Garret: S AA nebo bez? V tomhle rozlišení by to mělo být patrné jen zlehka, vyjma větších monitorů.

I když možná to je fakt bug a AA nefunguje správně (tyhle "artefakty" nápadně připomínají místy rozkostičkování při zmenšování jpg).
Tak jsem dohrál Enhanced Ed. v polštině a pustím se do dvojky, hurááá..
Dunemaster: Jestli hraješ v takhle malém rozlišení, tak to "rozkostičkování" je normální věc. Tedy bez zapnutého AA.
Ta cutscéna vypadala tak, že Geralt je už probuzen a může slyšet, co Triss do zrcadla říká. A nedovedu si představit, jaký kastrát člověk musí být, aby s ní po tomhle co nejrychleji nezametl. Dokonce jsem jí nepomáhal ani s těmi senzory rozmístěnými po městě, ale hra mě k tomu dřív nebo později donutila. Shani jsem si vybral Triss natruc. :D
Bodkin: ...a dělá sekretářku zdejšímu starostovi, pořád se někam teleportuje a umí metat mega-fajrbóly. Ne, to ani ne=) Já nevím, proč máš pořád pocit, že Triss Geralta využívá. Tos slyšel jednu větu v úvodu jejich vztahu a hned je z ní manipulátorka, která k tomu využívá všechny své přednosti? Kdybys k ní fakt přičichl, tak zjistíš, že není taková, jak si pořád myslíš a Geralt ji umí slušně zkrotit=) A sám sebe taky=D
Tvá přítelkyně je otravná megera, přítulná jen když se jí to hodí a dohlíží nad tebou kvůli rozkazu její nadřízené?
Pokud nainstalujes rozsirenou edici hry a nasledne na ni patch 1.5cz, vsechny nainstalovane jazykove balicky ti zustanou. Nemusis se bat.

Karas: A proto jsem naprosto nenavidel Yennefer z knih. Ta byla jeste o dva levely horsi.:D
Mám hru ve verzi 1.4 a můžu si libovolně vybírat mezi českým, anglickým a polským dabingem. Teď chci opatchovat na 1.5 kvůli tomu nemožnýmu blur bugu, ale co mám vlastně nainstalovat? Když stáhnu CZ patch, apk můžu už polštinu odepsat???
Některé klíčkové postavy si nezaslouží dostat se do pokračování.

Zdravím fňuknu Berengara.
Bodkin: Taky bych to udělal, nebýt zvědavosti, jestli bych o nějakou klíčovou postavu nepřišel v pokračování.
To je to nejhorší :) Ale jako klobouk dolů před hrou, která v dnešní době někoho ponouká k tomu dělat "správná" rozhodnutí - Když jsem se v bažinách rozhodoval, zda vlítnout s vojákama na Veverky nebo naopak, vyhýbal jsem se rozhodnutí jak dlouho to šlo... nakonec se objevila třetí možnost,ale bylo to jen tak tak :)
hraju Witchera podruhé a stejně dělám stejná rozhodnutí jako při prvním hraní. prostě svědomí je svědomí... :-)
Jo tak brnění jsem myslim nenašel.

Say: to já se dozvěděl až někdy včera, že jdou importovat sejvy - jinak jo, to chápu, to mě nenapadlo. Taky se to příště chystám dohrát neutrálně (já se držel až do poslední chvíle, ale nakonec jsem selhal a udělal z Geralta rasistu :) ale na mou obranu bych rád řekl, že to bylo skoro omylem )
Díky - i Sayovi. Já už po pravdě nevím, koho jsem ošustil, ale kdo ví jestli jsem skončil vůbec s jednou z nich:-O.
Máte prosím někdo save kde jste hráli neutrálně a vybrali si Shani před Triss (ty nejlepší věci jako zbraň od toho rybočlověka nebo tu Havraní zbroj, která se dá složit někdy ke konci předpokládám, že určitě máte:))?

Potřeboval bych sejv do dvojky, můj původní shořel v útrobách bratrova starého kompu.
Say: to zní dobře. Mám dotaz: co Tě vedlo podruhé dohrát hru neutrálně a nezkusit něco jiného - třeba postavit se proti jiným rasám je docela zajímavé. Já se chystám na druhé hraní a na jinou možnost.
předpokládám, že oba pánové Spectre Oil zkoušeli jako první, jinak by to s tím modem asi moc daleko nedotáhli ;-)
Say: Já to dohrál s módem na nejtěžší dvakrát, ale toho ducha jsem taky nedal, ale mě se to ani nějak nechtělo potom zkoušet.
Dohráno podruhé na nejtěžší obtížnost s Full Combat Rebalance (také na nejvyšší obtížnost). Zkoušeli jste to taky někdo? Protože jediný, kterého jsem nebyl schopen dostat, tak byl na konci ten duch. Asi 20x jsem to zkoušel, životy mu prostě ne a ne dolů=/ Doufám, že se to v pokračování nějak extra neprojeví... I když... Ne, zkusím to ještě. Já bych pak nespal.
Marty: Slovanská syrovost světa, no já chcípnu! :D

Tak se nauč hrát s oddálenou kamerou, vždyť je to i snazší.
Začal jsem hrát, jsem nyní ve Wyzimě - příběh skvělý a hezky navazuje. Slovanská syrovost světa, lidí v něm a i jazyku (české titulky).

Jenže je tam jedna věc, co mě dost štve. Jediná kamere ve které mi to jde hrát je ta přes rameno. Jenže když běžím, ona se třese. Dost rychle, párkrát do sekundy. Takhle se nedá na krajinu kolem vůbec dívat. Hezký pokus o realističnost, ale nevyšel - jen mě z toho bolí hlava. A když jsem od velebného asi popáté běžel do hostince, chtěl jsem za běhu aspoň obdivovat krajinu, abych se nenudil.

Nejhorší je, že to nejde vypnout. Žádný mod na vypnutí jsem nenašel :-/ dost mi to kazí zážitek.

Jinak je hra dobrá.
Bodkin: K tomu se Flash taky vyjádřil... Je to problém enginu, s tím moc nenadělá.
Je to svižnější a lepší. Škoda jen, že nevylepšili i samotné souboje. Pořád se tam stává až příliš často, že Geralt prostě čumí, pak se teprve rozběhne a začne sekat. Nebo nezačne. A tady je to mnohem smrtonosnější než normálně.
Bodkin: Musíš si vybrat. Buď Flash nebo FCR. Doporučím samozřejmě to druhé.
na začátku druhé kapitoly mi ze 2000 peněz zbylo 500. to mi zkonfiskovali v rámci sebrání věcí z inventáře, nebo to mám bug?
To si piš, že jsem :) (pokud už nebudu na DH nijak reagovat, byl jsem zasažen bleskem)