Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@kristmeister (25.04.2014 23:22): Tak mě tohle přišlo sympatický hlavně kvůli pomalým zombíim a ne kvůli super runnerum který považuju za nudné. Navíc mě to celkem chytlo, jak příběhově(až na to kde tvůj brácha zmizí, to bylo takový divný)navíc ten survival systém byl celkem zábavný a vybýrání cest bylo fajn, největší nevýhodou považuju naprosto debilní respawn zombií, kde v koutě vykydlíš všechny zombíí okolo a najednou odnikud se vynoří zombák za tebou.
Tak ted to hraju a upřímě čekal jsem to dalek horší. Zas tak špatný mi to nepřišlo. Není to masterpiece ale ani to pro mě není takovej shit.
Hmm, ono je to v akcii na steame a stale to stoji monštruoznych 10 eur a dostalo sa to do TOP 10 predajnosti. Zombie zažíva naozaj obrovský boom, ked este aj takuto sračku su ochotni ludia kupovat (ale co ma to prekvapuje po statisicoch predanych WarZ aka Infestation)
Vzhledem k tomu, že mi PC verze při stisku ESC co do půlhodiny padá, beru to jako znamení, že od konzolové se vůbec neliší a nemá cenu v tom hledat něco dobrého.

Odporná, blbá, hnusná kravina. Psát na to komentář je na to škoda. Pokud i vám hra padá, je to proto, že se vás váš počítač od téhle mizérie snaží zachránit.
Chtěl sem to dát do zajímavosti,ale zatím nejde
tak to dam sem a pak,kdyz tak tam
Zatímco first-person survival akce Walking Dead: Survival Instinct (nedělní recenze, 3/10) slaví na trhu úspěch a stala se třetí nejprodávanější hrou v Británii za minulý týden, což po Aliens opět dokazuje, že recenze nemají na prodejnost licencovaných krabicovek masám valný vliv, autoři stejnojmenné adventurní série z Telltale Games přiblížili svůj nový projekt.
@Fritol (27.03.2013 16:07): :Ak sa zombie dostanú hráčovi bezprostredne na telo, spustí sa minihra, v ktorej je nutné ich zlikvidovať jedným presne miereným úderom nožom - ale zamieriť nie je až také jednoduché, pretože sa obraz neustále trasie a naviac treba konať rýchlo, inak ubúda energia. Aj preto je lepšie nedostať sa doprostred veľkej hordy.
@Shoggot (27.03.2013 16:01): Kamos si ji koupil v domeni,ze to bude pecka hihi ...Jako spravny fanda neveril vlastním ocim..Myslel, ze to bude nejaka chyba a nahradi se to ...Potom mu doslo, ze Activision to mysli smrtelne vazne a zavolal mi at si to jedu vyzkouset, ze se to treba promeni aspon v neco hratelneho po prijezdu.Zjistil, ze neni na LSD, ale v realnem svete..
Boha zas tu nekdo breci kvuli pravopisu ... Ted ctu knizku,kde jsou chyby a pripadam si, ze to bude spis hodne vyjimek v cj, co jsem videl poprve.
Zarazím se a zapisu si to slovo veru,abych byl chytrejsi a ctu dal ..

A mimochodem tahle hra je prokleti za 50 euro!Ani za 5 euro ..
@kristmeister (27.03.2013 15:25): " Munice je malo a tak velmi casto musite drtit zombie meele zbranemi, coz neni nic jednoducheho."

Tím myslíš to, jak stovka zombíků stojí před tebou jak v řadě na párek v rohlíku a ty je jednoho podruhém zabíjíš pomocí QTE? :D
Kurňa kristmeister, jestli máš problémy s češtinou tak se na ty popisy vyflákni.

První věta "prequelem stejnojmenném televizního seriálu" ... správně by mělo být "stejnomenného".
Třetí věta: "Zbylý přeživší" ... nepřijde ti divné, že je jedno "i" tvrdé a druhé měkké??? Správně samozřejmě je "Zbylí přeživší..."

A můžeme pokračovat:
...zavede do lokacích... - co tam dělá to "ch"?
V každé z oněch lokacích... - dtto
"masuchtivé " - snad masochtivé ne?

Hlavně že tady bulíš, že ti nechtějí schvalovat popisky, ale napsat správně dva odstavce je problém. A Virus si dá taky opáčko z jazyka mateřského..