Tak jsem tomu dal po dlouhé době zase šanci a už vím, čím mě ta hra štvala - většinu času tam koukám, jak Simík spí, nebo je v práci :)
@ntz (komentář): Perfektní koment! Nad poslední, hořkou částí, jsem uznale kýval hlavou, protože si ten stárnoucí život krásně vystihl :) BTW: Ať žije woohoo :D
@kristmeister (18.02.2016 22:19): no jasně, tak ti tam ta předchozí normálně zůstane. Jen jí nesmíš zbourat barák ;oD ale to ti rodinka taky zůstane jen jí musíš najít nové bydlení. Dokonce tu svojí rodinku můžeš s tou novou navštívit ;o)
Tak jsem se po dvojce zdarma vrhnul na trojku, abych ty hry porovnal a až teď jsem pronikl do systému mikrotransakcí, který je neskutečnej. Nejenom, že existuje 11 datadisků, ale také 9 stuff balíčků a 11 nových map, je taky možný si za sim penízky koupit nějakej stuff navíc. Sim penízky nějaký dostaneš do startu, ale můžeš si je i koupit - 1000 sim penízků za 10 dolarů, přičemž těch 1000 sim penízků není až tak moc.

Na jejich webu je jakejsi ekosystém, kde probíhaj slevy a nabídky, co tě furt nutěj (pokud je ti 15) k dalšímu nákupu a podle mě je toho nekonečno, dokud teda nevyjdou čtyřky s dalšíma datadiskama.

Co mě na tom fascinuje je fakt, že to neprobíhá skrze origin, ale skrze webovky, stejně jako si nelze koupit na originu DLC z Mass Effectu. To EA je prostě divná pakáž.
@pettmergll (06.04.2014 18:01): Netušim, původní hra mi stačila na to, abych se u ní začal nudit. Ale to je tím, že Sims jako takoví mě už prostě neba. Ale ta trojka je určitě "lepší", ačkoli pořád simíci nemohou vzít tel. přímo z gauče, ale musí k němu dojít atd atd.
@pettmergll (06.04.2014 13:25): Tak pokiaľ tam chceš všetky datadisky, ktoré vyšli, určite sa to bude načítavať o niečo (povedal by som o dosť) dlhšie, ako keby máš len pôvodnú hru. Minimálne pri dvojke to platilo. S trojkou si úplne istý nie som, tam som hral vždy len základnú hru (nejako mi to stačí), ale tam už to načítavanie funguje inak. Ak si správne pamätám, v trojke sa ti načíta všetko pri prvom spustení a pri prechodoch medzi tými oblasťami už načítavanie (väčšinou) nie je.
No bacha na to, Sims jsou blbě optimalizovaný a jestli půjdou plynule, nebo ne, je ve hvězdách.
@Wolverine (15.11.2013 10:32): Tak samozřejmě - hlavně že ty 4 vůbec nevypadaj lépe než 3 a 2 a mám pocit, že po herní stránce to bude stejný. A docela se divím, jsem měl pocit, že The Sims už dávno není taková značka, jakou bývala.

Počítám, že tam hodně zaimplementují online hraní, což už mělo být v těhlech hrách dávno.
Tak jsem mamce včera dal k narozkám Sims, nainstalovaj ten posranej Origin a nabídlo mi to akzualizaci. Tak jsem potvrdil a po stahování error "bla bla bla špatný region" nebo co - prostě že ten patch (kterej stahuje origin automaticky) je určen pro jinou verzi hry.

Samozřejmě mamce je to šumák, ale mě to prostě deptá. Nevíte co s tim?
@Tolister (15.07.2012 11:42): Pokud je odstěhuješ musíš si vybrat za kterou domácnost hrát. Pak se můžete leda navštěvovat, popřípadě můžeš dát opětovné nastěhování zpátky do domácnosti, za kterou chceš hrát..nebo si občas zahraj za jednu a občas za druhou domácnost..
Nevíte někdo jak udělat to, že můžu hrát při rozdělení dvou lidí (jeden se odstěhuje) stále za oba dva a né za toho jednoho, se kterým jsem se odstěhoval?
@Walome (09.07.2012 09:52): S dlhým načítavaním som mal problém pri starom PC, ale tam bolo fakt dlhé. :D Teraz je to tak do 1-2 minút hotové. Ale podstatné je, že narozdiel od starých dielov sa to načítava už len raz, respektíve dvakrát, a potom je pokoj.