...takže mají spoustu času na vyrobení nějaké pěkné single WoD hry.
hoši, jsem zpět a potřebuju jak jinak než poradit: nejde mi to na XP P4 2,1Ghz 512RAM SP2/3, odkazuje to na "neodesílat informace o ba bla...." ten systém je dokonce nově přeinstalovaný, ve score automatice to detekuje nízké hw nároky pro procesor (doporučená konfigurace x konf vašeho PC). má někdo tuto zkušenost? popovídat o lesbách a bisexuálech na foru si mužeme později, aktuálně jsem jejich velkým příznivcem.
tak zaprvý nejsem debil, abych potřeboval radit jak hodnotit hry, sice jsem se od vánoc dostal jen do santa moniky, ale dal jsem sto, protože při hraní prožívám ty intenzivní pocity o kterých píšeš v manuálu a skoro pravidelně mám ztý upírky erekci (podle toho, kdy se vrátím z hospody), takže bych to rád na celou obrazovku a tvoje ctěná rada mi moc nepomomhla, ale dík za snahu, seš hodnej. takže ještě znovu - kolik to má rozlišení max? 7.9 to automaticky vyřeší, jo, nebo u toho mám provýst ještě nějakej obřad? (na stahování mám limit, takže si hlídám FUB)
bugy tam podle mě vubec nemám a obtížnost řeším tak, že zkušenost nerozděluju do schopností, ale jen sbírám. jinak je to ale špičkové RPG a soundtrek mám dlouho staženej na kazetě, takže ze mě nedělejte debila, kterej to nezná. cau.
Já bych řekl že se snaží dostát svému nicku a střízlivej sem nepíše.
@vodkasesemtexem (12.02.2014 04:58): Vzhledem k tomu, že v současnosti je aktuální verze Unofficial Patche (tedy de facto modu, nikoli patche) asi 8.8, tak to vypadá, že hra nebude odbugovaná nikdy. Ostatně hra je venku už deset let a neustále vycházejí 'patche' - to snad mluví za vše, ne? Odpověď nicméně je, že tam bude bugů výrazně méně - ale taky pozor na to, že to upravuje celou řadu věcí, které mají přímý vliv na gameplay (obtížnosti zámků, výskyty a výzbroj některých nepřátel atd. - projdi si readme).
Tohle by mělo vyřešit tvůj problém s rozlišením - opět, projdi si readme, jak na to.

A prosím tě - přečti si po sobě, co píšeš. Poněvadž píšeš jako prase. Prve jsem se ptal, jestli to byl dotaz, jelikož to zkrátka není v záplavě chaoticky poskládaných slov vůbec poznat. Spíš to vypadá jako těsnopis z deníků hráče.
Mimochodem, tys dal hře 100% hodnocení - hrál jsi ji? Protože, jak píšeš, mi přijde, že jsi na začátku a zatím se ji snažíš jen uspokojivě rozběhnout.
@Sinister (11.02.2014 18:54): a dovedeš na ně odpovědět? umí to víc jak 1024? roztáhne se mi obrazovka po 7. 9 pathci nebo to jde i bez něj? je ta plná ze score už odbugovaná verze nebo ne, protože já lecos zkousnu... jo, a je to hrozně vybledlý!
ta hra má jenom debilní rozlišení 1024? 7.9ka mi to roztáhne na full screen? patch se instaluje automaticky tam kam má, předpokládám, protože žádný změny s 6.4 neregistruju. puvodní verze je ze Score.
Ale však mě to nevadí :D Vampire se mi líbí o to víc díky tomu, jen jsem konstatoval že mi ta angličtina přišla těžká- ale jako zápor jsem to nebral.. je taková vybroušená :)
@SilentWolf (05.11.2013 21:32): No sice som odohral len nejakych 20 minut ale zatial mi to prislo OK a nejake prilisne sialenosti som nezaznamenal - ovsem moze to prist samozrejme neskor.

