@M.a.t.t. (18.04.2014 12:18): jj
není to sice totální odpad, ale sláva taky ne. Spíš taková zajímavost...prostě jednohubka. Některé atmosférické pasáže jsou koukatelné, pár dost trapných míst, ale milovník Bloodlines (WoD) to s nadšením sjede
@Zero (18.04.2014 11:59): Na vašom mieste by som od toho veľa neočakával, špeciálne z dnešného pohľadu je to zjednodušená telenovela, ktorá naviac dosť porušuje pravidlá tohoto sveta. Nie je to síce tragédia, ale svet World of Darkness by si zaslúžil ďaleko prepracovanejší seriál.
@SilentWolf (17.04.2014 17:18): ahoj, tak si pod tím představ třeba Jeníčka a Mařenku, Červenou Karkulku, vodníka česílko atd. nic jiného totiž tahle hra s takovým tématem není, než mnou zmiňované epické fantasy kousky.

@Sadako (17.04.2014 16:25): lol to je pro děti, nebo pro postižené ? A nebo neéé to snad nééé! XD

Jako upřímě řečeno kdo na takovou akci může jít? Co si o tom člověku pomyslet? Rozhodně nic pěkného.

@SilentWolf (17.04.2014 17:28): +1
s tím seriálem jste to mohli někdo dát do zajímavostí...už to natěšeně sosám
Pousmát se nad smyslem života některých jedinců a neřešit to.. :D co jiného. Lepší než kdyby čmárali graffiti, nebo ničili ploty.
Tomu komentáři zase předcházely hodnocení dvou minion účtu (Lord of Baners a Elfka). Co s tím dělat netuším. Resp. ani nevím, zda je to potřeba. U hodnocení má beztak smysl se orientovat jen podle přátel a oblíbených uživatelů.
Tech her ze sveta WOD je vic:

1) V:TM - Redemption
2) Werewolf: The Apocalypse ( vlkodlaci z WOD, nedokonceno, na Youtube cutsceny)
3) V:TM - Bloodlines
4) Hunter: The Reckoning (lovci nadprirozenych bytosti ze sveta WOD - nekolik titulu na X-Box, Playstation 2 a GameCube)
5) MMORPG, ktere, jak tu kdosi pred par dny rekl, bylo pozastaveno. Fnuk.

Jinak ten serial je taky celkem smutna zalezitost - videl jsem vsechny dily (je jich jen par, tusim sest nebo osm), princ LA je dost charismaticky a cele to vpodstate stoji na nem a primogenech klanu Toreador a Nosferatu. Klanu je tam snad jen pet, Sabbat tusim ani neexistuje, je to zjednodusene co se disciplin tyce. Melo vzniknout pokracovani, ale herec hrajici toho prince se zabil na motorce. Nicmene ted jsem videl nejaky dokument z nataceni, toci nejaky navazujici TV film.

Vazne bych si pral nejakou herni adaptaci se vsemi priserami stareho WOD sveta - nejen upiry, ale i vlkodlaky, magy, demony, prizraky, vily, mumie...
Chtěl bych rozvést ten pojem dětinské klišé, a co si pod tím v této hře mám představit. Když to píše člověk který dal dragon age 100%. Ale zas na druhou stranu ten asi nebyl tak dětinský, protože už v prvním traileru hrál Marilyn Manson.. -.-
@Jabba (17.04.2014 15:14): Nejde o to že by někdo pošpinil hru. Tvůj komentář je prostě nicneříkající sračka a hotovo. Pokud bych hru neznal a chtěl si přečíst komentáře tak se z toho tvého nedozvím vůbec nic. Co takhle zhodnotit hratelnost, questy, technické zpracování, vypíchnout bugy nebo tak podobně? Kdyby to alespoň bylo vtipné tak to beru, ale bohužel není.
a je to tady zase, někdo vám pošpinil hru a vám z toho pukla srdíčka a opět začíná nesmyslný kolotoč obviňování. Přestávám vás fakt chápat.
Je vlastně nějaký konkrétní důvod, proč už se konvice a jeho účty se všemi alter egy nemažou? Člověk nemusí být zrovna detektiv.
Stále nevidím noc o hře. Třeba nějaká analýza, čím to bylo, že tě hra nebavila, aby se s tím komentem třeba i někdo mohl stotožnit :P A ta jediná konkrétní věc co jsi napsal - zrovna technické zpracování má VTMR mizerné, hra byla od vydání "proslavená" tím, kolik bugů a nedodělků obsahovala :-)

(Ano, vím co je trollbait, ale ctěmě presumpci neviny i na internetu :P)
Když jsem tedy pak zkusil tuto hru, byla to pro mě velká nuda a nevábná sračžba a upřímně řečeno bych za tohle autorům s chutí natrhl příkazovou řádku a nasral na klávesnici!!!

