Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Uživatelský dotazník 2019

Od posledního velkého výzkumu veřejného mínění už uplynulo několik let, je tedy nejvyšší čas to napravit!

Byly to z velké míry právě vaše nápady a návrhy na zlepšení, které pomohly směrovat vývoj Databáze za více jak 11 let jejího provozu (a že se za tu dobu změnila k nepoznání). Zpětná vazba naší věrné komunity pro nás byla vždy extrémně důležitá, ať už jste nám ji předávali v diskuzi, nebo třeba osobně na nějakém srazu. Po nějakém čase jsme tedy opět rozhodli získat hromadnou formou informace, které budou sloužit dalšímu rozvoji a zlepšování Databáze - uživatelský dotazník verze 2019 je tady!


Vyplnění dotazníku by vám nemělo zabrat více jak 5 minut vašeho času. Zajímají nás názory opravdu všech uživatelů - ať už je pro vás Databáze videoherním domovem, který navštěvujete denně, nebo na ní zavítáte jen u specifické příležitosti (před nákupem hry nebo třeba jen po jejím dohrání), chceme od vás vědět, co by vám zpříjemnilo čas na ní strávený a co podle vás aktuálně moc dobře nefunguje.

Dotazník můžete vyplnit zcela anonymně, nicméně pro ty, kteří se rozhodnou svou přezdívku uvést, jsme si nachystali malou motivaci. Po ukončení sbírání odpovědí, které nastane přesně za týden - 21. října, vylosujeme jednoho respondenta, který obdrží hru dle vlastního výběru v hodnotě do €50 (ať už fyzickou edici nebo na nějaké digitální distribuci).

Díky všem za vyplnění a těšíme se na výsledky!
Poděkování patří také Kwokymu, který pomohl s přípravou dotazníku.

Memphis

Diskuze ke článku

< >
Díky všem za odpovědi, celkem jich dorazilo 278, s celou řadou zajímavých podnětů!

Random.org vylosoval náhodné číslo výherce (187), kterým se stal uživatel Tainaru, gratulujeme! Na zvolené hře se dohodneme DH poštou.
Ještě mě napadlo jestli by bylo možné přidat do vyhledávání her dva filtry podle data:
1. Kdy jsem hru ohodnotil.
2. Kdy byla hra přidána na DH.

oba údaje jsou vidět při otevření profilu hry
Hlavně ty veřejné štítky neberte jako samozřejmost a pište je tam na prvním místě, ať pak z průzkumu nevyjde, že je priorita něco jiného a nezazdí se to :d A ku příležitosti nové DH meme :D
@Laurona (15.10.2019 19:57): Já mám pocit že se tu o tom už mluvilo, že aktuální žánry na DH jsou zastaralé a nedostatečné a odpověď tuším byla taková, že se to nějak zredukuje a nahradí tagy. Ale k tomu ti asi řekne víc Memphis.
Teď jsem si vzpomněla, co jsem zapomněla v dotazníku zmínit. Jak má každý v profilu diagram - preference žánrů, bylo by fajn, kdyby šel přímo v tom diagramu každý žánr zvlášť rozkliknout a pod ním by vyběhly konkrétní hry( včetně hodnocení daného uživatele), ze kterých se diagram skládá. Kdybych se chtěla třeba nechat od někoho inspirovat hrou z konkrétního žánru, docela by mi tato možnost zobrazení pomohla :)
to jsem zvědav, jestli tam budete mít spokojenějšího uživatele, než jsem já, se vším spokojen, nic mu nechybí, nikdo mu nevadí :-)
taky mi to trvalo víc než 5 min vzhledem k vypisování, ale i tak děkuju za dotazník. jsem rád, že se zajímáte. Kwokyho jsem zmínil jako člověka podporující DH.
Poděkování patří také Kwokymu, který pomohl s přípravou dotazníku, za opomenutí se omlouvám (doplněno do článku)!