formuláře a propisky a mohlo se začít. Už v prvním bloku lehkých otázek jsem však poznal, že jsem obtížnost asi trochu překouřil, protože většina z účastníků na mě čuměla jako chleba z tašky, jestli to jako myslím vážně. U středních a následně i těžkých otázek jsem tedy skoro ani nedýchal a byl připraven vzít rychle nohy na ramena, pokud by se na mě vrhl dav naštvaných DHčkářů. Nakonec to tedy dopadlo tak, že nikdo nedal ani polovinu z maximálního počtu sta bodů, což jsem opravdu nečekal. Pokud budu tedy dělat něco takového i příště, slibuju, že to trochu zjednoduším.

Na závěr z mé strany snad jen poděkování organizátorům za skvělý sraz a všem ostatním za parádní víkend. Užil jsem si ho maximálně. Díky!

DH Herní kvíz
Lehké otázky (1 bod)
1. Kolik povolání nabízí Team Fortress 2? 9
2. Jakou hru paroduje česká adventura Tajemství oslího ostrova? The Secret of Monkey Island
3. Ke které hře je datadisk jménem Hellfire? Diablo
4. Jak se jmenuje hlavní tvůrce map hry Doom? John Romero
5. Jak se jmenuje hlavní hrdina Wolfensteina 3D? B.J.Blazkowitz
6. O jakou se jedná hru, když se řekne Roland a Archibald? Heroes of Might and Magic 2
7. Jak zní podtituly obou Crusaderů? No Remorse a No Regret
8. Jak se jmenuje zápěstní počítač z herní série Fallout? Pipboy
9. Vyjmenujte všechny tři hratelné strany ze StarCraftu. Terran, Zerg, Protoss
10. Jak se jmenuje umělá inteligence ve hře Portal? GLaDOS
11. Jak se jmenuje město v první Mafii? Lost Heaven
12. Kolika datadisků se dočkal první Half-Life? Dvou
13. Jakou hru uvádí intro začínající slovy „War. War never changes.“ Fallout
14. Kde se odehrává první level ve hře Deus Ex? Na ostrově u Sochy svobody
15. Jak se jmenuje mluvící lebka z Planescape: Torment? Morte

Střední otázky (2 body)
1. Jak se jmenuje stvořitel postavy prince z Persie? Jordan Mechner
2. Tactical Fighter Experiment (TFX) je pokračováním které hry? F-29 Retaliator
3. S jakou revoluční novinkou přišel Terminator: Future Shock? Mouselook
4. Jak se jmenuje planeta, na které se těží vzácné kožení v Dune 2? Arrakis
5. Jak se jmenuje vůdce Starého tábora ve hře Gothic? Gomez
6. Jak se jmenuje slavná plošinovka od Blizzardu z roku 1994? Blackthorne
7. Jaká hra má podtitul „Sins of the Fathers“? Gabriel Knight
8. Jak se jmenuje Maxova partnerka ve hře Max Payne 2: The Fall of Max Payne? Mona Sax
9. Jak se jmenuje jeden z hrdinů Warcraftu 3, který přešel na temnou stranu? Arthas
10. Ve které adventuře jste řešili úkoly pouze pomocí hudebních tónů? Loom
11. Jaká zbraň v Duke Nukem 3D byla v pořadí pátá? RPG
12. Microprose se v roce 1993 vytáhl skvělou vesmírnou tahovkou. Jakou? Master of Orion
13. Dungeon Mastera má na svědomí studio FTL. Co to znamená? Faster Than Light
14. Shadows over Riva jsou třetím pokračováním které ságy? Realms of Arkania
15. Kdo je autorem hry Another World? Eric Chahi

Těžké otázky (3 body)
1. Ve které hře jsme mohli navštívit ostrov Gratogel? Albion
2. Kdo se podílel na scénáři hry Betrayal at Krondor? Raymond E. Feist
3. Jak jste přelstili dva démony hlídající schodiště na začátku Alone in the Dark? Použitím zrcadel
4. Na jakém enginu běží většina adventur od LucasArts? SCUMM
5. Jak zní cheat na procházení zdmi v prvním Doomu? IDSPISPOPD
6. Jak se jmenoval Cizák z UFO: Enemy Unknown, který dokázal překonvertovat vaše jednotky na další Cizáky? Krysklad / Chryssalid
7. Jak se jmenoval hlavní počítač na lodi Von Braun v System Shock 2? Xerxes
8. Ve které hře jste mohli vlastnit hrad Harmondale? Might and Magic VII: For Blood and Honor
9. Jak se jmenovala loď hlavního hrdiny ve hře Star Wars: Knight of the Old Republic? Ebon Hawk
10. Jak se jmenuje první člověk, který k vám promluví v Diablu 2? Warriv
11. Ve které hře byla hlavním zloduchem čarodějnice Scotia? Lands of Lore: The Throne of Chaos
12. Kteří vývojáři stvořili strategii Settlers a odkud pocházejí? Blue Byte, Německo
13. Jmenujte celými jmény obě strany v Command & Conquer. Global Defense Initiative a Brotherhood of NOD
14. The Legend of Kyrandia pojednává o ukradení vzácného amuletu dvorním šaškem Malcolmem. Jak se tento amulet jmenuje? Kyragem
15. Jakou větou z úst hlavního hrdiny Caleba začíná hra Blood? I live again.

