Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rampage

70
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1986 Arcade
1987 Atari 8-bitAtari STSpectrumC64
prosinec 1988 NES
1988 PCSegaMSAmstradApple II
1989 AmigaAtari 2600
06.11.2012 PS3X360
Vývojáři:
Bally Midway Manufacturing Co., Monarch Development (Amiga verze), Software Studios (Amstrad verze), BOBCO (Atari 2600 verze), Catalyst Coders (Atari ST verze), Data East (NES verze), SEGA Enterprises Ltd. (SegaMS verze), Backbone Entertainment (PS3 verze, X360 verze)
Gerge, Lizzy a Ralph jsou tři mladí lidé, kteří se stali obětmi nezdařeného experimentu. Ten z nich udělal nepříčetná monstra ničící jednu americkou metropoli za druhou. Z George se stala obří gorila, z Lizzy přerostlá ještěřice a z Ralpha mohutný vlkodlak. Do díla zkázy se mohou zapojit klidně až tři hráči najednou na jednom PC, ale i při hře ve třech vám dotírající armáda a policie dokáže slušně zatopit.

Po výškových budovách lze při jejich ničení šplhat, na zemi pak skákat a vyhýbat se tak střelám vojáků a bojové techniky zahrnující například vrtulníky. Nezapomeňte pravidelně doplňovat síly a čas od času posvačit nějaké nešťastné občany, co se vám připletou do cesty, jinak se proměníte zpátky do své bezbranné lidské podoby. Původem automatová záležitost se dočkala celé řady konverzí a z ostatních titulů se jí námětem velmi podobá I was an Atomic Mutant! (2003).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.