@strejdafido (20.08.2018 17:22):
GOG galaxy používám i jsem nedávno na něm strávil 300 hodin se třetím zaklínačem, vše v cajku. Někdy se mi stane, že přes klienta nejde nějaká hra spustit a tak ji spustím ručně. Asi bych to zkusil.

Určitě si ověř jestli máš správný email. Chodí ti upozornění na věci ve slevě z wishlistu, vyúčtování a podobně? Jinak ten ověřovací kód je vyžadován obvykle, když se zaloguješ z jiného počítače.

Projdi si jestli ti nepřišel do spamu nebo nemáš nějak jinak zprávy od gog blokovaný. Mělo by jít o předmět "Two-step authentication" od no-reply@email.gog.com.

Vypadá to, že v nastavení gogu LOGIN AND SECURITY si můžeš i two step security zrušit nebo změnit email, ale nemám zkušenost

Tak jsem stáhl nový ovladač, hra je prý optimalizovaná a stejně je ta obrovská loď v přístavu složená z jehlanů a není prakticky vidět nic od paluby nahoru :-(
Nevíte někdo, co s tím přihlášením do GOGu? Snad by pomohlo to ověření souborů...
@SilentWolf (20.08.2018 16:23): Jojojojo, to je ono, takhle se to rozsype, ne všechno, ale někdy není vidět obrovský dům atd, je to špatné.. Nevíš, jak stáhnu nový ovladač? Mám GeForce GTX 1060 a ovladač vertzi 388.13
Nějak nemůžu přijít na to, jak ho aktualizovat :-(
Potřeboval bych poradit od nějakého odborníka, který hru pouští přes GOG klienta. Po delší době jsem hru spustil a zjistil jsem, že se mi občas dělají takové špice v grafice, nevím k čemu to přirovnat, teba vývěsky, studny a nějaké velké lodě jsou složeny z jehlanů šedé barvy. Chtěl jsem ověřit soubory hry, jak už jsem kdysi jednou udělal, ale mám tu problém - klient mě nechce přihlásit, jelikož nemám nějaký kód. Ten ovšem v mailu nemám a když dám "resend security code" tak se taky nic neudělá, nic mi na mail nepřijde. Nevíte někdo co s tím, prosím??
Nebo si mám založit nový účet? A jak na něj dostanu toho zaklínače, abych ho mohl zkusit opravit?
@Jab (09.08.2018 19:28): Zrovna jsem přišel z Mission Impossible Fallout, což byl první film kde měl Cavill charisma a bavil mě. Ale Geralt prostě musí z Anson Mountovatět :)
V otázce Yen x Triss jsem měl jasno už před vydáním hry. Taky určitě půjdu do Yen, až to konečně někdy rozehraju. Je to ale primárně kvůli znalosti knižních předloh.
Yen určitě ne.....Triss na tom není v knihách o moc líp....ale spíš si ji zvolím než yen....

jinak nechápu, proč po jedničce odstřihli Shani....ideální postava to, že se objevím v srdcích z kamene nestačí.....mělá být plnohodnotnou romancí
@Red (15.07.2018 19:35): Já. Mít možnost poslat Y. do háje při prvním setkání, hned to udělám (bohužel to nejde). Jedna z postav, na kterou jsem byl vyloženě alergický. Nejvíc mě "pobavil" ten teleport v Kaer Morhen - alespoň jsem díky tomu získal pár dnů na prozkoumání okolí, protože záchrana její "dcery" pro ni očividně až tak důležitá nebyla.

Ale je fakt, že jsem ji neměl rád už v knihách, takže CDPR je v tomhle řekl bych věrný předloze.
Mně byla Triss otravná už jen tím, jak v jedničce a dvojce přejala charakterové rysy Yen. Ale je fakt, že ji ve trojce notně vylepšili. Nicméně Yen je pro Geralta jasná preference. Přece mu nenechám mrznout zadek v Koviru. :)
Chodil tady vůbec někdo s Triss? Kdo měl srdce dělat úkol s džinem a odmítnout Yennefer? :)
@Jab (13.07.2018 20:32): Tak ještě je možné, že je tu vliv YT - nevím, jestli existují nějaké doporučené metody pro zachycení a upload (ShadowPlay může mít taky mouchy). Nebo naopak jestli používáš G-Sync, tak je (hádám) třeba možné, že hra je plynulá, ale natočené video už ne (nikdy jsem nezkoušel).
@7c (13.07.2018 20:16): Hmm... Máš asi recht. Malinko tam nějaké neplynulosti problesknou. Ale kdybys na to neupozornil, tak to ani nevidím. :)

Je možné, že můj hardware narážel na limity, kdy jsem zároveň hrál ve 4K (resp. QHD a do UHD přes DSR) a nahrával. Imho to trhání ale není nijak drastické a video i tak vypadá lépe jak drtivá většina těch, která na youtube jsou. Mazat jej určitě nebudu. Měl jsem problémy najít u těhle dvou scén kvalitnější. Proto jsem je nahrál. Navíc jak říkám, pokud bys na to neupozornil, tak bych si ani nevšiml, neb ztráta plynulosti je tam opravdu mírná.
@Jab (13.07.2018 19:16): Těžko říct - herních videí jsem na YT pár viděl a trhání myslím poznám - ale třeba je to v neherních scénách pomalejší, už si nevzpomínám. Třeba pohyb na pozadí (Voorhis) v 0:46.
@Kwoky (12.07.2018 12:54): Normálně se k takovým věcem nevyjadřuju a občas dokážu některé mladé lidi i pochopit, ale u toho Zaklínače mě to lehce zamrzí.
A zlej jsem, to máš pravdu, no :)
@Dafman666 (12.07.2018 08:48): Můžeš trochu víc definovat to "nejde spustit"?

Když spustíš "\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY\bin\x64\witcher3.exe" (případně nějaký jiný adresář, kde hra je nainstalovaná) tak se stane co?

Z letmého hledání můžou problémy způsobovat mody (ReShade a spol.) nebo klasicky grafika/ovladače.
Je fakt, že reakce místních fanboyů jsou hodně komické až protivné.
Tak ja myslel ze nema zadnou protipiratskou ochranu a je to tak dobra hra ze ji stejne nikdo nepirati. A ono ne :)