Pokud se nepletu tak tahle hra nesla na ati karte pri vydani ani pustit. cekalo se na patch aby to vubec jelo.

Ja moc bugu nepotkal, a zadnej zasadni, ale videl jsem napriklad video od kamarada kterej zabil jednoho straznyho u kanonu a druhej co stal o 3 metry vedle najednou umrel taky :-D
No dvakrát za těch 46 hodin mi to totálně zamrzlo, musel jsem restartovat natvrdo což se mi stává málokdy. Jinak ale po celou dobu hraní ani jeden bug, což se mi také ve hrách stává málokdy. To chytání radarem je asi featura.
Pfffff, poprvé mi neopustil místnost, anžto nemohl odejít.
Podruhé jsme zůstali v tom sklepě, anžto sme nemohli odejít.
Pak si jen pamatuji, že jsme propadli silnicí i s autem.
:rudo:
Pak na disku nezbyla ani stopa a DVD jsem nemohl najít.
Záhada.

Ale prý za to můžou WIN 7 64bit, případně WIN 7 64 bit + ATI. Čert to vem.
Děláte mi chutě, v nejbližší době se do té hry pustím znova (díky Chucku!) a tentokrát jí neprolítnu a budu se víc zajímat o ty vedlejší sabotáže.
@Jack_Dark (31.05.2012 15:19): Ta hra má spoustu věcí, které tam být nemusely. A má taky šílenej jízdní model, destrukční model, fyziku, prostě všechno špatně. Ale má to atmosféru a různý možnosti jak plnit mise. I když na stealth se musíš hoooodně snažit a stejně to málokdy vyjde až do konce.
@Walome (31.05.2012 15:04): Ono byla docela vtipné když už se člověk dostal ven živej, tak ten frajer co jsem mu pomohl se někde zasekl a mě smetla vlna nekonečných nácků. To mně na hře nejvíc štvalo bylo úplně jedno co všechno jsem sabotoval, stejně nekonečný přísun nepřátel nebyl nijak ovlivněn.
@Jack_Dark (31.05.2012 14:58): Jo, to je moc pěkná mise, to jsem se zase po dlouhé době rozčiloval u hry. A to mi ještě při útěku auto propadlo do textur. Ale tak přinejhoršim si můžeš snížit obtížnost, ne?

@Indian (31.05.2012 14:53): Přesně tak. Kouří, chlastá, šuká a je to Ir/Skot. Co víc si může člověk přát. Teď vážně - největší extáze je vyhodit do luftu nějakou věž s náckama a pak jen počkat, až si Sean zapálí cigáro. Zvlášť v černobílém provedení.
@Walome (31.05.2012 14:44): Vím že jsem se sekl na nějakého týpka vytáhnout z vězení uprostřed který je obehnaný strážními věžemi a všude nácku jak naděláno, už ani nevím proč sem dál nepokročil :D
A jeden z nejlepších hlavních hrdinů! Sean Devlin je prostě řízek na správnym místě :-)
@Garion (30.05.2012 16:05): Kdyby tam bylo o 100 generálů na odstřel víc, stejně bych to dohrál s chutí. To prostředí se mi prostě hrozně líbí. Chci datadisk, nejlépe zasazený do Prahy:D
@Red (30.05.2012 15:24): výborný, mě se podařilo dát všechny sabotáže až na jednu, která byla asi buglá :-). A perky sem teda nedal všechny. Ale momentálně hraju xboxovou verzi tak snad dám všechno :-)
Tak volné hraní dohráno na sto procent, všechny perky. 46 hodin celkově.