Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1. oficiální DH sraz (část 4. - gameplay info)

Finální informace k blížícímu se srazu.

Do prvního oficiálního setkání členů tohoto webu (26. - 28. srpna, Malenovice u Zlína) zbývá už necelý týden, a tak nezbývá než přinést poslední užitečné informace pro jeho účastníky rozdělené do několika základních bodů.

Kdy, kudy a kam přijet?
Dorazit je možno: od poledne pátku 26. srpna
Kam a kudy:

Autem:Zlín - Malenovice, Švermova 1133 (DH parkoviště u bývalé hasičárny, odtud cca 5 minut pěšky dle mapy a cedulí na místě). Pokud již nebude zbývat parkovací místo, bude nutné zaparkovat někde blíže centru Malenovic.

Vlakem:Vysednout v Otrokovicích, hned u nádraží přesednout na trolejbus linky 1, 2 či 6 (v automatu si kupte jízdenku za 9Kč) a dorazit na zastávku Malenovice - křižovatka (cca 14 minut), popřípadě vlakem vysednout na zastávce Zlín - Malenovice. Dále pěšky na hlavní křižovatce jižně po ulici Masarykova, dle přiložené mapky.

Přes Zlín:Pokud se ocitnete ve Zlíně, nejtěžším úkolem bude dostat se z vlakového/autobusového nádraží (jsou hned vedle sebe) na MHD zastávku Náměstí práce - dle této mapky (v automatu si kupte jízdenku za 9Kč). Dále nasednete na trolejbus linky 1, 2, 6 či 10 a cestujte na zastávku Malenovice - křižovatka (cca 13 minut). Dále pěšky na hlavní křižovatce jižně po ulici Masarykova, dle přiložené mapky.

Dobrým orientačním bodem při cestě Malenovicemi je zdejší hrad, nedaleko kterého se nachází DH chata.

Při jakémkoliv problému nás kontaktujte na telefonech, které všem účastníkům včas pošleme DH poštou.

globální pohled - klikněte pro detail mapy
detail Malenovic - klikněte pro detail mapy
Program:
Pátek:cca 20:00 - Oficiální zahájení
21:00 - DH táborák s opékáním (v případě příznivého počasí)

Sobota:13:00 - odjezd do Zlína
13:30 - Lasergame (o hodnotné ceny)
15:00 - oběd a návrat na chatu
18:30 - herní DH kvíz (o hodnotné ceny)
20:30 - praktická ukázka DH 2.0 (předvádí: Memphis, nevěřícně kroutí hlavou: MCZ)
22:00 - DH táborák s opékáním (v případě, že nevyjde v pátek)

Neděle:cca do 12h - balení a odjezd

Program není nikterak závazný a aktivity povinné, každý se zabaví jak a s kým uzná za vhodné. Jedinou výjimkou je sobotní odjezd do Zlína, kam pojedeme společně a chata bude v tomto čase uzamčena (přibližně 13 - 17h). Prosíme ty, kteří chtějí dorazit až v sobotu, aby na to brali ohled a přijeli dříve.

Co určitě s sebou:- spacák
- sportovní oblečení (stačí triko + kraťasy) a obuv (Lasergame)
- nějaké to jídlo
- peníze

Co se hodí:- libovolné deskové a karetní hry (poker kufřík máme)
- libovolné hudební nástroje
- foťák (pokud někdo rád fotí a chtěl by udělat oficiální fotodokumentaci, ozvěte se)

Co nebrat:- tvrdé drogy
- zbraně
- vyhrocené spory z diskuzí

Závěrem poznámka k hernímu DH kvízu:V sobotu odpoledne bychom rádi uspořádali menší kvíz herních znalostí o hodnotné ceny (nějaká ta hra, herní předměty, dh body...). Máme vymyšlených pár nápadů, ale poprosíme o pomoc i vás. Pokud budete mít zájem, pošlete nám prosím do úterní půlnoci 3 otázky s herní tématikou, kterými byste chtěli prověřit ostatní a jejich znalost počítačových her. Tyto by měly být dle vašeho posouzení z kategorie "lehká", "střední" a "těžká" - od každé jedna a to včetně správné odpovědi. :) Co z toho budete mít? Samozřejmě výhodu při kvízu, kde se může vyskytnout vaše otázka, a nějaké ty DH body (které prý už ve 2.0 k něčemu budou, nebo se to alespoň traduje). Otázky zasílejte prosím DH poštou Memphisovi (a to platí i pro ty, kteří třeba na sraz nejedou). Díky moc!