Bonusové otázky - pouze hry z roku 2010 a 2011 (1 bod)
1. Jak se jmenuje hlavní hrdina Crysis 2? Alcatraz
2. Jaké je jméno kolonie, kde se odehrává velká část hry Dead Space 2? The Sprawl
3. Kdo po 3D Realms převzal vývoj Duke Nukem Forever? Gearbox Software
4. Jak se jmenuje stanice, kde musí hlavní hrdina hry Metro 2033, Artyom, žádat o pomoc? Polis
5. Které vývojářské studio vytvořilo Call of Duty: Black Ops? Treyarch
6. Jak zní podtitul posledního prince z Persie? The Forgotten Sands
7. Ve které hře je hlavním hrdinou Michael Thorton? Alpha Protocol
8. Kde skončí hlavní záporák v Portalu 2 a jaké je jeho jméno? Ve vesmíru, Wheatley
9. V jaké hře z roku 2011 jsou Spojené státy napadeny Koreou? Homefront
10. V roce 2011 vyšel další díl ze série Need for Speed, tentokrát bez NfS v názvu. Jaké je jeho jméno? Shift 2: Unleashed

Závěrečné resumé:Některé otázky nevěděl vůbec nikdo, některé pouze jeden dva lidi. Nebral jsem ohledy na spelling, uznával jsem název hry bez napsání konkrétního dílu, stejně jako jsem uznal třeba odpověd "I am alive" na otázku 15 ze třetího bloku, což napsalo hned několik lidí. Nejpřísnější jsem byl asi u otázky 14 z prvního bloku, kde mi nestačil pouze New York, ale chtěl jsem to přesněji. Každopádně to byla moje kvízová prvotina, příště to snad bude lepší... :-)

Karasman


Diskuze ke článku

Teda, vy máte fotek! Ale super! :-) Skoro si říkám, že škoda, že jsem se registrovala až teď :-D
Suzana: :-D
Marja Panno, ještě že jsem nešla. Z testu nevím zbla, seděla bych mezi scoiálně nepřizpůsobivými zcela nepřizpůsobivá!

!
(Každopádne hra "vymeň si svoju identitu" očividne prekročila samu seba. Ak príde yenn aj nabudúce, môžeme si začať meniť orgány. Začal by som pľúcami a efektívnejšími nohami, ktoré laser game rozdýchavali ešte týždeň.)
Javor: Tie som zase zbalil ja. (Dosť splývali s mojimi, a tak vytvárali dojem jednoty. Ergo si si ich tam zabudol.)
Hamster: Člověče, a nezbalil jsi s tím trikem i jedny tříčtvrťáky? :-)
Danny: Tvá kartička byla dnes nalezena v mých vypraných věcech. Ovšem vypadá stále použitelně. Příští sraz vrátím.
Tak jsem rozeslal body za vaše otázky do kvízu (+ bonus pro Karasmana za jeho tvorbu a ViRuse za ceny), kdybych na někoho omylem zapomněl, ozvěte se...
Deimos: odstranit netřeba, jen doufám, že to na mých zádech na jedné z posledních fotek není flusanec, ale nějaká zbloudilá dešťová kapka. Nebo snad zase Photoshop? :-)
Adieu: díky

Indian: Samozřejmě můžeš .-)Jinak obávám se že zrovna ve vnitř, nebo i před startem nikdo nefotil. Celé to byla taková rychlovka...

