@StriderCZ (17.07.2015 20:21): Ještě horší je to z pozice diváka si myslim, máš sledovat chytače, který můžou rozhodnout zápas, nebo koukat na zápas, kterej může v mžiku dopadnout úplně naopak? :) Jako nejschůdnejší se mi jeví "sestřih" ze zápasu, kterej sleduje to postatný ze hry i ty chytače, jako to bylo ostatně ve filmu. Každopádně pro týmy i diváky je to fakt schizofrenní sport :)
Tak, tak, myslel jsem to obecně. Vem si to, kdyby hra fungovala v reálu, tak se může stát, že by ses snažil jako blbec, vedl by jsi o deset gólů, ale ve finále by jeden skrček kdesi v zadu chytil zlatonku, a celá hra by šla do háje. Prostě zlatonka je strašný cheat.

@StriderCZ (17.07.2015 15:32): Vzhledem k obtížnosti se ale o těch 16 gólů více docílit dá. Jestli to ale myslíš obecně, tak je to určitě hodně bodů. O tom to ale je, musíš se soustředit na zlatonku. Jinak by Nebelvír nic nevyhrál :)
Jen k pravidlům - jde vidět, že Rowlingová sportu moc nerozumí, protože 150 bodů za zlatonku je příliš velký bonus....toto pravidlo v podstatě likviduje vyváženost hry.