Ty vado ten komiksovej manuál je hustodémonskej! Člověk to dočte a chce to hned hrát :)
@jvempire (15.01.2019 18:28): Já to mám hodně dle toho, do čeho jsem se nejvíce vžil a připadal si, že jsem tam a mělo to atmosféru typu, jsem tu a potřebuji to vyřešit. Že to nebylo jen o tom, že panák na obrazovce má problém a musím najít řešení :-) Space Quest III je pro mě naprosto nepřekonatelný, objevit planetu a vylodit se tam, to pro mě bylo naprosto něco úchvatného tehdy a dodnes na to nemohu zapomenout. Z King´s Questů mám třeba nejraději tu pětku.
@Richmond (15.01.2019 16:58): To je dobrý. Já viděl poprvé nějaký díl King's Questu u kámoše, takže jsem odkoukal jak se to hraje. No a skončil u toho do dneška :-)

@Ringo (15.01.2019 18:00): Opravdu nedokážu říct co je pro mě nejoblíbenější Sierrovka. Questy, Gabriel, Laura i Phantasmagoria je moc fajn. Je to moc těžké.
@jvempire (komentář): SQ2 byla tenkrát moje první zkušenost s jakoukoliv Sierrovkou a to intro jsem si pouštěl pořád dokola, protože mě fascinovalo :) Trvalo mi děsnou dobu než jsem přišel na to, že musím zadávat nějak příkazy a když mi naskočily první body, tak o tom věděl kde kdo v okolí :)