Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nikdy jsem neviděl ve hrách líp navržené interiéry. Tak zařízený byt jak měla Clementine bych chtěl taky. :)

Úžasná hra jinak. První jsem si říkal, že je to nadhodnocené protože kočka, ale houby... zahrajte si to.
Tak Garret má problémy s policajty. Ještě že jsem toho Thiefa hrál až v dospělosti:)
Tak taky už konečně dohráno - asi 16 hodin - ale omylem jsem minul alespoň jeden vedlejší úkol - přešel jsem do jiné oblasti a už se nebylo možné vrátit - a také jsem minul celkem 6 vzpomínek jednu v kanálech a pět v té robotí metropoli ke konci. - a to jsem se snažil všechno důkladně prolejzat - ale patrně jsou hodně důkladně ukryté tam.
@boovol (30.07.2022 06:27): Jojo tim vizualem lehce a feelingem a celkove ze ti nekdo dava ukoly ale pusobi to velice organicky a ne jako questy a ze cekas (aspon ja) linearni zazitek a najednou mas maly hub kde se da volne pohybovat.


A samozrejme Deus Ex, kde hrani kulecniku vypada naprosto totozne :D
Teda ten hype je neskutecnej :) jsem cekal ze po tom nestekne pes (hehe) a on to je na internetu hit, ze na to mam taky chut.
@Mendoza (24.07.2022 21:02): To točení mechanik bylo úžasný v It takes two. Tolik nápadů a prvků nasázených do jedný hry jsem snad v životě neviděl.


Ozařování mi přišlo napřed dost hodně těžký a párkrát jsem tam zařval, ale dalo se to nakonec zvládnout.
Mne se na tom hrozne libil ten smysl pro miru v hernich prvcich. Kdyz se objevila nejaka mechanika, tak se pak opakovala jen parkrat a sup s ni pryc (ozarovac, zavirani enemaku do vezeni, stealth mise...). Urcite to mohli udelat o par hodin delsi, ale proc dokola tocit porad to samy.
@Naginata (24.07.2022 15:46): "lidi to zajímá, protože tam hraješ za kočku" no a jiný hry lidi zajímají, protože tam jezdí v autech a další zase, protože tam hrají za kozatou paní. Moc nechápu takový obvious fakt jako argument, že se na Stray za rok zapomene. Ta hra dodala přesně to, co ukazovala od prvního teaseru a právem má úspěch :)

Tokyo Jungle je typická jp bizarní záležitost, která v době svýho vydání taky zaujala primárně tím, že se v ní hraje za zvířata. Já si ji kvůli tomu na day one taky koupil. A za rok si na ni nikdo nevzpomněl.
já, zatím necelých pět hodin playlist - momentálně stále bloudím v tom robotím městě - hru si pořádně vychutnávám - ten 3D efekt je opravdu dobrý - v téhle hře plné koridorů a vysokých budov (koukání se dolů na ulici z vršků budov/nebo naopak nahoru) je to fakt super - velmi silný 3D efekt.
@Naginata (24.07.2022 15:46): S týmto tvrdením súhlasím a presne preto sa stal z malej nezávislej hry i v očiach hráčov, ktorí túto scénu až tak nesledujú, čierny kôň sezóny. Ale tak kvalitatívne je beztak dobrá, čiže žiadny problém :)
Vetsi úspěch by to mělo kdyby šlo o kočku bojovou, trhala by a škrábala, ničila roboty a plenila domy. A vítězstvím by dovedla kočičí národ k nadvládě na planate :)

Ja tuhle hru pořad nechápu :)
@Naginata (24.07.2022 15:32): Také ambície tu myslím ani neboli. V zásade je totiž stále menšia indie hra, čo je fakt, na ktorý kopa ľudí pri pekných traileroch zabudlo a na základe nich si ju vyhypovalo :)
Tohle vypadá jako další flavor of the month, pochybuji, že o tom lidi budou mluvit o dva roky.
včera jsem to zkoušel na PS5 s mňoukajícím ovladačem a můj kocour z toho byl trochu nervózní
Tak zatím celkem milá záležitost vyloženě na relax. Nejvíc mě zatím pobavilo, když jsem si nasadil papírový pytlík na hlavu a rozhodilo se ovládání :D
@Charllize (03.06.2022 12:37): Hele, já kočkomil nejsem, už dlouhé roky ne. Mám alergii jak prase, kočky, co znám, se chovají jako svině, a jedna mě parádně podrápala. Ale tady se mi právě zamlouvá, že takhle čiči nepůsobí jako mrcha :D A vypadá to působivě...
@Charllize (03.06.2022 12:15): Mně právě přijde, že Stray, alespoň zatím, zcela zachycuje podstatu koček a to, co se mi na nich líbí. Už od prvního traileru. Je to elegantní, nezávislé, ale také tajemné, mysteriózní a trochu psycho. Ačkoliv ti to třeba mnoho lidí takhle přímo neřekne, tak myslím, že je to hlavní důvod proč to tolik lidí zaujalo. Ta hra se nesnaží je být hrou s kočičím protagonistou, ale hrou, kde se kolem toho protagonisty ten svět dost točí.
@Cathan (03.06.2022 12:09): Tak mne taky kočky přijdou fajn, i plno dalších zvířat, ale ze bych toužil za ne hrát hru to říct nemůžu. Samozřejmě je plno her kde se hraje za zvířátka ale většinou mají k tomu přiměřenou stylizaci. Tohle se snaží být tak nějak sofistikovane opravdové ze mi je ty kočky spis líto než abych za ni chtěl hrát :)