PS: kdyby se někomu nějaká fotka nelíbila, dejte vědět a já ji smažu.
Teda, člověk vás nechá pár let o samotě a takhle zvlčíte O_O

(Ajantis byl vždycky tak trochu Tim Roth XD)
Dobré fotky, MCZ vypadá jak strašný závislák a Ajantis jako záporák z Rob Roy, ale zamilovaný. :D
Deimos: super, mužu některý použít pro své ůčely? :-)

btw fotil někdo lasergame?... myslím před hrou?
Fg. :-) já to psal hned po příjezdu, jsem rád, že si to taky myslíš (Memphis to raději nechtěl komentovat) :D. Já tedy udělám nějaký výběr a jestli chcete můžete fotky přidat k článku od Jumase a Vica, ať je to i s fotodokumentací .-)Komu můžu potom fotky poslat?
Jinak do dalšího blogu mám zatím článek od Jumase a Vica, kdyby chtěl ještě někdo něco sepsat, je to vítáno. :)
Deimos: no neboj, študoval jsem to...musim ti rict, ze je tam daleko vice kompromitujiciho materialu, nez fotek k zverejneni! ty bys mohl fotit pro Blesk :D
Fg: Přesně tak jak říkáš, už to máš 2 hodinky v poště s odkazem na Uložto.cz chvilku (no vlastně hodně dlouho) trvalo, než se to tam nahrálo .-)
Tak určite by som nešiel kvôli kvízu, ale hlavne si pokecať s ľuďmi, na ten ďalší sa snáď už dostavím.

Inak fg keby sa navlečie do čierneho obleku + slnečné okuliare, tak úplny agent. :)
Zajímavé. Všichni, co tam nebyli by byli the best one... To je ale pech, že jste nedojeli ;)
Ten test vám prišiel ťažký? A to si vravíte hráči?! .) Mal by som 66 bodov.:O Možno aj preto, že Karasman tam dal kopec mojich obľúbených hier. :)

Inak otázka na MCZ: Koľko si dal krabičiek počas toho víkendu? Však na každej fotke fajčíš alebo vyťahuješ cigy. :)
MOOC závidím a hodně mě mrzí, že jsem nedojel (a ještě jednou děkuji Memphisovi za jeho nabídku před srazem!). Teď mám aspoň celý rok na to, abych si našetřil a už nebudu takový tupan, že všechny money prošustruju. Tleskám všem organizátorům srazu, jak to parádně zvládli ;)
I když jsem tam nebyl, je paráda, když někdo něco takovýdleho zorganizuje.
Koukám, že s potenciálními 30-33 body žádná škoda, že jsem se nezůčastnil. Mám se do příště ještě co učit.
Jak je možné, že byla odpověď "I am alive" uznána jako správná, když je to úplně blbě? Kultovní hláška je kultovní hláška. Když ji někdo nezná nebo ji zkomolí
neměl by dostat ani bod! Shake the bottle z Duka by se taky uznalo?
Navíc "I live again" je taky blbě, protože první, co Caleb řekně je "What is your bidding, master?". Takhle to dopadá, když lidi hrají osekaný rip verze :-)

Jab (01.09.2011 12:50:55): Ještě jsi zapomněl na výchovu na Pražáka :-). To víš, z té dálky sem tvůj vliv už moc nedoléhá, člověk ztrácí pevnou půdu pod nohama, zapomíná své mentory (už si ani nedovedu vybavit, jaké jsi měl šediny) a než se naděje, má v ruce injekční stříkačku a hraje Tomb Raider...

Andre Kiwi (01.09.2011 14:50:20): Zbytečně to hrotíš; je sice pravda, že jsme toho ukázali docela dost, je však třeba vzít na vědomí dvě věci.

1. Prezentace měla být jedním z těch hlavních lákadel (jak pro koho samozřejmě), takže mi její exkluzivita přijde jen logická.

2. Neexistuje její žádný (autorizovaný :-) ) záznam a pokud bychom měli vyrobit nějakou "on-line" substituci, byly by to další hodiny práce - a nebylo by už lepší věnovat ten čas raději vývoji?
Andre Kiwi: Zmíněná ukázka/prezentace se přímo nabízela, protože naživo to holt nejlíp vyzní - žádné video ani fotka ti ji obstojně nenahradí (a na nahrání nějakého kvalitního záznamu tam ani nebyly podmínky, to už je fakt lepší žádný), a právě to byla odměna pro ty, kteří přijeli (mnohdy třeba přes celou republiku). Ale to neplatí, že na ostatní bychom kašlali - nové věci budeme ukazovat (tak jako před srazem) zde, na Twitteru a na Facebooku.
Andre Kiwi: me se zda, ze Deimos fotil tu prezentaci 2.0, takze mozna nake foto z jeho dojmu, ale obrazek ti asi stejne moc nerekne...
Pripočítajte jednu ódu na zraz. A dražím kartičku Memphisa.