Nemůžu této hře upírat dobré technické zpracování a vy všichni co rádi toto dětinské klišé na upírské téma neváhejte a zkuste si to a vůbec neberte v potaz moje žvatlání a hodnocení. Protože já jsem se u toho vážně nebavil. 0 %

HRA MĚ NEBAVILA 0% < Což je podle mě naprosto dostačující kritérium, proč tomu narvat nulu. ;-)
Co je to ta ččkp podivnost, o který se tu furt mluví? To je grupa všech konviceho účtů + Fildase nebo něco podobnýho?

Koment samozřejmě snůška sraček jako ostatní konviceho výplody.
[neexistující komentář]: Tenhle komentář je vrchol trapnosti. To snad můžou ocenit jedině členové skupiny ččkp..
[neexistující komentář]: O hře jsem se nedozvěděl nic a ani jsem nebyl schopen odtušit na základě čeho jsi takto hodnotil, takže mi poněkud uniká smysl tvého počinu. Já si cením věcných komentářů s určitou vypovídající hodnotou. Pokus o originalitu beru jako bod k dobru, ale ta sama o sobě nestačí - proto mínus.
@Krahujec (16.04.2014 18:28): Já to pořád nejsem s to dokoukat.
Že si u klanů poněkud upravili disciplíny a je to očividně extrémně levné, to je mi celkem šumák, ale troška netuším, proč jsou tam upíři tak emo - ne že by furt brečeli, ale děsně dření city.
Celý WoD je nějak zakletý :D ....... o hru z WoD se pokoušelo již třetí studio (zvlášt když člověk zváží, že zahodili 7 let práce). žádný studio u tohoto světa dlouho nevydrží (pokud dřív nezanikne :D ).
@Tyrael (16.04.2014 08:37): Tak tak... kdyby... na druhou stranu Troika odešla v momentě, kdy se přestaly dělat pořádný hry, takže možná i oni by byli na dnešní trh krátcí a museli se, jak píše Paul, smířit s nějakou kickstarter kampaní.
@Sadako (15.04.2014 21:45): No tak možná kdyby Troika Games nezkrachovala, takmohlo vzniknout více dílů a celkově tuto sérii proslavit.
Druhá věc solidní hra je pro White Wolf výbornou reklamou. Například Já jsem měl nějaký povědomí o WoD, ale víc jsem ho začal poznávat až po bloodlinenu.

Zdravý rozum velí, udělejte už sakra někdo, nějakou novou hru, z WoD
Ony nejsou Twilight hry? To pominuli takovou příležitost k vydělání dalších peněz? "Staň se i ty Bellou a užeň svého Edwarda", nebo tak něco. Fanynky by si urvaly rodidla a solily jak zjednané.

Jinak taktéž nerozumím, že WoD her je tak málo (a filmy žádné a seriál jeden) - imho je to velice atraktivní setting. Na druhou stranu, nevím, kolik si White Wolf říká za licenci...
@Zero (15.04.2014 17:48): Když se objevily první tři díly Underworldu, tak jsem čekal, že se objeví hra na motivy těchto filmů. Což se bohužl nestalo, no aspoŇ ,mě to nakoplo v hledání bloodlines.

Na to jaký má toto téma potenciál a je celkově úspěšné, je až s podivem, že na poli Pc her je téměř nedotčeno.

Na druhou stranu lepší nic, než aby se objevila hra s nějakou Sparkling bitch
Ani to nemusí dělat nějaké velké a známé studio, hlavně aby to bylo kvalitní. Ale rozhodně by to nějakou další kvalitní upírskou hru chtělo. Bloodlines je sice super, ale po té spoustě dohrání to člověka trochu omrzí, už to není ono.
Jo, kéž by CCP dali licenci Obsidianu a Double Bearu aby se spojili a uklohnili sequel k Bloodlines. To bych klidně i kickstartnul nějakou to stodolarovkou.
@Walome (15.04.2014 16:27): To je fakt, upírsko-vlkodlačí tématika coby hlavních postav hry, se moc nevyskytuje.
A těch pár, tedy výjma Vampire Masquerade, za moc nestojí.

Tím spíš je zarážející, že World of darkness, který nabízí spoustu možností (ať už hratelný druh - upír, vlkodlak, lovec, changeling......., nebo bohatou historií, pravidla), nikdo neuchopí a něco z něho nevytvoří. Přece stačí vymyslet trochu solidní příběh a do tohoto světa ho vložit. TRoika Games tak vytvořili nezapomenutelnou hru.
@Walome (15.04.2014 15:32): Smutná realita.....ale někde v hloubi duše stále doufám, že se ještě do WoD podívám a to v jiné hře než je Redemption a Bloodlines. Přece je WoD dost kvalitní materiál, aby na něj někdo udělal hru (zvlášt když uvážím na jaký věci se dnes hry dělají).