Není to špatná volba, ale prostě taková obyč. Cavill je nabouchanej hollywoodskej hezoun.

Originální a riskantní volba, kdyby vzali někoho...třeba víc šlachovitého, protáhlého, kdo není apriori fešák, ale vypadá naopak trochu znepokojivě (což ke Geraltovi sedí). Moc mě nenapadá opravdu vhodný kandidát, ale typově třeba jako Adrian Brody nebo Robert Pattison (nemyslím přímo je dva, ani nikoho z takovým ksichtem, hlasem, nebo projevem - jen stavbou těla a tím, že to nejsou přímočaří hezouni).
Mne príde ako nudná voľba skôr Mads Mikkelsen, ktorého tam už videli, respektíve chceli vidieť všetci - asi okrem mňa :))
Prijde mi to trochu nudna volba, ale libi se mi ze je fanda (je znamy ze je herni zavislak, takze mi to k nemu i sedi) a ve vysledku ano, ukazuje to ze Netflix do toho slape naplno.
Tak hlavně ho pořádně ušmudlat, aby nevypadal příliš jako Pan Dokonalý. A nedělat mu CGI tlamu. :)
Jinak docela v poho, i když zrovna Cavill by mi tím svým hezounstvím spíše víc seděl do role Vilgefortze.
Tvle von ho fakt bude hrát Cavill :D

Neke

Chtěl jsem Ansona, ale dám Cavillovi šanci...v MI Fallout byl výbornej.
Nepřišel jste někdo na to, komu se dají prodat šipky do kuše? Nevyznávám alternativní směr starého zaklínače a chci se šipek zbavit za pár peněz a nikdo je ode mne nechce koupit :-(
Tak se zadařilo - přehodili mi Geralta na jiný mail, hned jsem se přihlásil, přišel mi ten kód (do hromadné pošty) a hned jsem nechal hru opravit. Už nevidím místo lodě změť jehlanů, vidím i vývěsky a studny a nemůžu procházet domy bez zdí :-)
Díky všem!!
@strejdafido (22.08.2018 16:41): z toho mailu to na mě působí jako by chtěla všechny tři a ne jenom jeden bod, ale pokud jsi na GOGu nikdy nic nekupoval a máš tam jen toho Witchera, tak by jim ten klíč z retail kopie snad měl stačit.
@strejdafido (22.08.2018 16:41): jim pošli CD-klíč, poslední 4 čísla kreditky, nebo ID transakce přes paypal.

Tzn.. pokud jsi to platil kartou, pošli ty 4 poslední čísla kreditky, pokud máš krabičku, najdi na ni klíč a pošli ten. Pokud jsi to platil přes paypal pošli nějaké číslo transakce (nevím - nepoužívám).
Dokáže mi někdo vysvětlit, co po mně vlastně chtějí???

"Hello,
Before I can change the e-mail address assigned to your account, please send me the following information to verify that you are the account's owner:
a) The last 4 digits of a credit card that you used for a purchase on GOG.com,
b) The PayPal Transaction ID of one of your GOG.com purchases or,
c) A key which you redeemed on our service.

Best regards,
Tetiana
GOG.com Support"

Chápete to někdo, lidi drazí?
@Paul (21.08.2018 21:01): No píšou to tam, že kód byl odeslán na mail, ale kde nic tu nic.. Počkám, jestli se ten support ozve, páč jinak nevím co dělat. Kolikrát jsem dal resend security code a ono furt nic :-(
@strejdafido (21.08.2018 20:31): ten kód se přece pošle hned jak se zkusíš přihlásit. Nově. To že se ti maže po 90 dnech je naprosto irelevantní. Ale pokud si o něj nově žádáš a přitom ti do žádný složky nepřichází, tak je problém někde mezi tvým mailem a gogem a pak ti nezbyde než počkat na ten support.
@Walome (21.08.2018 20:18): Nene, schránku jsem neměnil, ještě jak se přihlásím, tak svůj mail vidím.. Ale je to min rok co jsem tam byl přihlášený.