V případě jakýchkoliv dalších dotazů rádi odpovíme v diskuzi pod článkem.

Těší se
Memphis & Fg


Diskuze ke článku

Jen bych připomněl, že dokud yenn s blaženým úsměvem nespolknul postupně hned dva červy, tak jsme se toho nikdo ani nedotknul. Ono to totiž vypadalo mnohem hůř než chutnalo.
fg: jo byla to hezká komedie, ale něco podobnýho sem předvedl i já :-D. A fakt to tak hrozný nebylo. Samá tequila a tak krásně gumový :-D

Memphis: jo jo vim, že sem tě tam s tim pořád otravoval :-D. Všiml sem si taky i tvého mírného nasrání :-D.
cerv chutnal dost tequilovite. otázka je, jak by smakoval, kdyby nebyl nalozeny:)
Já nevím co jste s těmi červy hrotili, vždyt to jsou jen bílkoviny a navíc to nechutnalo nijak hnusně. Vlastně to nemělo vůbec žádnou chuť. Vy byste ve Fear Factoru vyhořeli :)
Indian: "Memphisi, sněz už toho červa!!"
Já: "Raději až po prezentaci..." :D
Jo, slysel jsem, ze Fg s tim mel nejake trable, u toho jsem nastesti nebyl a nijak mi to nechybi.
Fg: Nemáš být vemeno. :-) Já jsem si červa pečlivě prohlédl a s díky odmítl, další ho slupli jak malinu, jen tys to nějak prožíval... :-)
Indiane, z toho cerva je me jeste ted blbe! ted sem videl mrtvou zizalu na chodniku a zase me to nadrapovalo! :D
mel jsem ted moznost videt fotky, nezverejnoval bych nic! na tech fotkach vypadame jeste hur nez ve skutecnosti!!! :D
Myslim si, ze by bylo dobre, kdyby prvni trojka mela alespon kolem 75% a prumerny zisk byl rekneme 40%. Aktualni prumer nejakych 20% nebo kolik vypadal vazne hloupe :)
Apeluji na nesnižování obtížnosti kvízu pro příští DH sraz, takhle je to aspoň trochu výzva :P Tedy za předpokladu že další DH sraz bude, v což doufám, protože tenhle se vydařil velmi ;)
(btw mé fotky budou také u reportu)
rndr: triumviráty se tady nepěstují, jak jsi na tuhle myšlenku přišel?
Posílá fotky Deimos a ostatní, kteří fotili ? Já sem svoje mobilovky poslal.
Rovněž jsem poslal finální verzi fotek + popisky co nevidět. Zítra to bud obsáhlé=)
Omlouvám se, ale z důvodů celkového vyčerpání po víkendu očekávejte článek s fotkami až zítra, případné reporty uživatelů (zatím Jumas) do něho asi budu přilinkovávat, ať je to všechno po kupě a tím bude 1. oficiální sraz definitivně uzavřen. :)
Puč!

Uvidíme, jak Haničce půjde schvalování her, zásoba tam celkem je :)
Demokracie skončila, nastává týdenní doba temna a tvrdá ruka nepovolí otěže ani o píď...... :-D
thell: právě že bere :( - zkoušel jsem usmlouvat aspoň tohle, ale žádné ústupky, takže ani soccerstar ani SaF - musíte trénovat z větší části za mě :D
Tak jsem Mamphisovi poslal svůj pohled na věc, teď už jen čekat na uveřejnění.
Ano viděl bych to stejně, i když plně souhlasím i s názorem o pořízení dítěte :-)
:D copak se tady musa rozčiluje?! :D No uznejte, manželka má přece přednost před hrami,ne!? "Celý den" má na hraní tak aspoň večer přece může věnovat mě... :D
karas: ale prdlajs čas po večerech, teď jsem úplně v háji! sázka totiž zněla, že když hanka bude do pátku jmenována (i kdby jen na chvíli) vipem, já nesmím měsíc hrát žádnou hru pokud bude doma. a v kooperaci s jistými vtipálky mě ještě degradovali na uživatele... hahaha, jsem tak vesel, že už ani veselejší býti více nemohu :P

btw: nemáš u vás tak na týden volnej pokoj, abych si mohl přijet něco zahrát :D ?
aspon vime,kdo ted v domacnosti bude nosit kalhoty, uz bylo na case si dupnout :)

doktore, kdyby si jezdil na srazy byl bys v onraze a napsat lid s y to je masakr! :D

