@Say (31.05.2012 13:34): Jak to myslíš, že je nejde sledovat? Jakože ta ikonka vpravo? Já stejně na diskuse chodím podle nových příspěvků na hlavní stránce. Netušil jsem, že to sledování někdo užívá...
@Say (31.05.2012 13:16): Tak hlavně by to chtělo nějaká sub-témata. Podobně jako v běžných fórech. Každopádně diskuse připravovaných projektů u profilu vývojáře to alespoň trochu vyváží.
Proto by měla být mezi diskuzními tématy sekce "Všeobecně o hrách", kde by se mimo připravované projekty řešily i konzole např.
Tady je i záznam z konference.
Se slzou v oku vzpomínám, když nebyly webmagazíny a herní časopisy musely vyzkoumat detaily a napsat delší článek. Aneb co je to ten 'Cyberpunk 2020' si budu zase muset zjišťovat sám.
Mimochodem, nechtěl by někdo z pokročilejších uživatelů udělat hře profil? Podobně jako jsou na čsfd profily připravovaných filmů? Ať není Zaklínač celý zaspamovaný...
@MickTheMage (30.05.2012 20:19): Záleží na tom, co očekáváš. Když se jejich očekávání splní, nebo ještě o něco předčí, tak to bude jen dobré. CoD možná snáší zlatá vejce, ale jako hráč se bez takových her obejdu.

Když je jejich práce baví, přináší jim uspokojivé zisky, co víc si přát? Vydělávat miliardy dolarů nemusí být "end game" každého vývojářského studia .-)
Politika a přístup CD Projektu je přímo vzorový. Neznám snad jiné studio, které by za 1, dělalo dobré hry, za 2, bylo zásadně proti DRM, za 3, tolik si dávali záležet na distribuci a za 4, takhle si hýčkali hráče. A dobro dobrem se vždy oplatí.
1.7 milionu je hodně solidní. Jednička prodala dodneška přes dva miliony. Dvojka se bude prodávat ještě roky. Např. Dark Souls prodalo na PS3/X360 jen 1.2 milionu, a taky to byl finanční úspěch.Navíc je vidět že to jsou fakt hráči, a ten CEO Marcin přímo řekl, že veškerý zisky reinvestujou do firmy, najímaj víc lidí.
Mrzí mě, že mě také neovládá nadšení, protože cyberpunk jde úplně mimo mě. Ale chválím změnu žánru, fantasáren je všude až až.
1,7 milionu kopii je dost nebo málo? Nějak se v těch číslech neorientuji. Vyplatilo se jim být vůči zákazníkům vzorem pro všechna herní studia?

Hehe, Cyberpunk... Bodkin bude měnit trenky.
Hehéj! Nedávno se zrovna řešilo, jak jde všechno do prdele a CD Projekt se rozhodl, že nám ty názory trochu napraví! Hooray!
toz kurna, co oznamili? V praci se na ustream nedostanu a zadnej herni web co je tu pristupnej zivej prepis nedela.
Jo, tohle bude pecička. CD Projekt RED chtějí být očividně další Black Isle :-)
Pořád nevím o čem je řeč. Já s tím nikdy problém neměl a mám to projité 2x.