@Psyx (07.02.2017 12:21): Díky :)

Možná hloupý dotaz, ale dá se vrátit z rozehrané výpravy zpět do města? Nebo jakmile opustím město už musím dojít až na konec, zabít bosse a až pak se vrátit?
@Kwoky (07.02.2017 11:54): Radši mě neposlouchej :) Rekreačka to úplně není, ale na základní obtížnost by ses měl bez poznámek obejít. Pokud si chceš škrtnout pár pokus/omylů, dva tipy:
Nechoď na morového bosse, pokud je to jeden z posledních úkolů, jeho plošná kouzla bez protekcí nejspíš neuléčíš. Nezkoušej bojovat se smrťákem, ať se cítíš sebejistěji :D
@Josef (07.02.2017 08:30): To zní přesně jako můj průchod hrou! Právě jsem prohledal tu haldu papírů, co mám na stole, a taky je našel, poznámky o všech bossech, jaké typy útoky používají a jejich odolnosti včetně hořlavosti a slabosti na parazity :) Bez podobného infa bych Pixel Heroes asi nedal.
@Psyx (06.02.2017 23:58): Já jsem si hlavně dělal poznámky o tom, co je ve kterém dungeonu za nepřátele, abych se stihl dopředu připravit. Bo inventář je malý a mít po ruce všechny varianty ochranných itemů nelze.
@Psyx (06.02.2017 15:12): Náplň hry je jednotvárná (to vidím už i teď po cca hodině), ale zase ta variabilita postav je solidní zárukou znovuhratelnosti. Třeba bych si v životě nemyslel, že si někdy vyberu vošklivýho trpajzlíka jako priesta-healera. A nakonec se stal mojí oblíbenou postavou, tedy na těch 5 minut, než zhynul :)

Naštvala mě smrt mojí první party. Měl jsem to sestavené moc pěkně. Barbar dostával zabrat, ale nějak jsem si pořád říkal, že je to dobrý, že léčit ještě nemusím. A když jsem léčit chtěl, tak už jsem to nestih. Zbytek party pak zašel velmi rychle.
@Kwoky (06.02.2017 10:45): Hudbu si nepamatuju, asi jsem ji zavčas vypnul. Náplň hry je bohužel dost jednotvárná, tak jsem zvědavý jestli vydržíš do zdárného konce.

A moje škodolibost mi velí se zeptat, co tě naštvalo? :)