Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH Masters 2020 - 5. turnaj

Míče, auta, raketové motory... Poslední letošní turnaj DH Masters se odehraje v rychlém tempu.


Poslední turnaj DH Masters v roce 2020 je před námi. Po čtyřech offline turnajích si dáme jeden online nářez.

O co se bude hrát?

Pro pět nejlepších jsou připravené ceny v podobě kreditu na nákup her na Steamu ve výši 30, 20, 15, 10 a 5 euro.

Další organizační informace (letos zjednodušené) najdete v Pravidlech DH Masters 2020.
Zúčastnit se může každý registrovaný uživatel Databáze-her.cz.


Hra pro pátý turnaj

Hra pro pátý turnaj DH Masters 2020 je známý fotbal s auty Rocket League.Hra je ke stažení zdarma přes Epic games store.

Budeme hrát pětiminutové zápasy 1v1 na hřišti "Utopia Coliseum".

Turnaj proběhne o víkendu 28. - 29. 11. 2020 podle klasického schématu - v sobotu základní skupiny, v neděli play-off. Turnaj budu tradičně streamovat, takže vždy založím herní místnost a připojíte se na mě. Pokud mi pošlete screenshoty nebo replaye z odehraných zápasů, budu rád (nejsou povinné).

Do turnaje se zaregistrujete tak, že mi nejpozději 27. 11. 2020 23:59 napíšete soukromou zprávu zde na Databázi her.

Pro připojení na server bude potřeba jméno a heslo, které účastníkům včas pošlu.
Postup pro připojení: Play - Custom games - Private match - Join private matchV případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat přes DH poštu.

Za dva týdny to rozjedem! :)

Kwoky

Chcete, aby byl na DH blogu uveřejněn i váš článek? Pošlete nám ho na e-mail clanky@databaze-her.cz.


Diskuze ke článku

< >
Tak jsem si zkusil dát pár zápasů proti botům a takový dřevo jako já, to abyste pohledali. Gól jsem dal jeden (resp. dva, ale jeden byl vlastní)... :D
@Steve (18.11.2020 16:48): Databáze ti je vděčná za nové uživatele :)
Uvidím podle počtu účastníků. S největší pravděpodobností postoupí do playoff 16 hráčů, což je něco přes 30 zápasů. To by bylo na dva vítězné hrozně dlouhé, takže bych dal na dva vítězné jen finále a zbytek by se hrál na jeden vítězný zápas.
@watchOut (16.11.2020 22:20): Podobnych postu jako je tento existuje vicero, vsechny informace samozrejme dementovany Epicem/Tencentem (napriklad jako "beta nove funkce", ktera samozrejme nikdy nevysla). Tady je napriklad seznam dalsich zajimavosti, neco z toho jsou relativne hlouposti, ale napriklad tento clanek na Wall Street Journal je k zamysleni. Kdyby nemel v Epicu velky podil Tencent (nebo jina cinska firma), asi by to vetsina lidi tolik neresila.
@watchOut (16.11.2020 22:20): Částečně moje averze k praktikám firmy jako takové a částečně bojkot jakýchkoliv dalších launcherů, kterých už takhle používám víc než dost (aktivně Steam a Battle.net, občas GOG a Origin, výjimečně Wargaming). Větší smysl v tom nehledej, to je jen můj osobní boj... :-)
@Karasman (13.11.2020 22:51): Můžeš mi prosím rozšířit obzory? Proč Epic nesmí do kompa? Já se tuhle kvůli Civ 6 zaregistroval, ale ze zadání odpadního mailu a unikátního hesla jsem špatné spaní neměl a nemám. Uniká mi něco?
A měl bych si dát pozor i na hry na Unreal enginu?
Budete nějak rozdělovat lidi podle ranku nebo něčeho? Nebo to bude prostě random 1v1?
@Karasman (14.11.2020 21:52): je to fakt jen tohle jedno potvrzení. Taky mě úplně nepotěšilo, ale na hraní to nemá vliv. Budu asi figurovat někde ve statistikách účtů Epicu, ale s tím se naučím žít, Epic nemám a mít nebudu. Rozhodnutí je na tobě.
Experimentálně ověřeno. Když založím s Epic účtem hru, je možné se na mě připojit i ze Steam verze. Stačí dát Join private match a vyplnit jméno a heslo.

Děkuji rikuhahlovi za test. Prý je to velmi jednoduché.

Kdybyste to připojování chtěl někdo vyzkoušet, napište mi na Steam a založím hru.
Na Steamu :-). Ne ne, Epic mi nesmí do kompa ani s Google accountem. To samý platí pro Udontplay, Rockstar a podobný hnoje. Už takhle toho mam až moc.
Hraju s kámošem, který to má na epicu a já na steamu. Můžou se zapojit tedy hráči i ze steamu?
Tak toto by som si dal. Kedysi som to hrával, ale už len výnimočne a ani to mi moc nejde. :D
Musím poprosiť ženu, aby ma pustila. :D
Tak tohle mě úplně minulo, nikdy jsem nehrál, neznám. Ale zkusím, snad nebudu úplně lehká kořist :).
Týjo, to jsem nečekal takovou pecku :) Mám už něco nahráno za ty roky, ale už dlouho jsem na to nesáhnul, a ani předtím jsem nebyl žádnej MVP, ale těším se každopádně hodně. Ať žije fotbal s autama ;)

Edit: Vono to je vlastně na Epicu sakra :( No, ale kvůli tobě si ho založím teda (a pak se zbavim) ;)