Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: The Final Season - Episode 1: Done Running

79
18 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.08.2018 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
Telltale Games
Oficiální stránky:
https://www.skybound.com/telltales-the-wal…
The Final Season je závěrečnou kapitolou příběhu mladé Clementine v sérii Walking Dead. První epizoda Done Running začíná několik let po událostech z A New Frontier, kdy Clementine našla AJe a s ním stále putuje krajinou a čelí hrozbám jak ze strany mrtvých, tak i z těch živých. Ovšem po jedné nepříjemné příhodě se oba dva seznámí s jednou mládežnickou partou, která si vytvořila útulné útočiště v jedné bývalé škole. Po jejich spřátelení se zdá, že Clementine konečně našla poklidné místo k životu a výchovy AJe, nicméně nebezpečí číhá za každým rohem a ne vždy věci vypadají tak, jak se zdají.

Hráč si po předchozí sezóně opět zahraje za Clementine, s níž v rámci zaběhnuté série prozkoumává okolí a vede dialogy s ostatními postavami. Nově má hráč více svobody nad kontrolou pohybu a v některých případech i boje hlavní hrdinky, neboť systém kamery je nyní umístěn přes rameno. V některých dialozích se hráč opět musí rozhodnout mezi několika odpověďmi, které pak v různých mírách ovlivňují budoucí situace a události.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak kdo jste si final season ještě nekoupili, tak šupajz na epic store, protože si zaplatili další exkluzivitu. Toho bohdá nebude aby si mohl…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.