A ešte malé technické rýpnutie k popisom fotiek: Obklopený MCZ sa s nami zoznamovať nemusel (tak opitý vtedy ešte nebol) a nehľadá zapaľovač s prakticky vyfajčenou cigaretou (navyše si zapaľuje výhradne zápalkami, ts) a je tam chyba v Memphisovom mene pri tých ováciach. :)
Tak sraz vypadá parádně, příštího bych se velice rád zúčastnil (pokud to ovšem práce dovolí...)..akorát se mi opravdu nelíbí ten postoj: "Kdo nebyl na srazu, nemá právo vědět něco víc o DH 2.0"..To jsem jako nějaký podřadný uživatel (a ti co třeba také nemohli)? Asi ano..
Hlavně vám to neopravuje Karas (nic proti jeho přísným metodám=D ). A taky se vsadím, že před kliknutím na spoiler jste si ne jednou řekli "To by mohlo být ono... No tak to není, ale tohle bych věděl."=)
Řekl bych že když to děláte doma, tak vám vyjde víc bodů než na ostro, kdy máte tak 5 vteřin na přemýšlení a už se čte další otázka. Přijedte příště a dokažte co ve vás doopravdy je ;)
Příště musím jet :) 49 bodů. Povedený test, tedy až na tu část 10-11.
Člověk se to snaží vychovat, od mladého grafika, k moderátorovi a nakonec adminovi... A ono to začne kouřit, pít a do budoucna snad i brát drogy. :'/
MCZ: =D Photoshop jsem vůbec nezapínal. Asi bys to měl omezit ;)
Taky. Velice povedený sraz. A co tu moc nepadlo, stylová volba místa (tím tedy myslím tu chatovku, nikoliv dálný východ ;) ).

Co mě potěšilo bylo, že jsem nezaznamenal žádné LANkové tendence, jelikož toho jsem se před srazem trochu obával.
Přidávám se k poděkování za organizaci srazu i dobře naladěné účastníky, byl to vážně pohodový víkend a už se docela těším na další takový sraz. (Co třeba na jaře? To by mohlo být přijatelnější počasí.)

Report a fotky jsou též fajn, jen by mě zajímalo, kdo mi na všech těch fotkách dophotoshopoval ta cigára...
Falagar: Netvrdím, že jsem toho nevěděl málo, ale na plný počet jsem docela vzdálen. I když Mick by mohl vědět..... :-)
btw: Karasi ten test je fakt...no jak to kulantně napsat brutálně-výborný. I já jsem s tím měl problémy, lépe řečeno mnoho jsem nevěděl :-D
Ach..... ty vzpomínky, škoda jen, že jsem nebyl na té sobotní/nedělní.
Ahoj, na fotkách zapracují zítra (taky jsem je ještě neviděl). Když se na akci dívám zpětně, lze o ní říct, že už teď je LEGENÁRNÍ. Tolik vzpomínek a zážitků jsem už dlouho za jeden víkend neměl. Jinak článek výborný a fotodokumentace dokonalá a přesná. A k tomu ještě výborné popisky. Say je borec, který fakt umí.
Pekný článok. Škoda, že som tam nebol. :D Ale ten kvíz je miestami fakt brutálny.
Prima článek, hlavně po obrázková části vydařený - oříznuté fotky, popisky, s rozumem vybrané :D
Deimosův balík je taky obsáhlý, takže předpokládám, že s fotodokumentací jsme tak kolem poloviny a zbytek bude v článku s ohlasy účastníků
A prd že budu závidět potichu, zavidět budu a pěkn ě nahlas :) Dle fotek to musel být úplně luxusní srázek :)
Napsal bych něco o vydařenosti srazu, fajn lidech a očekávání dalšího ročníku, ale bojím se nařčení z neoriginality. Tak se radši namísto toho zeptám, kdo nakonec při měnění pokémonů zůstal s mou jmenovkou. A omluvil se Falagarovi za bleskovou hru WoWka :-)
je tam i to me vehlasne kure(chleba) :D, jen zasveceni vi, ale nebojte, napecu zase napresrok :)
pipboy: Máš to napsané nahoře. foxter. bodů měl 44 jestli si dobře vzpomínám. Nebo to byl Memphis? Fíha, tak teď fakt nevím.
:-D:-D tak to sem nečekal... legendární! :-)

některé fotky by měli zůstat okolnímu světu zapovězeny :-D

Ale jinak nemužu než celou akci zhodnotit více než kladně a těšim se na další sraz, který bude doufám co nejdříve!

Velké díky vám naši milý organizátoři! :-)
pipboy: 2 místo=)

Uch och, co to tam mám za výraz na té fotce?=O
Dodané fotky a popisky berte jako poděkování za perfektní organizaci srazu (Memphis, Fg a Falagar), silnou vůli uklízet stále dokola bordel (+Deimos) a především za práci na DH 2.0 (Don Memphis & geek MCZ)!

Pro mě osobně to byl opravdu nejlepší sraz internetové komunity na jakém jsem byl. Poznal jsem několik solidních lidí a díky za to=)
Velké díky Sayovi za fotky a pěkné popisky, ještě přibudou fotky od Deimose, až se ke mě dostanou...