@Richmond (13.07.2017 20:42): no je to takovej predchudce fps , muzez hrat z pohledu 1ps nebo 3ps a takticky to je v tom ze na mape zadavas clenum tzmu trasu a rozkazy a muzes je zadavat i pomoci takovejch tech posunku rukou primo pri hre , skus a uvidis, nahodil sem dva odkayzy na online co jdou hrat primo v prohlizeci
v ty dobe za to stala, dneska uz je to prekonany v podstate v e vsem ale thdy nic jinyho ani nebylo a je FPS o roky driv nez vznikl wolfenstein 3d, ale je docela adrenalin snazit se chytit jazyka tak abys ho nezabil - musis ho postrelit , pak prestane zdrhat a muzes mu nasadit pouta , jinak vcelku ruznorody mise a dovis se taky neco o namu
@mrazikcomp (17.03.2017 02:25): A stojí tedy hra za to? Tenkrát se to ke mně dostalo, ale spíš jsem se v tom motal, než že bych to hrál pořádně. Od té doby jsem si říkal, že bych to chtěl někdy zkusit, ale vždy jsem to nějak odsunul. Ani na gogu to sakra není.