Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pixel Heroes: Byte & Magic

06.02.2015
03.02.2017
15.06.2017
kompatibilní
67
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pixel Heroes je reguelike RPG odehrávající se ve fantastickém světě, skrze nějž vedete svou skupinu hrdinů. Na vaše území vkročila starobylá sekta, jejíž členové uctívají jakési temné božstvo a začínají ovládat obyvatele země. Jejich počínání nebezpečné pro vás i pro váš lid můžete zastavit už jedině vy a vámi vybraní hrdinové...

Na dobrodružnou cestu se vydáte se skupinou, kterou si sami vytvoříte z hrdinů 30 různých tříd, přičemž vlastnosti a schopnosti každého z nich jsou zcela odlišné. Jednotlivé postavy se procedurálně generují a nestane se, že by se setkaly dva totožné charaktery. Řadu questů doprovází množství náhodných událostí a neustále přítomná permanentní smrt. Součástí hry je pak 13 rozsáhlých dungeonů s nezbytnými bossy a humorné dialogy i situace.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Roguelike, který sází hlavně na jednoduchost a dobrou znovuhratelnost. 3 hrdinové, cesta do dungeonu, kde projdete několik místností s nepřáteli, až dorazíte k finálnímu bossovi. Souboje jsou tahové, přičemž postava, která provede nějakou akci nemůže v dalším tahu dělat nic. Takže jsou souboje příjemně taktické. Spolu s velkým množstvím předmětů a hrdinů s různými schopnostmi, rychle ubíhající hratelností a docela rozsáhlou kampaní, mi hra na občasné zahrání ideálně vyhovovala.

Pro: znovuhratelnost, humor, dobrý soubojový systém

Proti: trochu amatérská grafika a opakující se schéma úkolů

+10
  • PC 70
Dokážu si představit, že většině hráčům Pixel Heroes: Byte & Magic nesedne, jako kauzál hříčka trpí na permadeath, zatímco pro otužilejší hráče má málo obsahu a rychle spadne do předvídatelné smyčky: vzít úkol ve městě, 3 náhodné události, 7 bitek, boss, 3 náhodné události a znovu. Mě ovšem udržela ideálně nastavená obtížnost s důrazem na správu inventáře a nesourodý popkulturní humor.

Pro: množství hrdinů, humor

Proti: málo obsahu na hru založenou na znovuhratelnosti, slabá AI nepřátel.

+8