@Paul (21.08.2018 20:23): No to je právě taky potíž - složka spam se maže po 30ti dnech a je úplně prázdná a složka hromadné se mi maže po 90ti dnech no a je samozřejmě taky úplně prázdná.. To je past vedle pasti!
@strejdafido (21.08.2018 20:12): teď jsem to schválně zkusil. Mail pro gog mám na seznamu. Dám sign in, napíšu přihlašovací údaje, a pak to chce 4 místnej kód. Kouknu do webmailu na seznamu a ve složce "hromadné" mám okamžitě mail od gogu s kódem. Kód opíšu a jsem bez problému přihlášen.
Takže bych doporučil zkusit prohlédnout všechny složky v tvojí mailový schránce.
@strejdafido (21.08.2018 20:12): no vidíš, tos mi připomněl, že jsem si chtěl koupit na gog desperados a nevím přihlašovací údaje :D jdu to řešit!

Jo, taky to chce kód. Já měl 6 7 8 9! Hele a neměnil sis emailovou schránku? Že bys třeba přestal používat tu starou, ona se ti smaže a pak by Ti tyhle maily chodily do té zrušené emailové schránky (?)
@StriderCZ (21.08.2018 18:27): Spam mám prázdný a hlavně - mažou se tam maily po 30ti dnech, jak jsme si všiml a pokud mi nějaký kód přišel, tak to může být dva roky zpátky :-(

@Paul (21.08.2018 18:28): Toho já se trošinku bojím, jsem taková PC lemra a obávám se, že ten kód hry nebudu moct použít znovu :-( Teda aspoň ne na tom dnes vytvořeném účtu, když je přiřazený k jinému. Zatr sakr...
Tak už jsem vytočenej... Napsal jsem na podporu GOG, zatím pořád nic. Tak jsem zkusil založit nový účet z jiného mailu, to se podařilo, jsem přihlášený, ale toho zaklínače mám pořád takového jakoby neaktivního, mohu ho jen hrát - když rozbalím more/managa installation tak mám možnost spustit jen Show folder a Uninstall. Ostatní možnosti nemám aktivní pořád, hlavně to verify-repair. Zkusil jsem na tom účtu přidat tu hru pomocí kódu z krabice, ale napsalo mi to, že ten kód už existuje. Tak jsem normálně v prdeli... Je nějaká cesta, jak tu hru přehodit na nový účet? Nebo jak ověřit ty souboury? reinstall tam ani nikde nemám, achjo..
@strejdafido (20.08.2018 21:10): Galaxy by malo vygenerovať vždy nový číselný kód pri každom prihlásení, ktoré overenie vyžaduje, a odoslať ti ho na mailovú adresu. Ak ti táto správa nechodí, môže byť chyba na strane GOG, ale aj v nastavení tvojho mailu. Možno máš nastavené blokovanie spamu.

