Musím říct, že mě hra příjemně překvapila. Asi to bude tím, že se mi přesně trefila do nálady - potřeboval jsem trochu vypnout mozek a tady člověk prostě jde tunelem dopředu a střílí. A souboje jsou zábavné, až tedy na tu úplně debilní AI.
Zajímalo by mě, co je na tomhle sakra tak graficky náročný, že jsem musel snížit kvalitu prostředí z vysokýho na střední, aby to jelo plynule, protože po týhle stránce to zase žádný zázrak není. Takový Dying Light vypadá fantasticky a hýbe se na full úplně v pohodě.
@Walome (21.03.2015 10:20): Myslím, že to půjde. Angličtina tam těžká není. A důležitá je natolik, aby z toho nebylo jen střílení alienů, kteří napadli Zemi. Se špatnou angličtinou by mu to mělo stačit k dostatečnému pochopení děje.
Prosimvás, jak je tu těžká / důležitá angličtina? Chci to koupit tátovi na steamu a ten moc neumí.
Systém krytí je pěkný. A zároveň tak pitomý.
Obtížnost - když vystrčíte hlavu, jdete rychle k zemi. Ale dokud jste opatrní, je to vcelku snadné.
Nábojů je všude hodně, ale stále jich máte málo.
Speciální schopnosti jsou silně užitečné, ale samotný boj se stejně musí většinou odehrát přes náboje. Čili schopnosti dávají podstatnou taktickou výhodu.
Hlavní hrdina pěkně drsnej týpek.
Džentlmeni, XP se získávají čistě za zabíjení? Já jen, že jsem pravděpodobně jediný člověk na světě, který si taktické kolo užívá takovým způsobem, že během první mise jsem Carterem zastřelil asi jen deset emzáků :D
Tak jsem do toho na Humble Bundle investoval celé 2 dolary, tak doufám, že to bude stát za to :)
Na Steamu za 3,99 eur. Ve virtuální peněžence mám 3,98.
Přicházím o sci-fi ekvivalent Spec Ops: The Line (atmosférickou hru s mechanikami mainstreamových her a solidním příběhem s chybkami), když ten 1 cent nesplaším a hru si nekoupím?

A případně co DLC Hangar 6 - je tak dobré, jak se prezentuje?
@Shoggot (01.09.2013 04:23): Tak když se podíváš, co všechno je XCOMu s průměrným hodnocením 65% vytýkáno a co všechno je u Saints Row 4 s průměrným hodnocením 85% přehlíženo, tak tím hlavním důvodem neúspěchu bude patrně malá propagační (novináře korumpující) kampaň. Atmosféra a taktická akce funguje skvěle. Vyloženě špatně je řešeno akorát krytí, pro které není vyhrazeno zvláštní tlačítko.
Překvapivě to není vůbec špatná hra. Jo, je trošičku uspěchaná a nedodělaná, ale na to, že je to third-person akce se systémem krytí, tak ten boj je opravdu vychytaný. Jako Mass Effect, akorát dobrý, mnohem lepší. A obtížnost nastavena taky dobrá.
Zatím docela milé překvapení, zázrak že po takovém development hell to je dost v pohodě.
@Coldplaz (17.08.2013 22:46): V porovnání s tím hnusem jo, přesto, každá změna byla změnou k horšímu. :)

Když se podívám na toho chlápka co má problémy s integritou, už jen díky výtvarnému stylu mě naskočí "padesátky", když na toho neoholenýho tejpka, řeknu si kanadská TV inscenace Xcomu, stylizující se do padesátek. No a když vidím tu současnou coverovou hrůzu, tak jen přemýšlím, kdo to řádil s korektorem. :D
@Ebb (17.08.2013 22:04): Jeho jediná hodnota tkví v tom, že je jiný a vymyká se tak zavedenému, líbivému průměru, z estetického hlediska je ale hnusný :D

Třeba ten na kostky se rozkládající obličej chlapa v klobouku by byl lepší. Ovšem ten by se pro tuhle hru hodil spíš předtím, když byla ještě FPSkou a jmenovala se ještě XCOM, zkrátka než jí potkal tenhle "rehash" a začala se jmenovat "Ouřad", k tomu se černý korektor hodí, byť jeho implementace se mi zdá poněkud nešťastná. :)