Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

Titan Quest

 • PC 75
Diablo bylo svého času samozřejmě nejlepší,ale toho ho skoro přeskočilo, neomezený opasek, kde nemusíte doplnovat flašky do opasku, také nemusíte zjištovat, jestli máte rozbité brnění, jestli si ho nemusíte jít opravit, tady ne. Jdete někam daleko od portálu, nemáte town portal, tady jednoduše zmáčknete L a udělá se vám portál, aniž byste si nějaký kupovali. Titan Quest se dá hrát daleko déle než diablo, vetší lokality... Je tady taky spousty nepřátel, skoro v každé lokaci jsou jiné příšerky. Dobré je také označení na mapě, třeba vidíte, že už budete u pportálu... Mě se také líbilo, že si objevíte fontánu a u ní se pak objevíte a nemusíte jít od portálu z města až sem jako v Diablu.

Pro: Grafika, prostředí, více zbraní

Proti: nic

+1 +11 −10

Bulánci

 • PC 75
Pořád se k nim vracím, když hrajete sigl tak to není nic moc, ale jakmile hrajete s přáteli je to celkem srada, ani nezábírá moc místa, takže i proto je to dobré.

Pro: Zprácování zbraní, multiplayer

Proti: Malý počet map

-5 +4 −9

Horké léto, aneb Majer v akci

 • PC 90
Tak tahle hra je bezpochyby na prvním místě českých adventur, které jsem kdy hrála. Hlavní postava Honza Majer mluvená Zdenkěm Izrem je mluvená skutečně dobře, hodně jsem se u této hry nasmála. Místo, kde se ocitne se svou rodinkou na dovolené je dobře zpracované, ale nevím kde na to teda vzali. Honzík si trošku přispí a mezitím mu rodiče unesou domorodci, je jasné že je musí zachránit, ale de to ztuha páč to není nějakej super agent, ale jen flákač, kterej jen jí, pije pivo, a spí. Dohrát se to dá několikrát, hra je pořád zábavná.

Pro: zábava, mluva, sranda

Proti: nic

+9 +13 −4

Spore

 • PC 85
Nejvíce se mi líbilo vytváření postav, ale chtělo by to víc možností. Buněčná fáze je opravdu nudná, zajímavé jsou i druhy příšerek, které potkáte, ale jak už bylo řečeno nejlepší je civilizační fáze, vytvořit si vlastní obydlí a zpřátelit si kmeny pomocí nstrojů, příšerky co vám kradou jídlo, prostě nejlepší. Pro děti je to opravdu super.
+5

Prehistorik 2

 • PC 80
Oddechová a vtipná plošinovka, která jen tak neomrzí. Sympatický neadrtálec v hlavní roli, který mlátí do draků, ptáků a podobně je super, ale na mezerník je to trochu náročné. Druhý díl se mi také líbil díky větším lokacím a jejich barevnosti.
+17 +18 −1

Disciples II: Dark Prophecy

 • PC 90
Tahové strategie jsou u mě na druhém místě, takže mě hra hned nadchla. Také mě překvapilo jak do sebe jednotlivé úkoly zapadají. Grafika také dobrá, nechybí ani nečekané zvraty, třeba už to máte podle vás skoro hotové, ale najednou přijde někdo silný a vy musíte ludovat. Tvrdý boje a to že nad někým, kdo už m 10 level můžete vyhrt i s nováčky.
+7

Wizardry 8

 • PC 100
Moje první hra ze série Wizardů, a hned mě uchvátila, dobré zbraně, v žádné jiné hře/sérii se mi skloubení fantasy a sci-fi nelíbilo tolik, jako právě zde. Na výběr je opravdu veliké množství ras a povolání, ze kterých se dá skupina vytvořit, takže i o tohle je hra lepší. Boje se odehrávají v klasickém kolovém stylu, a tak je na všechno dost času. Celé herní prostředí je vyvedeno v krásném 3D enginu, postavy se pohybují a útočí zcela plynule a efekty kouzel, zejména ohnivá koule, magické střely a psionický výbuch vypadají vážně nádherně a ani dnes by se za sebe nemusely stydět. Hra mě hodně zaujala a těším se až získm další hru z téhle série.
+23 +31 −8

Diablo II: Lord of Destruction

 • PC 100
Datadisk mě uchvátil, nové zbraně, nové příšery, dvě nové postavy a pátý akt prostě super. Nejraději hraju za druida a tak to zůstalo i když přibyli ty dvě nové postavy. V počítači ji mám pořád a dohrála jsem ji už několikrát. Ned se nic dodat no prostě Diablo.
-4 +7 −11

Warcraft II: Tides of Darkness

 • PC 100
Moje skoro první hra a patří až doteď k mým nejoblíbenějším, dá se hrát dlouho,než budete znát všechny kampaně :-D Grafika si také zaslouží vděk, stejně jako vylepšení oproti jedničce(možnost označit více jednotek...)Také mě zaujala mluvu orků nebo skřetů, nebo co to je...

Pro: Nové možnosti

Proti: Nic

+4 +8 −4

Death Rally

 • PC 100
U mě je také na místě v těch nejlepších závodových hrách, které jsem kdy hrála, ale trochu mě mrzí ta krátkost. Jak už tu bylo řečeno dá se to dohrát za hodku, dvě,tím u mě hra trochu klesla, překvapilo mě také, že se z auta, které sotva jede, div se nerozpadne :-D opravou dokáže udělat skoro Ferrari.Také už jsem ji hrála mnohokrát,ale zatím neomrzela.Na grafiku si také stěžovat nemohu i na mém starém počítači to šlape dobře.
+13

Divine Divinity

 • PC 100
Hra mě bavila,protože je tam něco z Diabla,Falloutu,ale vždy je tam jen část,žádnou RPG určitě nekopíruje.Také mě zaujalo,že ne jako v Diablu,tady máte třeba bojovníka a ten může mít kouzla mága,nebo naopak.Právě kombinace Akce a spousty úkolů se mi tak libila, ještě přidejte příběh, volnost po okolí a je tu RPG. Podle mě je to slušné RPG,možná by jen chtělo trochu zapracovat na grafice. Už jsem byla skoro u konce,druhý den přijdu a save nikde :-( tak začínám od znova,takže jsem hru ještě nedohrála,ale doufám,že někdy jo,že už se mi netratí save :-(

Pro: Příběh,akce a úkoly,vylepšování postavy

Proti: Grafika,dlouhé pobíhání než najdu teleport.

+8 +13 −5

Czech Soccer Manager 2002 FE

 • PC 85
Managery mě nikdy moc nebavily, protože se v nich musí nastavovat několi pro vás možná nepotřebných,ale pro vítěžství potřebných věcí.Ale k CSM se vracím pořd nejmín jednou ročně.Na zábavě ještě přidali scénáře(spadnout do 2.ligy s Realem Madrid a jiné)
+7 +9 −2

Bubliny

 • PC 85
Většinou když nemám co dělat tak se do toho pustim a baví mě překonávat staré rekordy,na zabití času je to dobrý.