Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
A nepatri pod EA studia jako Bioware? Zas bych tak nehejtoval, jestli by bez EA zadny Bioware ani nebyl ...
@KRoman47 (29.10.2014 17:42): No Crusader: No Remose se mi zdá ještě docela fajn, asi jediný kousek, který mě docela lákal (ty svoje Battlefieldy si můžou strčit někam;)). Ale je to opravdu slabá útěcha za to, co dělají jinde...
@Isair (28.10.2014 19:10): No je o to více srandovní, že někteří ti boxeři byli už v předchozím díle, ale teď jsou zvlášť po nějakých 2,5 USD.
Jako já už vše od EA maximálně bojkotuji, teď jsem udělal párkrát výjimku s nějakou slevou (FIFA 13, také maximální odrb, plovina online funkcí vypnutá) a toto že bylo použité za nějaké dvě stovky. Po tomto ode mě zase na pár let EA neuvidí ani kačku, opět mě maximálně nasrali.

No ty jejich zdarma kraviny a staré braky na Origin jsou k smíchu, nevím, co s tím sledují, že si dělají srandu z lidí dalším způsobem asi. =)
Opět se mi potvrdilo, jaká bunch of faggots EA jsou zač.
Mám koupený Fight Night Round 4 na PS3 a vypadá to spíše jako demo, polovina boxerů se dokupuje zvlášť ve hře, to stejné platí o herních modech, které v menu sice jsou, ale zamknuté. Což člověk ale zjistí, až když je chce použít, takže ve výsledku hra disponuje pouze režimy Legacy a rychlé zápasy, to se opravdu povedlo.

Tak vyvstává otázka, jak to, že si taková banda buzíků může toto dovolovat a lidi jim to stále žerou? Člověk dá za novinku tam 1500 Kč a dostane blbou demoverzi s tím, že za zbytek aby vypláznul další tisícovku.
@Isair (02.04.2014 21:32): Chápu tvé rozhořčení, ale tak zároveň chápu dobré důvody Activision, adventury jsou fakt celkem hráči opomíjeny a není moc ani divu, většinou je to totiž jen ukecané rpg, kde člověk běhá z místa na místo, ale nic nezabijí.

Tak se koukni na Indie scénu, tam je celkem dost adventur, který by mohli uspokojit tvé nároky.
@mazar1234 (25.03.2014 08:28): Jo, nejvíce mě Activision nasrali tím, že nechtějí povolit remake pátého dílu (a že by si nějaký remake do pěkné ručně kreslené grafiky zasloužil) či případně pokračování Quest for Glory série, na který se prý Corey s Lori už mnohokrát dotazovali... nakonec tedy rozjeli ten svůj Kickstarter s Hero-U. A takových zabitých značek je... zlatá EA snad.
Proč tady není možnost hodnotit "vývojářská" studia? Rád bych udělil první nulu :-).
@Sinister (26.11.2013 15:01): Mně je zase blbý si hru jen tak stáhnout a nepodpořit autory. Ale to thle jinak nejde. Koupil jsem si Dragon Age Ultimate Edition, která mi slibovala všechno v jednom. Ne stahování z nějakýho serveru. A ještě navíc musí mít člověk aktuální hru nainstalovanou a spuštěnou! To všechno by se dalo ještě přežít, kdyby to alespoň fungovalo, ale ono to nefunguje A to mě sere! A ne, nebudu volat na žádnou podporu nebo psát e-mail! Tohle prostě jinak nejde, než stáhnout! A s koncepcí DLC mě taky nasrali. Celkem dobrej nápad a oni ho takhle zkurvěj tím, že chtěj jen odírat hráče o peníze a vydávat nekompletní hry!
@Malignus (20.11.2013 18:05): Crackni Origins a DLCčka si samozřejmě stáhni přes torrent v jednom velkém balíku, kde jsou úplně všechna. Copak někdo ještě řeší EA jinak?
Pod tvůj příspěvek se mimochodem v plném rozsahu podepisuju :)
Omlouvám se, ale někom to už musím napsat: Origin je jedna z nejzkurvenějších a nejzasranějších služeb, co znám!!! Registrovat se nemůžu, protože už registrovanej jsem, ale přihlásit se k účtu taky nemůžu, protože e-mail nebo heslo neexistuje! Sedím nad tím už hodinu jak kretén! A to si chci jen aktivovat DLC k DAO na BWSN! Už si od nich nic originálního nekoupím, radši budu stahovat odjinud!
http://www.eurogamer.cz/articles/tema-vize-novych-ea-na-pristich-12-mesicu
Jako na jednu stranu to chápu na jednu stranu to nechapu..ovce kupují dál.. Rok od roku stejne hry akorat s cislovkou na vic .. Snad za 20-30 let si nase mladsi generace uvedomi, ze tudy cesta nevede.. A temhle velikanum preju krach.. Firma je ziskova fakt ? Nepovidejte..Kdyz vezmu kolik musi mit zisk z tech her a to jsou hry proste ala CoD..

