Hral som normal edíciu - prešiel, potom 2 normal - prešiel, musel som zdvihnúť ...
Toto je k*rva RPG!
@Borghal (03.06.2012 23:24): Tam som ja utekááál ako sme sa dohodli. :D
Ad chlastačka: To je skvelá pasáž ja mám tiež čosi v sebe a to s tou polštinou je to lepšie ako v CZ, rozhovory sú rozsiahlejšie, ale to je aj inde v hre,

Takže zistil som, že Zoltán je o 12.00 u Vivaldiho, cca 20.00 v krčme. Saves mám už sa teším, ako ho budem sledovať, kde ten pičusek drichme. Trochu mi to pokazilo zážitok bo som myslel, že to stihnem v noci. Chlastačku som vybavil cca 13.30, je 15.00 a idem k alchemákovi drichmať. PS: Hovorím o hernom čase, a o tej polnoci som to vzdal.
@sxg (03.06.2012 22:52): Jestli se nepletu, tak není problém se vyspat do rána a hledat ho znova. Spoiler otevři na vlastní nebezpečí, může ti trochu pokazit zážitek ze hry všechny questy, ač se tváří, že mají časové omezení, ho ve skutečnosti nemají - mohou se vázat ke konkrétnímu času (např. noc), ale můžeš je splnit kdykoli bez ohledu na konkrétní den - tzn. Shani pořádá chlastačku DNES, ale bude ji mít i zítra, pozítří, popozítří atd.
JJ, cez deň nie je problém, ale je noc, a ten škrčok niekde spí /cez deň si vie zdriemnuť u Vivaldiho/ v noci má as niekde svoj dom. no čo idem spať a a nechám to na ďalší deň. :/
PS: Idem pozrieť k jame, ale čo by tam robil v noci? Štal na obete moru? :D
PS2: Tak tam bol iba Fledder.
U Shani sa ide chlastať, je as 00.30 a Zoltán nie je ani u Vivaldiho a ani v krčme, neviete, kde zoženiem toho skrčka? /v noci/
@Say (01.06.2012 16:18): Já znám hráček dost, s jednou už jsem skoro čtyři roky ve vztahu, a všechny jsou to hezké a fajn holky...
Jsi si jistý, že to není tebou a tvým pohledem na svět? ;)
Definice trosky?
Hmm třeba podobně vidí hráčky nás hráče.
@Sinister (01.06.2012 15:36): To určitě ne. Ani bych neřekl, že hráčky her=ošklivý holky, jak si většina lidí myslí. Moje mamka třeba dohrála Mafii (i když závody jsem jí musel zajet), Vice City, Soldier of Fortune a pár adventur k tomu.
A o všech těch hrách s nostalgií tvrdí "to byla hezká hra". To, že tam zabíjíš lidi, neva :)

A moje holka má ráda fantasy, takže občas si něco zahraje, ale ne moc. Ale třeba jsem jí koupil Fable a to se jí líbilo.
Vždycky jsem myslel, že hráči ženského pohlaví je ve skutečnosti reklamní trik. Něco jako Tera Patrick v reklamách na Saints Row 2 nebo tak.
Tak jsem zvědav na Zaklínače - hru. Po knížkách (Krev elfů 2x, čtyři následující romány 1x) a dvou povídkách (2 první povídkové sbírky jsem ještě nečetl, v knihovně je mají, ale zatím půjčené), filmu a seriálu je to docela zajímavý postup... ségřinu kopii jsem už registroval na jejím GOGu;)
@Say (31.05.2012 18:30): Tak super, proč nakonec ne. Když si vzpomenu na aprílovou recenzi Albionu 2 ve Score, tak růst vlasů, úprava, jizvení atd. se mi zamlouvalo.
A než se spokojit s 'módními' výtvory lidí, co tráví život v kancelářích, to raději všechno sám.
Kromě toho bych možná začal hrát i některý online hry. No, spíš ne. Ale mohl bych, protože by moje postava konečně nevypadala jako čtyři miliony jiných...
@Say (31.05.2012 17:20): Děláš si z toho srandu, ale když už teda u RPG her tvůrci tak zdůrazňují (a mně to nevadí - spíš naopak) personalizaci charakteru, ocenil bych, aby moje vypiplaná princeznička třeba v DA:O nemusela chodit s mopem, případně ozdobným mopem na hlavě.