BTW- lenze Pitt hovoril cigansky a nie anglicky :-).
Vidíš, jak si při příjemné činnosti (hraní hry) rozvíjíš slovní zásobu!
No ale prostě taková ta aristokratická mluva :D hned v prvních větách slovíčko adhere, které jsem ani jednou v životě neviděl, přičemž je to snad to samé jako follow, se slangem moc problém nemám, to si člověk dokáže domyslet, hůř se to poslouchá ale v titulkách pohodka- ale prostě LaCroix neustále testoval mou slovní zásobu.. I Beckett- u něj jsem se zas naučil co znamená "Per se" ale to je zas latina, prostě ale jde o to že je Vampire jazykově dost vybroušené :) .. s ničím jiným jsem v životě neměl problém, ať už se jedná o House a ty jeho odborné termíny, nebo Suits a .. právnické termíny- s Vampire jsem vždy zápolil, a nedejbože hrát za Malkaviana. Ale už jsem to zvládl, je to lepší a lepší. Jen prostě říkám že pokud člověk neumí moc anglicky bude mít problém, protože to není lehká angličina.

Ale pravda, na Pitta v Podfucku to nemá.. :D
@Bogey (04.11.2013 17:57): Problém je že Steam překopírovává hry podle svýho když máš zapnutý automatic updating. To se týká jak češtiny tak neoficiálního patche, obojí když zjistí že jsou neoriginální soubory tak překopíruje znovu na svou verzi. Jde jenom o to co jsem slyšel, na Steamu nejsem a mám DVD verzi. Zkus zaexperimentovat v tomhle směru, nainstaluj normálně VTM, vypníi/zamez updatování a zkus aplikovat češtinu a spustit. Myslím že čeština má už v sobě neofiko patch 3něco zabudovanej, a hra je tak už prakticky bug free, dohrál jsem 3x.
Ta angličtina je popravdě docela hardcore, já rozumím většině filmům a seriálům, ale když otevře hubu La Croix, mám problém se chytat..
Tak to je škoda. Hru jsem si koupil na steamu, jak byla teď ve slevě a angličtinu neovládám na takové úrovni, abych si Bloodlines naplno užil. Zkoušel jsem češtinu dělanou na patch 3.5, ale ta asi na steam verzi nefunguje.
To asi ne, ty patche přidávají nový obsah myslím a prostě nikdy se to nedoporučovalo..
@Phoenix (01.11.2013 16:27): To hej, ale u hry z 2004? To uz sa operovalo s gigabajtami, byt to nebol standard ale high-end.
Trebars Half-life mi nesiel spustit (povodna verzia) lebo mi tvrdil ze mam len 6MB RAM a potrebuje min. 16MB... alebo Herose of MM 2 pri instalacii ze mam 340MB volneho miesta namiesto 340GB a podobne ale to su podstatne starsie hry.
No tak Vanilla Steam verzia sa mi odmietla spustit s dementnou hlaskou ze mam prej "menej ako 15MB pamate" ???? WTF???? 6GB RAM, 2GB VRAM.... retardo......

Nasledovalo stiahnutie unofficial patch 8.8..... hra uz krasne ide.
Tak jsem se rozhodl také zkusit ten poslední unoficiální patch - a opravdu teď mi hra jede v pohodě i na W Vista, předtím jsem hrál hru jen na starých PCs s W XP a s oficiálni patchem 1.2 ( bez něj se hra nedala dohrát - protože při načítání jedné lokace pořád padala ).
Také si to zase rozehraji za moji oblíbenou Malkavianku.
Nemáte někdo odkaz na nějaký fungující patch? Mám úplně zmrvenou grafiku..
@John Mirra (28.09.2013 14:56): To je pravda, ale třeba mě by poznali, příliš bych se nezměnil. Někdy to budu muset za noťáky odehrát, jejich hra je neskutečně odlišná. Nicméně asi by i jejich "nepoznání" mělo za následek ztrátu maškarády...