Jo divim si nedivim se..Kdyby vydala aspon novou hru a ne to same dokola ...
@Sinister (03.05.2013 11:20): Co se toho openworld vs vyprávění příběhu týče, řekl bych, že Obsidian to v New Vegas zvládl velice dobře. Uvidíme, jak se s tím popasuje Zaklínač 3, který se vlastně potýká s tím samým problémem; první dvě hry vyloženě příběhové, třetí má na ně navazovat, přestože půjde o sandbox.

Bioware určitě nebudou dělat přesnou kopii Skyrimu z hlediska konceptu. Osobně si myslím, že udělají několik opravdu rozlehlých lokací, které se ti budou v průběhu hraní odemykat. Zajistí si tím kontrolu nad koherentním příběhem a zároveň dají hráčům dostatečnou možnost k průzkumu. Old Republic + první Baldur's Gate fungují na dost podobném principu. Prostě takový mix.

Řekl bych, že EA v tomto trochu přeceňuješ, já myslím, že oni nevědí, která bije. Netuší slabiny a přednosti Bioware. BW je jejich vlajkové studio na poli RPG (viz BW jako label pro všechna RPG ze stáje EA - doktoři pod sebou měli před odchodem celou divizi), evidetně v ně hodně věří, a proto doufají, že když jim nasypou hodně peněz a dají dostatek času, vyleze jim kasovní trhák. Viz Old Republic, nejdražší hra všech dob a to svěřená do rukou studiu, které MMO nevidělo ani z vlaku (ano, byla tam nějaká posila z Mythicu,ale i tak)... Prostě si myslím, že kravaťáci do tajů vývoje/charakteristických prvků RPG subžánrů nevidí.
@eremita (02.05.2013 19:17): Nemyslím, že je dobrý nápad zadat Bioware open world. Oni, když se podíváš na jejich předchozí hry, s takovým formátem hry nikdy nepracovali a nacpat jim monster rozpočet na hodně nejistým základu - to EA zkrátka neudělá. Žádný investor by to neudělal.
Bioware vždycky pracovali s prostředím, které mohli kontrolovat a ovládat podle toho, jak jim notičky seděly.
Na příkladu Skyrimu je vidět, jak je těžké odvyprávět kvalitní story, když hráč může jít, kam si zamane. Ostatně, proto jsem Skyrim nikdy nedohrál - prvně v historii TES série jsem shledal oba řekněme hlavní příběhy (válka + draci) zajímavými, ale zcela nevhodnými pro takovou hru. Naopak, když si vezmeš že příběh Skyrimu nabízí podobné kulisy (občanská válka, draci atd.) jako Dragon Age, člověk se neubrání přání, aby někdo vzal scénář a různorodost Skyrimu a šoupl ho do formy Dragon Age.
@Sinister (30.04.2013 12:45): Jednička je poctivý RPGéčko, ale je to klišé a sázka na jistotu (filosofie držení se při zemi...). A to nejen z hlediska příběhu, ale i designu, mechanik... Furt je ale IMHO mnohem lepší než základní NWN2. Vlastně teprve po nedávném znovuzahrání NWN2 (na MoB se chystám, snad nejsou výborné vzpomínky zkresleny nostalgií, a spraví mi chuť) jsem zjistil, jak moc je DAO oproti totálně memastnému/neslanému NWN2 nadprůměrné. DA2 mám osobně raději (přestože v mnoha ohledech je bez diskuzí zpackané), jelikož jde o velmi odvážný a zajímavý experiment s vybroušenějším, dynamičtějším, a přesto taktičtějším soubjovým systémem. Co se týče trojky, jsem optimista, jelikož v EA si IMO uvědomili, o kolik chechtáků by přišli, kdyby značku DA zazdili, pročež se rozhodli zariskovat a dali BW více času a štědřejší rozpočet - DA3 bude ve vývoji přes tři roky, což je oproti 11 měsícům u dvojky hodně viditelný rozdíl. Také jsou si určitě vědomi toho, že prodeje Skyrimu jsou k 15 milionům kopií, což je v rámci RPG žánru ultimátní úspěch. IMHO je napadlo, že právě DA by mohlo být jejich Skyrimem... No a co je k tomu potřeba? IMO přišli za BW, nacpali jim spoustu peněz a řekli, že chtějí rozmáchlej openworld s tunou obsahu. A tak si v BW si mnou ruce, že mají svou autonomii zpět (oni jí měli vždy z hlediska vývoje, EA jim do ničeho nekecali, ale je známo že na DA2 a ME3 dali BW málo času i peněz) a v EA doufají, že podojej půlku světa... Nikdo nemá zájem na tom, aby tohle dopadlo špatně a nikomu to není jedno. Ať tak či onak, my jako hráči z toho můžeme vyjít jedině dobře.
