Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Wolf Among Us - Episode 2: Smoke & Mirrors

04.02.2014
05.02.2014
06.02.2014
02.06.2014
04.11.2014
kompatibilní
78
178 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Druhá epizoda z plánovaných pěti od studia Telltale Games na motivy komiksu "Fables", v ČR pod názvem "Mýty", přímo navazuje na dění z prvního dílu hry. Tedy po krutých tragických událostech, jež otřásly samotnými základy života pohádkových obyvatel Fabletownu a šerifa Bigbyho Wolfa, zlého vlka s lidskou podobou, hlavní a ústřední postavou této thrillerové adventurní série.

Neznámý nájemný vrah je nadále prvním hybatelem děje, s identitou nadále obestřenou rouškou tajemství, podobně jako jeho záměry a plány. Okolnosti celého případu jsou velmi znepokojující, nelze předvídat další zabijákův krok, čin či příští možnou vrahovu oběť. I přes několik vodítek nalezených v epizodě Faith stále tápeme, nicméně máme alespoň předběžný list podezřelých, mezi nimiž nechybí ani Faithin kuplíř. Rovněž nám neušlo, že do této souvislosti také zapadají starosta Ichabod Crane - Sněhurčin šéf, Myslivec - Faithin zákazník, dvojčata Tweedledum a Tweedledee i Kráska a Zvíře, v jejichž vztahu to skřípe. Peripetie vyšetřování nás taktéž zavedou do podivných společenství lidí, např. do strip klubu Pudding & Pie. Též narazíme na nové postavy: Jacka (z pohádky Jack a fazolový stonek) i Malou mořskou vílu.

Vývojáři z Telltale Games znovu vsadili na neutuchající akci, zachovávající si všechny silné vlastnosti z epizody předcházející, s malými vylepšeními, v níž nás nenechají vydechnout ani na vteřinu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Je to lépe napsané, je to lépe sestřihané, má to výraznější atmosféru a propracovanějšího hrdinu než Walking Dead. Tato druhá epizodka je opět extrémně krátká. Spád děje se dost zpomalil, ale rozhodně neztratil na zajímavosti. Téměř jistě si myslím, že si páni scénáristé nechávají to nejlepší zatím schované v rukávu....tedy myslím a doufám. Každopádně se na další útržek z pětidílné skládanky těším a doufám, že to pro Bigbyho dopadne lépe než pro Leeho. Proč? Protože je to frajer? Jistě. A je to silný kuřák a ti přeci ve filmech neumírají....jaká to ironie.
+12
  • PC 85
Prípad sa začína trošku rozmotávať ale aj zamotávať úplne iným smerom. V tejto epizóde dostanete väčšiu voľnosť a viac možnosti na rozhodovanie. Rozhodnutia tu už ukazujú svoju hodnotu hlavne keď sa snažíte pravdu z druhých vymlátiť potom ostatné rozprávkové postavy sa k vám správajú úplne ináč. Taktiež je tu viac akcie a príbeh ja napísaný pútavo ale trochu tomu chýba spád a nejaká tá rýchlosť. Hrateľnosť je rovnaká ako u prvého dielu. Uvidíme aké zvraty nás čakajú nie tak moc rozprávkovom živote vo Fable Town.

Pro: Pútavosť, Hrateľnosť

Proti: Chýba tomu trochu svižnosť

+7