Vůbec nic jsem od pokračování "Wolfa". Jsem tak nějak ve čtvrtině a zatím super!
me zase prisel smesne lehkej ... asi minutova zalezitost - predpokladam, ze mluvite o te fazi dole pod tou platformou kdyz sundate tu vzducholod ..

hral jsem teda ale jen na tu druhou nejtezsi obtiznost ... ne na Uber
@Gordon (19.06.2022 22:12):
Jo, já jel taky tak. Já jsem si tak nějak myslel, že stačí vyházet a vystřílet všechny granáty a maximálně ho ještě trefit naplno tím paprskometem ... 30 minutes and 7+deaths later .. ale nakonec jsem ve vítězném pokusu ho pižlal druhým modem odstřelovačky tak minutu jsem běhal s 20 procenty. Potom si člověk dává sakra pozor aby ho oheň neštrejhnul, jsem k němu přistupoval snad půl minuty abych náhodou nezhynul....uplně jsem čekal, že se zase zvedne a budu nahranej:D

Jako největší zrada a past mi přišla ta platforma, kde byly náboje a lékárničky... prostě vábnička... jako kdyby to byla tam střílel dvakrát tak intenzivně, to byla vždy smrt...
Dohráno. No vy se mi budete smát, ale pro mě byl závěrečnej boss velká výzva.
[neexistující příspěvek]: Urážku od někoho kdo používá "xD" bohužel nejde brát vážně.
@ntz (08.06.2021 09:12): to je kamen urazu a achilova pata ID enginu, ze neumi spravne pracovat s framerate za 60 fps, at uz tato hra, Rage, Dishonored 2... musis pouzivat utility tretich stran aby hra aspon nezvysovala rychost primo umerne s narustajicim framerate. V lepsim pripade to odneses stutteringem, artefakty a glitchy. Jako v dobe kdy 144hz monitor je dnes standart me to prijde jako pravek. S Gamebryem/Creation si muzou podat ruce. NAstesti je vetsina her v Unreal enginu
tato hra ma snad nejhorsi optimalizaci co sem hral... no jo opet ID tech engine a opet za 5... mam tady problem s klavesnici a stutteringem, nevite co to muze zpusobovat? Mys je krasne plynula, ale pohyb pres klavesnici zpusobuje mikrozaskuby a absolutne nevim cim to muze byt, zkousel sem vse mozne co radili na netu ale nic nepomaha, je to stejny problem jako tady: www.steamcommunity.com/app/201810/discussions/0/540742667394642188/
ja se to naopak snazil locknout na 58 FPS protoze jsem mel artefakty pri vic nez 60 FPS s 60 Hz monitorem
@danny21 (komentář): haha

1) pises na konci dobry za 85% ale dal jsi 80%
2) AI nacku zas tak skvela neni ... proste pribehnou a nechaj se odprasknout .. jsou jako lumici ..
Mam 2 problemy s touto hrou ktere spolu souvisi...

1. Je nejaky zpusob jak odemcit zamek na FPS? Zkousel sem Id5tweaker, ale bez uspechu, problem je ze me Radeon software nedetekuje hru tudiz nevim kolik FPS mam, nicmene at zadam v te utilite jakoukoli hodnotu,tak to jde porad stejne (poznam to podle toho ze frekvence monitoru skrz VRR skace porad kolem 120-140.) Mozna jen tu utilitu neumim pouzivat, sou tam nejake prikazy a nevim jestli je nemam zadat az ve hre, ale jak kdyz zadnou konzoli ve hre nejde zobrazit? (dival sem se do nastaveni klaves a nic)

2. Nefunguje mi Radeon software behem hry, absolutne ji nedetekuje coz se mi stava jen pokud mam rezim zmeny meritka jiny nez fullscreen, jenze tady mam fullscreen a at mackam behem hry ctrl+R jak chcu nejde to. Kdyz se prepnu do windows a jdu do Radeon softwaru rucne, tak ta hra tam proste neni vubec zobrazena. Respektive, hru tam mam pridanou rucne, ale behem hrani neni zobrazena jako aktivni tak abych mohl napr pozorovat kolik FPS mam.
Jako tahle hra je fakt nuda a bojim se na to napsat komentar, kterej chci dat do vyzvy :D rip
ještě jednou se omlouvám, měl jsme blbou náladu a spletl jsem si dvě hry, ale přínos vidím v tom, že New Order má lepší hodnocení než New Colossus tak ho třeba zkusím :-)
a teď se velmi omluvám jsem debil!!!!/ a trochu nalitej :-))) tohle mělo být u Wolfenstein II: The New Colossus
@Fritol (01.12.2020 21:17): Jo to byla blbost , ty děti, trochu jsem ujel. Blbá nálada. No já jsem hrál Wolfenstein 3D na PC 286 když to byla novinka, takže jsme skoro ten důchodce, a upřímně, tam emulátor Wolfenstein 3D z roku 1992 byla v Nex Oder asi nejzábavnější část.
@Jirka_Mustang (01.12.2020 21:04): Já tě docela chápu. Taky té hře nemůžu nic moc přímo vytknout, ale šíleně mě to nebavilo. Kdybych to byl schopný dohrát, tak tomu nedám ani těch 50%. Já teda hrál hodně nudných fps, které jsem i dorazil, ale tohle fakt ne. Přitom zde špatně hodnocené Youngblood mi přišlo celkem ok. :D