@FildasCZ (30.04.2013 11:14): Tak oni to plánovali po vzoru trendu z Mass Effectu jako trilogii. Jenže trilogie je poměrně vážně narušená pověstí druhého dílu. Uvidíme. Fanouškem série zatím nejsem, jednička mi nechutnala, na dvojku se velmi brzy chystám. Už je připravena na disku. Dohraju Awakening a jdu na to.
@FildasCZ (26.04.2013 18:31): Neboj se nic. S nástupem nových konzolí začne EA reformovat. Nechá vyrazit půlky studií, sjednotí, odřízne, rozcupuje, sešije. A ze periodu konzolí vyhodí deset nových značek. A šest tisíc kopií kopií. To je byznys model EA.
@Sinister (13.04.2013 13:00): Souhlas. Oni ve F2P vidí možnost, jak vydělat více než při klasickém "Buy to play", pročež mikrotransakce budou do her rvát totálně zhovadilým způsobem. Kravaťák hru nemilosrdně rozseká tak, že plnohodnotné hraní AAA titulu vyjde na 100 dolarů a má hotovo... Už vidím, jak budeš cálovat i za možnost přepnutí z chůze do běhu... Naprosto neberou v potaz "lidský" faktor (minimálně dosud nebrali), který je však pro úspěch F2P modelu naprosto zásadní; nechápou, že valná většina hráčů bude ochotně pouštět peněžence žilou pouze v případě, mají-li ze hry plnohodnotný pocit, resp. nepřipadá jim, že se na nich nějaká svině pokouší vyloudit i poslední fusekle.
@eremita (13.04.2013 00:35): To, co s tím vymysleli, když jsem o nich naposledy četl, bude hodně hnusnej kopanec do žaludku pro ně samotný. Už jen z logiky věci bude následovat neuvěřitelně velkej propad zisků. To je nevyhnutelný. Nevím, kdo to vymyslel.
Oni v honbě za maximalizací zisku jsou schopný riskovat i bankrot. Senzační vlastnost u firmy, která zaměstnává kdovíkolik tisíc lidí...
@eremita (12.04.2013 18:04): Rozdíl je v tom, že ti ostatní jsou zločinci.
Ale EA do toho cpe zbytečně spoutu peněz ať za propagaci, DRM, DLC, Origin a různé kraviny, tak musí ždímat z hračů ještě vic a když je to málo, tak udělají ještě dražší kampaň a doufají. že jim hráči dají (za dnes už některé jejich podprůměrné hry) zase mnohem víc...
Nejhorší na tom je, že většinou jim to ti tzv. hráči dají!!! viz FildasCZ a jeho přirovnání s "jídlem"
@eremita (12.04.2013 18:04): Vis, co pac EA se k tomu vyjadruje, ze..Ale nejaka ropna spolecnost a banky apd,,ty maj lidi na haku ;)..
Jinak plne souhlasim..
To je jako nadavat na nase obchodaky albert,penny tesco, ze prodavaj proslé hnusné drahé jidlo ..
Lidi si to stejne koupi vidi slevu a hups je to v kosiku..Takze na ea lidi nadavaj, ale stejne si to koupí.
Nejperverznější na tom je, že EA bojovalo o "titul" s ropnými společnosti stojícími za ekologickými katastrofami, s pojišťovnami, které jsou kvůli vyčůraným sviňárnám zodpovědné za smrt spousty lidí apod. V porovnání s těmi je EA se svými mikrotransakcemi neškodná firmička. Nerdy holt více tankují hry než umírání lidí a zvířat... Ta cena je tudíž spíš než ostudou pro EA ukázkou ignorantství a puberťácké hysterie...

Ne na jednom webu, ale jak je videt, ty temata jsou docela nepresna jednalo se o "Consumerist worst company" .. Takže spíš ; hodnocení chování k zákazníkům..

I když je to jen malej detail :D .. Ono je to celkem podobny a jedno jestli je to; EA, Ubisoft a nebo blizzard activision ..