@Ferdish (15.12.2023 12:40):  Jsou to tyto:
Trpělivý posluchač - Poslechni si bez přerušení alespoň 2000 hlášek. Tohle na Steamu nereaguje vůbec.
Nejlepší chodec - Ujdi alespoň 10 km. Zde je chyba v počítadle na Steamu, který je nastaven na 100 km. Teoreticky může padnout, pokud Pankrác ujde fakt těch 100 km, ale tohle získat, to by bylo dost sick.

Oba dva mají 0 % splnění, takže to nejspíš nebude jen chyba na mém přijímači.
@Ferdish (13.12.2023 20:02): Prečo by mali Česi a obzvlášť tvorcovia Poldu riešiť v českej lokalizácii nejakú politickú korektnosť? Týmto spôsobom to nebude hrať mimo Čechov a Slovákov nikto, mimo nich tomu nikto neporozumie a nalejme si čistého vína - tá hra má z celosvetového hľadiska tak pramalý dopad, že aj keby tú hlášku v anglickej verzii zachovali, pochybujem, že by to niekto z cieľovky podobne ladenej hry vôbec vytiahol :D
@pajmič (13.12.2023 15:27): Tlak na politickú korektnosť v súčasnej dobe dokáže prekvapiť. Obzvlášť pokiaľ sa jedná o titul ktorý je určený síce pre odrastenejšie, ale stále deti (PEGI 12). Porovnávať to s filmami ako Django či Pulp Fiction, ktoré v ČR/SR spadajú do kategórie nevhodný mládeži do 15 let (a to sme v porovnaní s ratingmi v USA či dokonca v okolitých európskych krajinách mierni) a teda sa tam (okrem iného aj) urážlivé výrazy očakávajú, mi nepríde adekvátne.

Inak hra obsahuje aj anglickú lokalizáciu zvuku i textu. Keď to rozohrajem, tak si to schválne v tej časti hry prepnem do Angličtiny, či tam tú hlášku nechali alebo ju prerobili...
@Ferdish (12.12.2023 23:17): Proč by tam měla jako být audiocenzura? Jenom prototo, že řekl "negrů"? To by v pulp fiction ta věta nesměla být taky. A z nespoutaného Džanga by museli udělat rovnou němej film :D
Chtěl bych se zeptat, třeba mne pošlete někam nebo ne :) ale mám takovej problém na Steamu a už jsem se s ním setkal u jiného dílu Poldy. Hra mi vůbec nejde spustit, zkoušel jsem ji přeinstalovat, zkoušel jsem i přeinstalovat aplikaci Steam a vůbec nic nepomohlo. Dám hrát hru ono se to načte a nic to neudělá a znova se objeví ikona Hrát. A vůbec nemám tušení co s tím, ověření integrity jsem dával a asi se to tvářilo taky ok.
@Ferdish (12.12.2023 19:39): Tak já o víkendu zjistila, že i Polda se speedrunuje, přičemž dvojka má asi 32 nebo 33 minut... Takže je to podle mě docela drsný achievment, ale udělám si ho asi, ne že ne... :D
Nič proti achievementom, ale to musí byť teda "radosť" z toho, že sa človek prekliká hrou za niečo málo než 30 minút. A že sa to už niektorým podarilo...
@Garret (11.12.2023 21:55): Jsou někde ty podmínky sepsané? Nejde mi teď konkrétně o Poldu, ale obecně bych si to rád přečetl. A nenašel jsem to ani v Nápovědě ani FAQ ani u přidávání nové hry.
@Garret (11.12.2023 21:55): Jediná vec čo mi vadí je to, že na to rozšírenie treba čakať. Aký je vlastne dôvod, že to príbehové rozšírenie nie je súčasťou hry už dnes tj. v oficiálny deň vydania?
Proto jsem se taky psal už u diskuze v normálním profilu. Ale vzhledem k tomu, že tu má profil kde co... Navíc, tím, že je hra kompletně přemalovaná, tak si myslím, že si to svůj profil zaslouží. Přeci jen to je ve výsledku něco jiného, než původní dílo.
Založil jsem to já. Myslím, že si to tahle legenda zaslouží, navíc se tu pak dá diskutovat o tom rozšíření příběhu. Ať nemusíme plevelit původní hru.
@Brasikona (11.12.2023 20:36): Na tomhle webu musíš očekávat neočekávatelné. Ba přímo věci logice se vymykající. :) Proč to tady má samostatný profil? Tuhle okázku jsem si pokládal u mnoha remasterovaných věcí zde. Ale určitě se tu najde nějaký osvícený expert, který ti to rád vysvětlí. Hlavně si prosadit svou.