Karas: opravdu velka skoda, ze ti to v sobotu vecer nevyslo, myslim, ze by ses do tech konspiraci taky aktivne zapojoval :P
Takže jsi schvalování přehodil na manželku? Taky dobrý, aspoň budeš mít po večerech čas. I když moje rada na pořízení televize nebo dítěte byla taky kvalitní... :D
Proboha muso oni tě obětovali! Myslel jsem že V.I.P. průkaz je nepřenosný!

Musa už je zase jeden z nás! Je teď "lyd" jako já, nebo třeba Indián!
RNDr.: když jsi takový detektiv, u mě sis žádné změny nevšiml? to byla taková bídná sázka, do které jsem byl proti své vůli zavlečen...
Teď trochu z jiného soudku, zjistil jsem tu korupci! Co jsem měl udělat, abych se stal VIPkem, když jsem měl 217 bodů. :D
Ne ne... nechci hrát druhý housle! Do příště si nechám narůst plnovous :-D a že to u mě nebude problém s tim jak často se musim holit :-D
Tý jo... předčil moji představu :-)tak třeba se s ním seznámíme na příštím srazu :-)
Já taky doufám, že vypadáš tak, jako tvůj profilový obrázek :D Nechci tě vidět jako člověka na fotkách ze srazu!

A ano, to je skutečně Marcel Zvon. Na netu má minimálně ještě jeden druh profilové fotografie, kde je trochu mladší (víc šedivý vousy), nicméně existuje.
to je marcelzvon :DDD ? jestli je to opravdu on tak doufám, že příště dorazí :D !
Pro nedočkavce... Fotky budou během zítřejšího večera společně s novým příspěvkem v blogu ;) Tímto se omlouvám těm, které jsem psychicky naladil už na dnešek.

Vic: Tak tak=) Takový Karasman jakoby své ikonce z oka vypadl=D
Je vtipný teď zas koukat jen na ty vaše ikonky a vedět jak za něma vypadáte ;)
vic: no moc sem nefotil a je taky otázka jestli ty fotky budou použitelný :-)
Zdravím všechny. Hodlám taky něco sepsat (rozepsal sem to už ve vlaku) a poslat nějaké fotky z mobilu. Indian taky fotil, tak je snad taky pošle :)
Sraz se povedl. Dávám 95%, ale do příště se určitě přinese čaj a dám 100% ;)
Odemne nic necekejtem. Nedalo by se to totiz cist... Nejsem totiz moc dobrej spisovatel :-)
Já se musím také přidat k poděkování pořadatelům za skvělou organizaci, ale i všem účastníkům za dokonalou atmosféru. Parádně jsem si celý víkend užil a v sobotu (vlastně v neděli ráno) dokonce přišel na řadu i tanec.

Zkusím také něco sepsat a ještě dnes poslat.
Nápodobně. Do večera tu bude článek s fotkama a jeho popisky. Tedy... víc obrázků, než textu=)
V plánu jsem to sice neměl, ale ok, pro nehynoucí fandy všechno. Něco teda zmáknu...
No já jsem se mohl stavit bohužel jen na chviličku. Stihl jsem proškrtat kvízový list a vypít tři půlpiva. Ale vypadalo to tam dost dobře, myslím, že bych se tam s váma vydržel bavit do pěti do rána(pokud by mě ovšem dřív nezmohly nepřekonatelné Svijany) :-D
U mne dospání spánkového deficitu "zkazil" Deus Ex 3, takže byť jsem šel spát "už" v jednu ráno, připadám si v práci jako zombie... inu, odpočinkový víkend... ;-)
Karas: bude, ale Mempis( :D ) spi, takze domluva vazne na spankovem deficitu :), takze neco urcite sesmolit muzes, myslim, ze od vice lidi a z vice pohledu to bude lepsi ;)
btw myslim, ze na rport zrovna konkretne od tebe se bude tesit valna cast osazenstva nebo alespon tedy ja jsem tvuj nehynouci fanda :)