Tie problémy so zobrazovaním sa ti začali po výmene grafickej karty? Ak áno, skús po vyriešení problému s prihlásením preinštalovať hru.
@Red (20.08.2018 20:34):
@Bragi (20.08.2018 20:53): Aktivní jsem nebyl aspoň rok.. Pak jsem si koupil poněkud lepší grafiku a chtěl to teď vyzkoušet a takové ošklivé věci se mi tam dějí :-( Ale počítač je pořád stejný..
Jinak jsem používal vždy jen jednu adresu, ale prostě mi z GOGu nic nepřišlo, pokud jsem to ovšem nevymazal, co já vím co jsem spáchal v poště za poslední rok :-(
@strejdafido (20.08.2018 20:20): GOG Galaxy vyžaduje pri pripojení zo zariadenia, ktoré považuje za nové, dvojité overenie. To znamená heslo a súčasne aj číselný kód, ktorý dostaneš na mailovú adresu priradenú ku GOG Galaxy. Je možné, že si v minulosti pri vytváraní účtu na Galaxy použil inú mailovú adresu ako tú, ktorú používaš teraz?
@Red (20.08.2018 20:23): No právě že nejsem. Sice si mě to pamatuje, ukazuje mi to jméno i adresu, ale chce to heslo - po jeho správném zadání ovšem vyskočí ten "two step". To je marnost... Zkusím něco sesmolit na jejich support a uvidíme :-(
Jinak tedy myslím tím teď na stránkách GOG.com, takové fialové okno s přihlášením.
@strejdafido (20.08.2018 20:20): Přes stránky gog.com, pochopil jsem to tak že tam seš zalogovanej. Tam si můžeš změnit účet ale třeba i stáhnout toho zaklínače ručně jako několikagigový soubor. Toho klienta vlastně nepotřebuješ, jen je pohodlnější, počítá ti odehrané hodiny, achievementy atd. Ale jestli se odloguješ/budeš chtit zalogovat na nějakej dalším počítači můžeš mít podobný problém tam jako v Galaxy.
@Red (20.08.2018 20:04): Chmmm... tak já su asi úplně blbej...
Podívej, pustím GOG Galaxy (1.2.45). Mám tam uprostřed "connect now" nebo nahoře "sign in". Obojí má stejný efekt, je tam vidět moje uživatelské jméno a email, je pod tím možnost napsat heslo. To udělám a co se neukáže - ta tabulka pro čtyřmístný kód. Takže jak pak můžu něco změnit? Ono mě to prostě dál bez toho dementního kódu nepustí.
Ano, na tom GOGu má jen zaklínače 3, nic jiného. Ale bez přihlášení nemám aktovní okna jako verifikace a repair. To nechápu, chci si to opravit a nemůžu :-(
@strejdafido (20.08.2018 19:17): Každopádně to zrušení přes account ti nepomůže, chce to zase kód poslaný přes email:)...ale ten si můžeš změnit snadno, stačí vědět heslo. Kvůli tobě jsem to vyzkoušel a mail jsem si změnil bezbolestně. A příští den si ho zase můžeš změnit.

Jestli ale neznáš heslo k accountu, tak to nedělej a radši jdi rovnou na podporu. Bude ho to chtít a když ti nejdou maily tak se můžeš dostat z deště pod okap kdy to budeš muset řešit jako anonym s novým emailem.

Chyba opravdu musí být u nastavení emailu. Nechci tě podceňovat, ale pokud máš třeba seznam.cz projeď hromadné, jestli gmail projeď spam....

Na založení novýho účtu kašli, jestli tam máš jenom zaklínače tak si to stáhni ručně, jestli ne tak to vyřeš přes podporu.. Akorát jim napiš že ti to nedochází jejich emaily.
@Red (20.08.2018 18:08): Tak, 16.10.2016 jsem dostal tento mail viz níže, potom už nikdy žádný jiný. Hru jsem normálně pouštěl přes GOG, byl jsem automaticky přihlášený, tak jsem nic neřešil. Rok se s rokem sešel a nemůžu se přihlásit a tím zkusit opravit ty chyby :-(
Kdybych si založil nový účet, jak tam přidám toho Zaklínače? Já už samozřejmě tu krabici někam dal a asi budou poblémy s aktivací produktu :-(

On October 24th, we will start enabling Two-step login on all current accounts, with a goal to increase your account’s security. Once enabled, the first time you log in from a new device or network, we will send you an email with a unique code, which must be entered in order to proceed. If you’re using GOG mostly from home or work, you should only be required to use the Two-step code very rarely.

Our Two-step login process is very user-friendly, so we suggest that you give it a try, but if you do not wish to use it for some reason, click this link (before October 24th) or disable it in your Account Settings (after October 24th). However, we strongly discourage this, so please be aware that you would be doing this at your own risk.

To learn more about Two-step login and how it increases account security, please consult this FAQ.
zaklinace poustim pres nexusmod manager

gog galaxy nepouzivam pac jsem ze stare linuxacke skoly a windows co mam na obcasnou smazbu bych v zivote nepripojil k internetu ... asi ti tenhle stek nepomuze