A jsem rád, žes z toho komentu smazal tu zbytečnost o dětech. Zrovna Wolf má imo základnu fanoušků převážně mezi dospělými, možná i důchodci. :)
@Gordon (01.12.2020 20:05): Ok, respektuji Tvůj názor, samotného mě pěkně sere jak je ta hra špatná, jelikož jsem se těšil na zábavnou akci. Jsem pře vstupem do Empire state building a prostě mě to nebaví, i když se snažím tomu dávat znovu a znovu šanci. Dej mi nějaký impuls: třeba: "do té doby než se dostaneš do empire state building je ta hra nuda ale pak se to rozjede", ale pokud je to pořád stejné, tak tahle blbost pro mě ztrácí cenu. Děkuj za Tvé postřehly.
@g68 (10.03.2020 07:27): ten final fight ma dve casti

v prvni casti proste musis znicit tu vzducholod a bosse muzes ignorovat
ve druha casti za nim skocis dolu a rozstrilis ho na padrt - ted jsem zkousel ze sejvu, je to dost lehke ..

moje strategie byla:

1) dat mu plnou davku takoveho toho akumulacniho laseru (jedna plna rana se zamerenim - max sila)
2) hodit mu ten pulzni granat aby mu to vybylo stit
3.1) pak do nej staci vysypat (mit dve najednou) ty laserove pusky
3.2) nebo do nej nahazet par granatu z podvesneho granatometu na normalni utocne pusce

zkousel jsem i UBER obtiznost - tenhle boss no problem
Nakonec to bylo jednoduché, stačily 3 plné dávky laseru. Ani mě při dobíjení nijak neobtěžoval. Oproti Wolfensteinovi z r. 2009, kde každý boss byl tak těžký, že jsem to málem nedohrál, tady jsem to dal napoprvé.
@g68 (09.03.2020 14:28): jo, tohle byl docela nepříjemný souboj... mám pocit, že jsem zvolil strategii, vždy běžet na druhý konec od něj, co nejvíc toho do něj nasolit a zase na druhý konec... prostě před ním pořád tak nějak zdrhat... asi to není to, co jsi chtěl slyšet, ale nakonec to taky fungovalo
Kvůli mé nechuti bojovat s finálními bossy se vždycky snažím najít nějakou třeba i časové náročnou ale bezpečnou strategii. V závěrečné bitvě s Deathshead mechem se mi podařilo stoupnout za sloup tak, že mě nepronásleduje a občas mírně vykoukne jeho brnění zpoza sloupu. To mi umožňuje ho pomalu osekávat nedobíjeným laserem. Po zásahu se naštve a spustí palbu do sloupu a jen velmi málo střel projde na mě a většinou bez ztráty zdraví. Přesto po 30 minutách ostřelování jsem to vzdal. Zdá se že se to míjí účinkem. Podle videí je důležitý přímý útok na kabinu, takže smůla. Nezkoušel jste to někdo podobně ?
@Gordon (13.02.2020 20:10): Ani já ne, ale co si tak vzpomínám, podobná scéna je hned v úvodní misi, kdy má Blazkowicz naskočit do helikoptéry. Není mi známo, jestli se tam naskakovalo nějak výjimečně, ale možná mezerník + E, nebo tak nějak?
@Coldplaz (20.10.2019 17:04): no, uvidíme, Old Blood ještě mám koupené, rozhodně dám, pak se asi vrhnu na staré kousky a pak zkusím ještě předposlední New Colossus, ale tu novinku asi dávat nebudu :-)
ježiš, to je prča tahle hra, takhle nějak si představuji, když chci u hraní úplně vypnout a jen si to mastit skrz nekonečné řady nácků... super :-)
@Komiksumec (komentář): Ten otevřený konec bych bral jako kritiku, kdybys to hrál v době vydání nebo psal koment v době vydání. Teď když je venku Colossus, tak bych to bral právě jako plus, že se můžeš vrhnout na pokračování, které přímo navazuje a je podle mě i lepší a filmovější.
@Komiksumec (komentář): ten tvuj rant s grafikou nechapu ... nepodelil by ses prosim o nejakej screenshot nebo tak neco ? me naopak prisla grafika naprosto v pohode a optimalizovana (a to jsem to hral na ultra na notasu s 1050)
nechapu .. s mym i7 a 1050kou mam v new order in old blood naprosto smootho 50FPS+ porad a vsude s max settings na 1920x1080

naopak jsem mel problem, ze jsem musel mit extra softare, kterej locknul max FPS na 59, pac wolf delal na mem 60Hz displayi artefakty kdyz prekracoval 60FPS
@Gordon (05.10.2018 13:26): S NO som problém nemal, až s Old Blood, tam to sekalo a doskakovanie textúr bolo očividné, Našiel som na to nejaké rady na nete, no nič z toho mi nepomohlo, tak som to dohral s tým, ale nebolo to nič príjemné na pozeranie.